Monitor dechu Babysense II - porouchané tlačítko, servis

iva_138
3. čer 2016

Ahoj holky, máme monitor dechu Babysense II. Blbne nám tlačítko pro vypnutí a zapnutí. Resp. zapnutí je v pořádku, ale při vypnutí se to musí strašnou silou stlačit a držet, ne vždy to však jde, kolikrát musíme víckrát zkoušet. Psali jsme i přímo do autorizovaného servisu, ale tam nám napsali, že jsou jen v Brně. My bychom potřebovali v Praze. Nedokážu si bez monitoru představit ani jednu noc, rádi bychom to někde nechali opravit, ale trochu se bojím, když by to nebyl přímo autorizovaný servis, zda by zůstala u přístroje 100% spolehlivost. Navíc předpokládám, že i když to ještě teď jakž takž jde vypínat, za chvíli se to dodělá úplně a nepůjde to. Máte některá zkušenost s touto závadou a jak jste řešily? Kde jste nechaly opravit? Děkuji.

lenbela
3. čer 2016

Máme taky. Vypíná se to dvěma krátkými stisknutími za sebou. Proti Nanny co měli v porodnici to byla změna a nezvyk.

iva_138
autor
3. čer 2016

To je zvláštní. V porodnici i doma celou dobu i vypínáme jedním stiskem. Problém je jen posledních 10 dní. každopádně vyzkouším 🙂

lenbela
4. čer 2016

Dejte pak vědět.

iva_138
autor
4. čer 2016

Bohužel, tím to není. Nejde to. ☹ Skutečně jsme od porodnice vypínali jedním.

lenbela
4. čer 2016

Musím se omluvit, spletla jsem to, my máme Baby Control Digital.

verense
4. čer 2016

Kdyby náhodou monitor nefungoval, tak je možné ho půjčit přes www.monitordechu.cz (tak to mám já). Ovšem nevýhodou je, že chtějí výpůjčku min. na půl roku. Nicméně dělají u svých monitorů i servis, možná by vám tam poradili, jestli není v Praze nějaké místo, kde by vám monitor opravili - za zeptání nic nedáte...

iva_138
autor
4. čer 2016

@lenbela to nic 🙂

iva_138
autor
4. čer 2016

@verense super!! píší tam, že nabízí "servis vašich přístrojů". děkuju moc! napíšu tam 🙂

jsemloupacek
26. zář 2017

oživuji tuto debatu, prosím vás kam mohu dát baby sense II na kalibraci desek? mam ho z nemecka, takze zadny zarucni servis nebo tak. jen chci pred druhym bejby nechat zkontrolovat díky