Multifunkční kolébka Regina, máte zkušenost?

andreajkab
27. čer 2013

Maminky máte někdo zkušenost s touto kolébkou? Děkuji za každý názor 🙂

Maminky máte někdo zkušenost s touto kolébkou? Prosím o názory,děkuji http://kolebky.heureka.cz/babypoint-regina-mult...
BabyPointPorovnání cenSpecifikacePoradna (1)Recenze (4)Na splátky - BABYPOINT REGINA MULTIFUNKČNÍ KO
kolebky.heureka.cz
Kompletní technická specifikace produktu BABYPOINT

anitram18
28. čer 2013

Zkušenost mám dobrou, nemám si na co stěžovat...používám si 6 měsíců, koupila jsem ji pro mladšího kluka, abych ho měla mít v čem v obýváku. Hodně jsme používali vibrační funkci, to mu dělalo dobře a uklidňovalo ho to. Fajn je i nastavení výšky ložné plochy, mně to pomohlo v tom, že jsem zabránila tomu, aby byl malej atakován větším bráškou 😀
Teď jí plánuju prodat, je jako nová (když byste měla třeba zájem??) ..už se mi tam prcek pomalu přestává vejít, má přes 8kg...
Máme tu modrohnědou variantu...

ankie
29. čer 2013

Ahoj,
praktickou zkusenost zatim nema (mimco cekame za mesic), ale prave jsme tuhle kolebku sestavili ....a jsme mile prekvapeni, jak vypada a jak je promyslena 🙂
Jen se nam nepodarilo prijit na to, jak se da odendat nebo otocit to rameno s kolotocem .....prijde mi, ze v te zakladni poloze musi prekazet, kdyz tam budu chtit miminko dat i ho pak vyndat.
Diky za radu 🙂
A.

andreajkab
autor
29. čer 2013

@anitram18 Ahojky,mohla bych tě poprosit o zasláni fotek? Za kolik by jsi ji chtěla prodat? Já právě měla v plánu kupovat uplně novou,ale pak jsme někde četla,že je jen do půl roku max, tak my to přijde zbytečně drahé na takovou chvilku,ale zase ji určitě chci,jelikož máme malinkou ložnici a klasická postýlka mi tam nevejde,tak by todle byla taková záchrana na začátky po příchodu z porodnice,atd 🙂 Někde holky psaly,že je nestabilní,jaký je na to tvůj názor? Předem moc děkuji

andreajkab
autor
29. čer 2013

@ankie Takže ten kolotoč teda nejde sundat,nebo jsi jen nepřišla na to ,jak na něj ? 😀 Já právě myslela,že to na odděláni je ,protože mi tam na začátek přijde zbytečný ...

anitram18
29. čer 2013

@andreajkab nestabilní mi teda nepřijde...pro malé mimco je to ideální,do doby,nez se začne otáčet a pohybovat...fotky mam v bazarku,tak jukni...jinak kolotoč jako takový (ty zvir.sundat jdou),rameno jde odsroubovat,hodím na bazarek i tu fotku,ale pak samozrejme nefungují vibrace atd...

anitram18
29. čer 2013

Tak hodím foto sem... pro @andreajkab ...

Na té první fotce je, jak se odšroubuje to rameno, ty drátky se pak taky odpojí a vytáhnou...
No a na druhé je odcvaknutí toho kolotoče samotného...

barcinek
11. led 2014

@anitram18 Chtěla jsem se zeptat, ještě kolébku máš? 🙂

anitram18
11. led 2014

@barcinek už ne, bohužel 😒 přeju pohodový konec těhotenství, ať jste obě zdravé 🙂

barcinek
13. led 2014

Nevadí, díky za info! 🙂 A za přání 🙂 🙂

murmisle
3. únor 2016

Zdravím, mám dotaz ohledně výbavy multifunkční kolébky, je jedno jestli Reginy. Koupila jsem na dálku starší kolébku Kolcraft, ke kolébce je taková nepromokavá podložka (vyšší, měkká) nebo jestli se toto nazývá matrací? Ale to se mi nezdá, když porovnám, co jsem u prvního měla v klasické postýlce a pak je k tomu taková slabá froté podložka, která je navíc asi o 7cm kratší než ta nepromokavá a zkrátka jako by do kolébky neseděla tou velikostí. Jeli-kož nás paní ohledně kolébky podvedla (nebudu rozebírat o co šlo), tak s ní zkrátka dál už nebyla řeč a nemohu se jí zeptat, tak zkouším tady. Nevíte, zda je tato výbava normální nebo mám pořídit novou kvalitní matraci? Prosím, poradíte?

katkadc
27. led 2017

Nevite zda bych sehnala to rameno s kolotocem jen kolebku mam ale ten kolotoc chybi dekujj🙂

belmonka
27. bře 2019

PROSÍM O RADU Budu mít ze začátku (z prostorových důvodů) kolébku. Buď můžu koupit tuto značka REGINA (není možnost přisunout k posteli - nesklápěcí ale osvědčená značka) nebo jinou značku (u té ze sklopit bočnici, držet za ručku..) VÍC JSEM PRO REGINU, ALE NEBUDE MI TA MOŽNOST SKLOPENÍ CHYBĚT?