Monitoring dechu. Kde ho sehnat? Poraďte bazar

eatygrenee
28. únor 2009

Porsdíte nějaký bazárek? nemůžu nikde sehnat za rozumnou cenu

astrane
28. únor 2009

Zkus Mimibazar nebo Sbazar...většinou tam najdu co sháním...někdy je třeba si to hlídat a pravidelně kontrolovat než se sháněná věc objeví za slušnou cenu....

fiallinka
28. únor 2009

Ahoj, tak www.mimibazar.cz a hlavně se mrkni na www.dvojcata.cz do inzerce, tam je jich fakt hodně 🙂

bobinna
28. únor 2009

ahoj ještě ho sháníte? já ho chci prodat
myslela jsem tak za 1500kč stál necelé tři tisíce

bobinna
28. únor 2009

jestli budete mít zájem tak můj mejl krouzelova@seznam.cz jsem od Pardubic

eatygrenee
autor
1. bře 2009

Děkuji, již jsem sehnala od Nanny 🙂

andy80
1. bře 2009

Bazarový nekupuj, nevíš po kolika je to dětech. Ta podložka se opotřebovává a pak ti může pořád pípat.

eatygrenee
autor
1. bře 2009

nevím, ten nový stojí docela dost peněz a co slyším názory těch co ho amjí již po někom, tak spokojenost

andy80
1. bře 2009

Já měla taky koupený přes mimibazar a houkal mi každou chvíli, pak jsem koupila novou podložku (stála skoro stejně jako celý nový monitor) a pak to fungovalo. Ale vyšlo mě to dráž než kdybych koupila rovnou nový. Dál ho neprodávám, hodila jsem ho do krabice a je na půdě. Nerada bych, aby někdo řešil stejný problém jako já. A nejsem jediná, mám spousty kamarádek, co mi o tomhle problému říkali. Dokonce jsme se o tom bavili tady na koňovi v mé domovské diskuzi.

vrana
1. bře 2009

ahoj, za sebe můžu doporučit pronájem, půjčují baby sense, ani jednou nám falešně nezapískal a naprostá spokojenost. Cena 1000 Kč na půl roku, pokud ho nechcete pro druhé mimi nebo používat dýl, což stejně většinou nemá smysl, protože pak už se děti v postýlce moc hýbou a lezou mimo podložku. www.monitordechu.cz 😉

eatygrenee
autor
1. bře 2009

no risknu to, již mám vybraný 😎

smardik
1. bře 2009

eatygrenee já bych kupovala nový, i v porodnici nám říkali že ta podložka se opotřebává a pak už není tak spolehlivý - prý by se měl používat max. rok a pak už není tak spolehlivý. My máme půjčený - je ale půjčený od kamarádky a vím že ho používala asi 3měsíce takže se v pohodě vlezem, ale na druhé budem kupovat nový nebo zas od někoho známého, jen tak na bazaru ne a totéž ne z porodnice,nevím jak dlouho je používaný

andy80
1. bře 2009

jo, půjčení z porodky je taky dobré, tam totiž v případě falešných poplachů dají jiný

vrana
1. bře 2009

smardik, u monitorů z půjčovny ti garantují, že bude bezproblémový, případně ho vymění. Navíc je dávají servisovat, ten co máme my není ani proleželý, oni olezlý, vypadá jak nový a funguje perfektně. Naši ho měli taky a ty dostali úplně nový, ještě nepoužívaný. 😉

smardik
2. bře 2009

vrana no nevím moc těm půjčeným nevěřím, myslím že papír toho snese hodně a skutečnost je jiná. a jestli dám 1500 za půjčení nebo si ho koupím za 2500, budu půl roku používat a schovám na druhé dítě tak mě to vyjde levněji koupit ale je to každého rozhodnutí, vím že my budem na druhé kupovat