Monitor dechu. Máte ho? Proč?

zany
3. říj 2006

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat jestli některá máte (nebo i uvažujete o koupi) monitor dechu a proč jste se pro něj rozhodli?
My máme nabídku od manželova kolegy, že by nám ho prodal (cena 2.000,- Kč). Je rok používaný (ještě rok záruka) a má ty dvě desky, takže není nutné to přendavat třeba do druhé postýlky. Nejsme schopni se nějak rozhodnout zda ho koupit nebo ne... Na jednu stranu si říkám proč by zrovna naše mimi mělo mít problém, ale na druhou stranu se bojím, že bych si to pak jednou vyčítala, kdyby se něco stalo...

dvojka
25. srp 2009

tak jak to čtu tak se fakt radí používAT do roka 🙄 ,ale co si počít se sedacím dítkem a následujícím rachotem,který se opakuje několikrát za noc?To jí mám v té postýlce přišpendlit?Vždyt ani pytel na spaní nepomáhá 😖
Akorát z toho máme všichni šoky včetně ÁŇI

dvojka
25. srp 2009

tak jak to čtu tak se fakt radí používAT do roka 🙄 ,ale co si počít se sedacím dítkem a následujícím rachotem,který se opakuje několikrát za noc?To jí mám v té postýlce přišpendlit?Vždyt ani pytel na spaní nepomáhá 😖
Akorát z toho máme všichni šoky včetně ÁŇI

janac
26. srp 2009

moje zkusenost : monitor dechu jsme poridili uz pred porodem, vsichni strasili... co kdyby nahodou a pak litovat.... je to asi jako s prevenarem a s odberem pupecnikove krve a s jinymi ruznymi drahymi vecmi, ktere holt clovek radsi zaplati nez by litoval......ale zpet k monitoru dechu.... uz v porodnici mi slo na nervy ze jsem ho zapomnela vypnout tak jsem mela pri tom poplachu skoro infarkt.... no..doma mi mala spala v postylce az tak na pul roce, protoze rvala a rvala a kdyz usnula tak u prsa a ja ji jenom maximalne posunula na letisti kde jsme spolu spaly do jejich 8 mesicu.. takze bych musela koupit monitor dechu na letiste 2x2 m....... holt nam byl proste uplne k nicemu a tak jsem ho zase pekne prodala.... na druhe bych ho uz neporizovala... pry se da pujcit v porodnici, tak mozna tak...... od kamaradek vim, ze jim obcas v noci zacal pipat prave ve chvili kdy se prcek nekam pretocil a ze z toho byli cela rodina akorat ve stresu... vcetne miminka, takze ho dali taky pryc.... AALE co když že jo??? !!!!!

blka
26. srp 2009

Nám monitor dechu poslední noci pípá nějak moc 😕 . Ale nevím, jestli to jsou plané poplachy nebo ne, ale spíš myslím, že ne 😔 . Marečka uložím na bok a hezky spinká, monitor ho snímá a pak mě probudí pípání. Třeba dneska byl jenom z boku přetočenej na zádička a určitě nebyl mimo desku (z toho důvodu už taky párkrát pípal), takže si myslím, že fakt má asi nějakou prodlevu v dechu 😕 . Ale vždycky, když jsem vyletěla, tak se lekl a už byl v pohodě 🙂

reruna
26. srp 2009

u nás se dají půjčit v porodnici za 150,- kč na měsíc, půjčují bud na půl roku nebo na rok, tak uvažuju na tím půlrokem. Blka a co baterky, nejsou třeba nějaké slabé už, že to pořád pípá?

blka
27. srp 2009

Reru, na baterky tam je kontrolka, tak by to být neměli. Pípal asi 3 noci po sobě, pak 2 noci ne a dneska jenom večer, jak jsem ho uložila do postýlky, tak zhruba za hodinu. Jinak nepípá. Kdyby to byly baterky, tak by pípal skoro pořád, ne? Aspoň si teda myslím.

reruna
27. srp 2009

blka já nevím, pro jistotu je zkus vyměnit a určitě to řekni dr., at se na malého mrkne, jestli je vše v pořádku. Možná má spánkovou apnoe...

blka
27. srp 2009

Spánkovou apnoe 😕 ? Co to je? Tak já je zkusím vyměnit.

petra.vavra
27. srp 2009

blka- na čem Většina probkémů s Nanny a falešnými poplachy je na plovoucí podlaze.

blka
27. srp 2009

Nemáme plovoudí podlahu, máme koberec.

amira55
28. srp 2009

blka spánková apnoe%vynechání dechu ve spánku např. i u chrápání

reruna
28. srp 2009

petra.vavra a jakou souvislost to má s tou plovoučkou, my ji máme....

blka
28. srp 2009

Amiro, děkuji.

verusinek
2. zář 2009

Ahojda holky, mám dotaz lze u toho monitoru babysense II., jak má ty dvě podložky dát každou jinam a jen přehazovat tu krabičku, nebo ty desky jsou na sebe vzájemně napojeny???

leopolda
7. zář 2009

Ahoj.
My máme Babysense a byli jsme s ním spokojeni.Desky nejsou propojeny,pokud to nechceš.
Je pravda,že 2jsme nikdy nevyužili.
Ale rozhodně nesouhlasím s názorem,že monitor dechu není na nic,jen člověk o těch smutných případech neví.
ono je lepší nevědět,do okamžiku než se to člověka týká. 🙂

terezita
7. zář 2009

tak my jsme koupili pred porodem Respisense. no a jeste jsme ho nepouzili. mam na to stejny nazor jako janac - obchod se strachem..

luthien.k
8. zář 2009

Máme Angelcare v kombinaci s chůvičkou a neumím si to bez něj představit - je to v noci prostě taková jistota a já můžu naprosto s klidem spát a nekontrolovat, zda malý dýchá... Nebrala bych to jako obchod se strachem, prostě další věc, která může zachránit život, jako spousta jiných dnes už běžně používaných vynálezů - penicilinem počínaje a gama nožem konče 😉

senja
8. zář 2009

terezita Souhlasim, JE to obchod se strachem, ale potom, co jsem zazila bezesnych noci, kdyz mi maly hned druhou noc v porodnici ublinknul a zacal se zvratky dusit... 😢 Jesteze jsem v tu chvili nespala 😒 Dorazila jsem domu a hned jsem zacala pouzivat Nanny. Diky Bohu za monitory dechu.

handa1303
16. zář 2009

Holky prosím Vás....nemáte některá????????,Já s tím nějak neumím pracovat a potřebuji poradit ☹

http://2324.elektrocoleti.cz/elektronicka-chuvi...

handa1303
16. zář 2009

Holky nemáte některá????????, Potřebuji poradit.Díky moc

http://2324.elektrocoleti.cz/elektronicka-chuvi...

misakulicka
9. říj 2009

Ahoj holky, my jsme týden od porodu doma a už nám asi 5x pípal alarm na monitoru dechu...nejsme nedonošený, v porodnici nic neříkali....jen se to stává nad ránem, když leží na levém boku....od včera jsme monitor dali hned pod prostěradlo-protože pod matrací to asi teď ještě nestačí...ale i tak mi dnes ráno zase pískal....tak jsem z toho dost smutná a netuším co se děje...u prvního jsme toto nezaznamenávali....

janicka33
17. říj 2009

Ahoj já sem měla v porodnici monitor dechu Nanny. Jsme s ním 100% spokojeni. V porodnici měli stejný a to mě absolutbě přesvědčilo, že Nanny je ten pravý. 😉

janicka33
17. říj 2009

Tady o nem pisi vice http://www.nanny-monitor.cz/

petronelas
18. říj 2009

Ahojky.Chtěla jsem se vás zeptat někoho,kdo máte skušenosti s monitorem v cestovních postýlkách a kolébce.
Strašně bych to ctěla ,ale bojím se toho,že to bude pro nás zbytečnost.V cestovní postýlce neni pevná deska a kolébka se hýbe-
Co vy na to?
Potřebuju poradit ☹

reruna
19. říj 2009

verusinek máme babysense II, desky nejsou propojeny, každou můžeš mít jinde a přehazuješ si jenom ten přístrojek s baterkama. máme jednu desku v postýlce v ložnici a druhou v denním košíku, je to super, zvlášt když malý má ted rýmu, a to prý novorrozenci a kojení k tomu mají prý rýmu jen vzácně ☹ jsem o hooooodně klidnější než při prvním dítěti, kdy jsem v noci furt vstávala a kontrolovala přes den vlastně taky.
A mám ho půjčený z porodnice za 150 kč na měsíc. Mám to na 6 měsíců, oak to vrátím, myslím, že pak už to nemá smysl, o už se děti v postýlkách různě stěhují a z té desky se odkulí a už to pípá.

zdenkapo
29. říj 2009

ahoj. máte některá monitor dechu v kočárku? budem mimčo dávat spát do kočárku na verandu na vzduch a rozměrama by se tam ta deska vešla. Pokládáte monitor do kočárku a co dáváte na to,než tam položíte mimi?

josifek
29. říj 2009

my dáváme na chalupě ale tam máme kočárek 30let starý takže široký a pohodlný 😉 my na desku dávýme kartón z krabice a pak dáváme takovou kočárkovou výplˇm je to hrubé asi jako zavinovačka.Funguje perfektoš 😉 Jsem pak spokojenější když malá prospí na verandě i 5-6 hodin v kuse 😀 😀 😀 😀

zdenkapo
30. říj 2009

tak asi budu muset koupit babysence II,protože jsem přeměřila kočárek a v nejužším místě má 33cm a tam by se mi Nanny s jejími 35cm nevešla ☹

máte dobré zkušenosti s BABYSENCE II ? Většinou se tu píše o nanny

michal_spuntik
31. říj 2009

Ahoj, mám zkušenosti s oběma. Jak s Nanny tak i s Baby Sense II.
Mohu-li soudit, tak Baby sense je lepší i spolehlivější. S Nannynkou to není vždy na 100% - spouští falešné poplachy. Baby Sense to nedělá.
Michal

leopolda
31. říj 2009

Ahoj.
jsem taky pro Baby sense II,mám s ním osobní zkušenost.
taky se používají v nemocnicích.