Monitor dechu Reer 3v1. Máte zkušenost?

georgine
28. led 2011

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s tímto monitorem. Zajímá mě spolehlivost snímání dechu, taky dosah chůviček a obsluha.
http://www.reercz.cz/monitor-dechu-reer-3v1/det...

Děkuji za odpovědi.

elviie
28. led 2011

@georgine ahojky, my ho máme a jsme spokojeni 😵 Signál je v rámci celého domu, i mimo dům - zahrada, garáž...U monitoru jsme měli poplach jen jednou nedávno, když se malá přesunula na druhý konec postýlky a ležela si ještě na dece, jinak je citlivý a i když je na druhém konci postýlky, tak je to v pořádku. Občas nám hlásil poplach, když jsme ho zapomněli vypnout a malou z postýlky vyndali, ale to je lidská chyba 😀, ale alespoň víme, že funguje 😉 Jediné, co je nepraktické je zapínání monitoru dechu na přijímači vzadu malým tlačítkem, ale je to o zvyk...

georgine
autor
28. led 2011

@elviie Děkuji moc za vděčné informace, náhodou nemáš v plánu jej prodat? Víš jak je to s každou kačkou, tak mě napadlo, že bych mohla uštřit, ale pokud si jej necháváte, tak se to samo repsektuji. 😉
Jinak mě práve zajímal dosah, máme patrový domek, vy taky 🙂 a terásku a tam bych chtěla slyšet hlavně.. 🙂 tkaže o to jde.. a co baterky není to nějaký žroutík?

elviie
28. led 2011

@georgine my máme teprve 10měsíčního prcka, tak ještě dlouho budeme využívat a pak i u druhého 😉 , na terásce, v garáži, okolo domu mám vyzkoušeno z léta a v pohodě 😎 , je tam určitě od výrobce napsán dosah...Přijímač máme v zásuvce a přenosná chůvička se musí dobíjet často, ale to už jsme také zvyklí...protože jinak začne pípat např. uprostřed noci, a to se to rychle naučíš 😀 V časopisech např. Maminka bývá slevový kupon myslím na 500,-Kč 😉

mamihany
11. říj 2011

Zdravím Vás... Taky jsem pořídili tenhle monitor, ale bohužel asi jsem antitalenti a nemůžem to dát dokupy, aby to dobře fumgovalo... když už jsm eto nabili a zapli, tak v pokoji u malý, o pořád signalizuje teplotu a není žádný signál a na monitoru je nějaký smajlík... ale v návodu o tom nic neni... Taky máme dům se zahradou, tak jsem spoléhala nato, že budu v klidu, když odběhnu na zahradu, ale zati jsem jak na trní, jelikož chůvičky nechůvičkujou.... Můžu poprosit o nějaké rady jak na ni? 🙂 Moc děkuju