• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Monitor dechu. Máte ho? Proč?

11. dubna 2014 
@jop díky moc za odpověď. Možná ještě promyslím Babysense.
Dosud jsem ale četla na Angelcare samé pozitivní reakce, tak nevím :confused:
12. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda No právě, já jsem to před koupí taky studovala na netu a samé pozitiva, takže proto říkám, že jsme možná měly s kámoškou smůlu. Fakt nevím. Ale to trafo, které mi pískalo mi hned vyměnili, nicméně je pravda, že i to nové trochu píská, ale už se to dá. Syn to má v zásuvce metr od hlavy, takže mi na tom záleží. Kamarádka, která to koupila od jiného neoficiálního prodejce, to nevyreklamovala. Řekli jí, že to bude trvat 30 dní a ona se ve velkém baráku bez chůvičky tak dlouho neobejde... navíc s tím prodejcem byla opravdu špatná domluva, takže radši koupila nabíjecí baterky a napájení ze sítě nepoužívá. Tak hodně štěstí :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jop Hm, možná jste měly opravdu obě smůlu :sweat_smile:
Asi u každého výrobku jsou dobré i špatné zkušenosti. Ještě mám čas to promyslet, díky :wink:
12. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, obnovuji diskusi.
Ráda bych monitor dechu s chůvou a váhám mezi Babysense a Angelcare.
Má tu někdo další zkušenosti s těmito monitory? :wink:
28. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Ahojky, já mám doma Babysense a jsem s ním naprosto spokojená :slight_smile: určitě ho doporučuji !! :wink:
1. kvě 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Díky :slight_smile: a máš přímo tu s chůvičkou?
1. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máte někdo monitor Angelcare a matraci s paměťovou pěnou? Funguje to?
V aj návodu se píše, že monitor reaguje na všechny matrace s výjimkou této.
V čj návodu ovšem nic takového není :confused:
1. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ráda bych se přidala do diskuze....
Taky plánujeme koupit monitor dechu, ted jsem našle v časopisu 3v1 (monitor dechu, chovička a teploměr pro kontrolu teplety v místnosti) je od firmy Babycare..... měla bych na něj slevu 20%, takže by vyšel na 2tis....
Máte někdo s tímto monitorem zkušenosti??,?
děkuji :slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2310 Nemyslíš spíš Angelcare? :wink: Ten máme my a zatím jsem spokojená, ale je to ještě krátká doba :sweat_smile:
1. srp 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mame monitor dechu babysense II, zapojila jsem ho a chtela vyzkouset, ale vubec nic nedela. Jakym zpusobem muzu zkusit, jestli funguje??
Jen blika to zelene svetylko u obliceje miminka, co je na tom hlavnim panelu, jinak nic...
17. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko dej to na rovnou podložku - třeba na kuchyňskou linku, zapni a jemně na desku ťukni prstem - zelené světýlko blikne. Párkrát to takhle zkus a pak to nech být - za 20s by se měl spustit poplach. Tak je to v pořádku. :wink:
17. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,uz to funguje. Dekuju! :wink:
17. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat, zda někdo máte doma dvě postýlky (popř. postýlku a kolébku, v který spinká novorozenec přes den) a máte k tomu dvě podložky? Nebo stačí jen jedna na noc, kdy vy sami spíte? Moc díky, pořád nějak nevím...
20. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja83 ano, já to tak mám. Přes den je v košíku a v noci v postýlce. Mám monitor Angelcare se 2 podložkami, přenáším jen tu chůvičku k tomu :wink:
20. zář 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja83 Ahoj, já ještě nemám zkušenost, ale naplánované to mám tak, že monitor (Nanny) bude jen v postýlce v ložnici. V cestovní postýlce v obýváku, kde bude malý přes den, mít monitor nebudu.
20. zář 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda @milada2 Moc vám oběma děkuji za rady, tak je to opět nerozhodně:slight_smile:. Tak uvidíme, jak to ještě vymyslíme:slight_smile:
21. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja83 Máme babysense II, takže 2 podložky, ale používám jen jednu na noc do postýlky. Ale je to hlavně proto, že nám malá spí celou noc a přes den skoro vůbec, kdyby spala přes den delší dobu v kuse, tak bych asi použila i druhou, ale takhle je to zbytečné.
21. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebovala bych poradit - máme Nanny a od narození je naprosto v pohodě. Nedávno mi ale prcek občas spouštěl falešné poplachy, protože třeba ležel napříč u nohou a destička ho nesnímala. Dala jsem tam tedy druhou destičku s tím, že jsem je propojila a dala na jeden monitor - no a teď mi to spouští falešné poplachy pořád - i když leží skoro na té destičce. Nemáte s tím někdo zkušenost?
14. pro 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma Monitory dechu a protože Vy s nimi máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/monitor-dechu ? :wink:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí monitor dechu a rozhodují se mezi různými značkami a typy. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já o tom vůbec nepřemýšlela,alespoň klidně spim.Máme Snuza go,který se připne na plínečku,nebo i na punčocháče a můžu to připnout i do kočáru,když ho nechávám přes den chrnět venku a jsem moooc spokojená.V noci se vyspim,přes den tam pořád nelítám,abych ho kontrolovala.Připnu monitor,chůvičku a můžu si v klídku pracovat.
Jen se s ním nějak nemůžu rozloučit.Synovi bude 7 měsíců a minimálně na noc mu ho dávám pořád....Ale asi by bylo na čase.... :unamused:
18. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor dechu jsme si pořídili taky hlavně "pro jistotu", pro malé mimi, když povyrostlo a začlo po postýlce "cestovat", také začly falešné poplachy, tak byl konec používání :slight_smile:
17. lis 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si pred lety poridili monitor Respisense, jde totiž pouzit i do kocaru (dava se totiz za plinku), treba kdyz malej spal venku, by to fajn. ted jsem koukala, ze maji i verzi s SD kartou, kde se da to dychani pak zpetne vyhodnotit. Jo, technika jde holt dopredu. cetla jsem na nej hodne recenzi, a je fakt dobrej, nikdy jsem falesne poplachy nezazila...
A ted na monitory dokonce prispiva i pojistovna, to driv nebylo ...
21. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky :slight_smile: ,
do naší Wiki knihovničky byl přidám nový článek Apnoe http://www.modrykonik.cz/apnoe/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své případné zkušenosti s apnoe u Vašich dětí. Vaše rady, tipy či postřehy jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna s tímto problémem zaobírají.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat :slight_smile: .
Krásný den všem
D.
@misenka78 @elastiq @joanjk @anetadr @zuza01 @paja83 @milada2 @terinda @masula @michaela2310
@jop ... a další :slight_smile: .
27. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvažuji také monitory Nanny a Babysense. Je to těžké rozhodování. Četla jsem tu různé diskuse. Zajímá mě, jestli se u monitoru Babysense má dávat na rošt v postýlce nebo kolébce ještě tvrdá podložka. V návodu Nanny se to prý píše, ale nevím, jak je to u Babysense. Také jsem četla, že když je monitor pod matrací a je na matraci ještě matracový chránič od Emitexu, tak monitor špatně snímá. Jaké máte zkušenosti? Děkuji za rady. :slight_smile:
11. dub 2014 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misenka78 která pojišťovna na monitor přispívá. U OZP jsem to nenašla.
11. dub 2014 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek