Monitor dechu pro dvojčátka, měly jste dva?

martaska26
17. dub 2014

Prosím mám dotaz ohledně monitru pro dvojčátka.Maminky dvojčátek jak jste řešily tuto situaci,měli jste 2 monitory,nebo stačí jeden snímač a 2 podložky.
Děkuji

speedygon
17. dub 2014

Záleží na tom, jak bude uzpůsobené spaní. Pokud budou postýlky poblíž, stačí 1 monitor a 2 desky.....vím, dvojčátka nemám...

kapradina
17. dub 2014

Ja mela 2 monitory 🙂

ivasad.
17. dub 2014

Musí být dva snímače a dvě desky! Jeden snímač nestačí, to by musely přestat dýchat obě děti, aby to houkalo. Monitor se dvěma podložkami je k tomu, aby podložky pokryly větší část pod matrací, když se dítě pohybuje po postýlce a sleze z jedné podložky, tak ho zachytí ta druhá a alarm se nespustí.

speedygon
17. dub 2014

@ivasad. Aha, vidíš, to sem si neuvědomila. Máš pravdu.... 😅

ange_de_la_morte
18. dub 2014

záleží jak ti budou spát - jestli vedle sebe tak potřebuješ monitor na plínu, jestli každý ve své postýlce a matrace ani postýlk se nebudou dotýkat tak stačí 2 deskové monitor ( každý se svým monitorem). Já jsem měla koupený i Respisence ( monitor na plínu) a byla jsem spokojená, je to relativně elegantní řešení pro dvojčata , protože i kdby ti ležely vedle sebe, tak každý bude mít své snímání

bejbyy
19. dub 2014

Taky jsem to řešila, vybrala jsem sadu dvou monitorů, jednoho s chůvičkou, jeden bez. Ta jedna chůvička ale případný poplach přenese od obou monitorů 😉