• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s patrovou postýlkou?

13. prosince 2011 
Máte někdo zkušenost nejlépe s patrovou postýlkou z babynabytek.cz? Líbí se mi např.tahle: http://www.babynabytek.cz/patrova-postel-artur-p778/ Manžel nechce moc kupovat "zajice v pytli", když si to nemůže "ošahat"...
10. pro 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
S postelí zkušenost nemám, vypadá pěkně, ale tak nějak bych si rozmyslela kupovat palandu pro malé děti. Ellince jsou 3 roky a upřímně si vůbec nedokážu představit, že by spala na palandě...Ani moje 7-letá neteř tam ještě nespí..Představa rozespalýho dítěte štrachajícího se po šprycličkách dolů mě děsí...
10. pro 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sarihy No toho se já bojím taky:wink: Tahle postel je rozložitelná na dvě, takže teď bychom sestavili akorát tu jednu spodní a zbytek nechali v krabici a celou palandu by meli az tak za 3 roky, az se do pokojicku prestehuje i druhy prcek...
11. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Tak to jo...To pak bude záležet na Honzíkově zdatnosti...
11. pro 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarihy No s jeho zdatností by tam lezl právě už teď a pak skákal dolů:grinning:
11. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrous: s touto postýlkou zkušenosti nemám, zato od nich máme postel pro dceru. S postelí jsme spokojený, je kvalitní, stabilní, dřevo hezké. Jen byl malý problém s dodáním - dodavatel zapomněl přibalit postranici, po urgenci jí hned odeslali, avšak na větší postel. :grinning: Už jsme to zpět neposílali, ve finále se nám to hodilo, protože se tím zmenšil volný prostor, kde by dcera mohla spadnout. :wink: Každopádně bych u nich nakoupila znovu, majitelé eshopu byli vstřícní a ochotní. :wink:
Pak dej vědět, v létě chceme kupovat taktéž patrovou postel s tím, že se zatím bude spát jen dole.
13. pro 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smecka Jéé, díky za reakci:wink: Tak předpokládám, že ten materiál bude asi pro tenhle typ postelí (jak "jedno"postelí, tak těch patrových) stejný... To jsi mi udělala radost:wink: Ještě jen teda pořád řeším, jestli tu patrovou nebo obyč, ale uiž jsem rozhodnutá, že to vezmu od nich:wink:
13. pro 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous: my máme tuhle nebo si to aspoň myslím. Nějak to přejmenovali: http://www.babynabytek.cz/detske-postele-p275/ , 160/70 . Konkrétně čtu z faktury - V3 Paul. Je z masivu, tak se optej, zda je i tahle z masivu. :wink: To by mě taky zajímalo. :grinning:
13. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek