Funguje monitor dechu pod matrací, když mimčo spí v hnízdečku?

h06493
29. srp 2017

Prosim o info,zkousely jste nekdo, zda monitor dechu pod matraci funguje i kdyz mimco spi jeste v hnizdecku? Nebo dat monitor na matraci primo pod hnizdo?Dekuji..

annie24
29. srp 2017

ano funguje, ale záleží teda i na tloušťce matrace..takže pokud máte nějakou silnou dala bych radši na maraci pod hnízdo.

smudlinka24
29. srp 2017

Zalezi mozna jaky monitor. My mame baby sense, kdyz mela mala 2-3kg byl monitor na matraci pod hnizdem, tak jak to doporucuje vyrobce. Jak jsme prekrocily 3kg, dala jsem ho pod matraci-mame tlustou z ikei 11 cm. Na matraci mame hnizdo a v nem jeste tlustou perovou perinku.

kackacka37
29. srp 2017

My mame nanny uz z druhe ruky, matraci, perinku, hnizdecko a funguje dobře, teda asi 5× se spustila a vse bylo ok malej spal tvrde tak mozna prez ty vrstvy nezaznamenala melci nadech aspon doufám, ze by se nadechl i bez toho aniz bych s nim zatřásla 😝

lavender21
30. srp 2017

My máme matrac pohánka,molitan,kokos, hniezdo a malá spí v zavinovačke a zatiaľ bez poplachu. Máme Babysense 🙂

smudlinka24
30. srp 2017

Baby sense je supr👍

milito18
14. zář 2023

Připojuji se k dotazu,budu mít poprvé monitor dechu Nanny.Zajimalo by mě když budu malou vyndavat na kojení zda musím monitor vypínat.Vubec s ním nemám zkušenosti,u první dcery jsem to neměla.Dekuji

petrapschlova
14. zář 2023

@milito18 Ahoj, taky máme Nancy a když budeš malou vyndavat, vždy to vypni. Už že zkušenosti z nemocnice když vyndáš mimčo nepípá to hned, ale až po chvilce. Takže je na to dobré myslet. Často se mi stalo že jsem si s malou stihla sednout, ona se přisála a začal papat alarm.

michaela666
14. zář 2023

@milito18 Ano, pokaždé když zvedneš miminko z postýlky, kde je monitor, tak začne po pár sekundách houkat. Stalo se mi to mockrát. 🤦 Já dítě v náručí na cestě do obýváku, řval monitor a manžel z koupelny vystartoval, že malá nedýchá. Párkrát se ti to stane a pak už budeš automaticky vypínat.

milito18
14. zář 2023

@michaela666 děkuji.
Na ty infarkty se fakt netěším 🤣🥺