Monitor Nanny - kontrola, kalibrace, servis

engele
13. únor 2014

Spousta z nás kupuje monitor z bazárku který je již používaný. Na můj dotaz kde a v jakých městech mohu nechat monitor zkontrolovat a překalibrovat jsem přímo z Jablotronu dostala tuto odpověď:

Monitor dechu Nanny musíte poslat přímo k nám na servisní oddělení. Zde mám specializované pracoviště pro kontrolu a opravy. Tyto kontroly se musí provádět pře každým dalším použitím na další miminko.
Servis provádíme zdarma.

Zde je adresa:
Jablotron Alarms a.s.
Servis
Pod Skalkou 33
Jablonec nad Nisou
466 01

Věřím, že je to asi důležité a málokdo ví, že všechny monitory mají 4 roky záruku, po dobu záruky je servis zdarma (je třeba zaslat kopii účtenky), po té stojí 200,- Kč.

Tak snad tento odkaz pomůže i dále a případů planých poplachů bude co nejméně 🙂

ivetkavysocina
29. bře 2016

Ahoj, nevíte zda je servis nanny a adresa pro zaslání aktuální? a kolik se platí po záruce?

raduska_dr
9. kvě 2016

Ahoj, jen jsem chtěla předat svoji zkušenost... Koupila jsem na bazárku Babysense II, vyzkoušela (doma fungoval) a předala do servisu. Jednotka je bohužel na vyřazení, má sníženou citlivost... ☹ takže i když se monitor jeví jako funkční, nemusí tomu tak být...

sarlotte09
19. kvě 2016

Ahoj holky asi to tady úplně nepatří,ale prosím vás. Chtěla bych prckovi pořídit tady tuhle plyšovou nádheru 🙂 . Máte s tím některá zkušenost? Děkuji všem 🙂
http://www.juchoo.cz/plysove-zviratko-s-tlukote...

nupta
1. črc 2016

Já mám informace z nemocnice, že po dvou letech se skutečně musí podložka Nanny repasovat. Upozorňovaly nás na to právě na kurzech, že pokud si ji budeme půjčovat od třeba od kamarádky či kupovat z druhé ruky, tak jí máme zaslat na repas.
Já teď řeším, že mám matraci nad 10 cm (Nanny má fungovat právě jen do 10 cm), tak se musím poohlédnout po jiné podložce.

pabka
1. črc 2016

@nupta máme matraci 12cm a jeste perovou tlustou zavinovacku a monitor Nanny funguje.

nupta
7. črc 2016

@pabka Tak to je fajn, díky za informaci. Teda předpokládám, že slovem funguje nemáš na mysli, že monitor stále řve (tj. dává falešné poplachy, jak mi v emailu psal výrobce, že se to u matrace nad 10 cm může stát). 😉 Předpokládám, že všechny monitory budou fungovat za obdobných podmínek, takže mi nezbude než "Nannynku" vyzkoušet.

romanatom
22. pro 2016

Ahoj holky, přidávám info ohledně servisu Nanny. Ulomil se mi umělý konektor, který se zasouvá do snímací jednotky, po dlouhém zkoumání jsem našla rychlé řešení pro maminky z Přerova, Olomouce a okolí. Výměnu konektoru mi na počkání u auta udělal pan Pavlík z Kokor, tel.: 776 582 580, cena do 50kč. Jinak lze zaslat i na Jablotroň a tam mi pan Heřmánek servisní technik Tel.: 483 559 881 řekl, že veškeré opravy i po záruční dělají ZDARMA i když nemáte účtenku. Jen zabalit, popsat závadu, napsat zpáteční adresu. Mějte se hezky a krásné svátky. R

he_li
19. led 2018

Info přímo od výrobce.

agns
12. čer 2019

Jen pro info, možná se to bude ještě někomu hodit 🙂 ...Ke kalibraci - dnes jsem volala přímo do servisu Jablotronu https://www.jabloshop.cz/servis-vyrobku-jablotron tel:483 559 881
Tam mi paní řekla, že mohu monitor dechu( nanny) poslat přímo k nim na adresu, kde ho bezplatně zkontrolují a zkalibrují, že je v pořádku.