Monitor Snuza GO - máte zkušenost? Doporučíte?

joa.n
12. kvě 2013

Uvažuji o koupi monitoru dechu Snuza Go. Hodně cestujeme, často jsme po návštěvách, tak by klasická deska nebyla kvůli své velikosti vhodná.
Můžete mi doporučit Snuza Go? nebo máte špatnou zkušenost? předem děkuji...
🙂

zuzlika
12. kvě 2013

Musím říci,že jsem Snuzu měla,byla jsem z ní velmi zklamaná a hned šla z domu. Alespoň pro čerstvě narozené miminko to není dobré, dává se za plínku, ale špatně drží, každou chvíli vypadne, jak se mimi vrtí, plínka povoluje a Snuza ztratí kontakt s pokožkou a tak způsobuje nesčetně poplachů za den/noc. Je to o nervy, za mě NE. Mám monitor Baby sense II. a naprostá spokojenost-spolehlivost,na denní cesty mě nenapadlo ho brát, ani do kočárku, jen na noc, to spím (pokud malý dovolí 😵 ), jinak jsem si prcka ve dne vždycky ohlídala, byla jsem pořád s ním. 😉

madormi
12. kvě 2013

snuzu jsem neměla, ale respisense ano a maximálně spokojenost- pro nás mnohem praktičtější než deskový

ange_de_la_morte
12. kvě 2013

Mám i deskowou Nannynku - tu už od příchodu z porocnice, ale před měsícem jsme koupili Respisence a je to paráda - zatím jsme neměli jediný poplach, že by třeba sklouzl z plíny, a kdyžmá malý punčocháčky dáwám až na něj a bere to i přes bodyčko, malý ho má na sobě prakticky pořád kromě noci kdy leží naNannyce w postýlce, když ho mám u sebe w posteli má Respisence . Oprawdu těch peněz nelituju ( omlouwám se za ,w,)

milmic
13. kvě 2013

Mám snuzu a můžu doporučit. Nikdy jsem neměla falešný poplach, nedávám ho na plenku (na látkovce trošku hůř drží), ale dávám ho na tepláčky (čili zas nedávám dupačky). Vyhovuje mi, že můžu miminko položit úplně kamkoliv, na pohovku, do hacky, do kočárku, do svojí postele a nejsem omezená tím, kde je snímací deska.

Jiná věc je, že z tepláčků ho miminko dost snadno srazí ručičkama. Ale náš malinkej rád spinká zavinutý v housce, takže tohle odpadá. Jinak bych ho dávala na plenku. Fakt jsem a s ním spokojená.

kamilka007
31. kvě 2013

Snuzu jsme používali, i když jen málo, ale nikdy nebyl problém, na plínce byla schovaná pod oblečením, takže nepadala.