• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Monitoring dechu. Kde ho sehnat? Poraďte bazar

2. března 2009 
Porsdíte nějaký bazárek? nemůžu nikde sehnat za rozumnou cenu
28. únor 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus Mimibazar nebo Sbazar...většinou tam najdu co sháním...někdy je třeba si to hlídat a pravidelně kontrolovat než se sháněná věc objeví za slušnou cenu....
28. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak www.mimibazar.cz a hlavně se mrkni na www.dvojcata.cz do inzerce, tam je jich fakt hodně :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ještě ho sháníte? já ho chci prodat
myslela jsem tak za 1500kč stál necelé tři tisíce
28. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli budete mít zájem tak můj mejl krouzelova@seznam.cz jsem od Pardubic
28. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji, již jsem sehnala od Nanny :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bazarový nekupuj, nevíš po kolika je to dětech. Ta podložka se opotřebovává a pak ti může pořád pípat.
1. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím, ten nový stojí docela dost peněz a co slyším názory těch co ho amjí již po někom, tak spokojenost
1. bře 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky koupený přes mimibazar a houkal mi každou chvíli, pak jsem koupila novou podložku (stála skoro stejně jako celý nový monitor) a pak to fungovalo. Ale vyšlo mě to dráž než kdybych koupila rovnou nový. Dál ho neprodávám, hodila jsem ho do krabice a je na půdě. Nerada bych, aby někdo řešil stejný problém jako já. A nejsem jediná, mám spousty kamarádek, co mi o tomhle problému říkali. Dokonce jsme se o tom bavili tady na koňovi v mé domovské diskuzi.
1. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, za sebe můžu doporučit pronájem, půjčují baby sense, ani jednou nám falešně nezapískal a naprostá spokojenost. Cena 1000 Kč na půl roku, pokud ho nechcete pro druhé mimi nebo používat dýl, což stejně většinou nemá smysl, protože pak už se děti v postýlce moc hýbou a lezou mimo podložku. www.monitordechu.cz :wink:
1. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no risknu to, již mám vybraný :sunglasses:
1. bře 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eatygrenee já bych kupovala nový, i v porodnici nám říkali že ta podložka se opotřebává a pak už není tak spolehlivý - prý by se měl používat max. rok a pak už není tak spolehlivý. My máme půjčený - je ale půjčený od kamarádky a vím že ho používala asi 3měsíce takže se v pohodě vlezem, ale na druhé budem kupovat nový nebo zas od někoho známého, jen tak na bazaru ne a totéž ne z porodnice,nevím jak dlouho je používaný
1. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, půjčení z porodky je taky dobré, tam totiž v případě falešných poplachů dají jiný
1. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, u monitorů z půjčovny ti garantují, že bude bezproblémový, případně ho vymění. Navíc je dávají servisovat, ten co máme my není ani proleželý, oni olezlý, vypadá jak nový a funguje perfektně. Naši ho měli taky a ty dostali úplně nový, ještě nepoužívaný. :wink:
1. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana no nevím moc těm půjčeným nevěřím, myslím že papír toho snese hodně a skutečnost je jiná. a jestli dám 1500 za půjčení nebo si ho koupím za 2500, budu půl roku používat a schovám na druhé dítě tak mě to vyjde levněji koupit ale je to každého rozhodnutí, vím že my budem na druhé kupovat
2. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek