Nebesa na postýlku. Mají pro mimi nějaký význam?

helcah
10. črc 2008

Jaké máte zkušenosti s nebesy na postýlku? Mají nějaký význam i pro mimi nebo je to jenom paráda?Mě se nad postýlkou moc nebesa nelíbí a radši bych na mimi viděla než ho pod tím schovávala tak váhám jestli mají nějaký význam. V ložnici máme žaluzie a přes den ho budu mít v košíku v obýváku, ten nebesa má.

schnek
10. črc 2008

podle mě je to především parádička, ale zase třeba jedny síťovaný jsme používali i proti komárům 😉 na malý mimi je to pěkný, takový načančaný, ale jak si začne pozdějc stoupat, musí dolů 😉

kacka.va
10. črc 2008

mně to přijde zbytečné, radši tam pověsit nějaký kolotoč.

krista
10. črc 2008

Nebesa máme a slouží nám jako ochrana proti sluníčku které proniká večer při západu přesně do postýlky a malý je to protivný, jinak kdyby tam to slunce nešlo, tak jiný význam kromě estetického nemají 🙂

andys26
10. črc 2008

souhlasím s kacka.va, je to jen na parádu a dle mě zbytečný lapač prachu 😉

yanna.o
11. zář 2009

Já je koupila, ale ani jednou nedala. Byla jsem líná dokoupit k nim tu tyčku. Je to pracholapač.

josifek
11. zář 2009

ahoj děvčata my máme nebesa ale jako moskytiéru,přes léto a teď se hodí alespoň maloiu nepoštípou komáři 😉 A sluníčko to také zachytí po ránu jak tam tak svítí 😉

yanna.o
11. zář 2009

jo jo.. vlasntně moskytiéra se dělá i jako nebesa.. tak ta je fajn.. my teda dali sítě rovnou do oken.. máme tu vždycky nálety.. 😒

gingerlady
11. zář 2009

my je pouzivame stejne jako krista...proti slunicku, ale jakmile bude v 7 tma, jdou dolu 😎 . Je to jinak opravdu lapac prachu 😒

ojo
11. zář 2009

nemáme 🙂

kamarádka je má a vždy když o ně zavadí rukou při ukládání malý, tak vidím, jak se zvíří prach 😝

martulikk
11. zář 2009

Ahoj, tak my je máme, původně jsem si myslela, že je to jen hezká paráda na postýlku 🙂 Ale pak jsem přišla na to, že to i hezky stíní, třeba když v ložnici rozsvítíme velké světlo - že to malé nejde do očí. Taky je to dobré jako "vodní stan", když máte mímo nastydlé... my tam ještě občas věšíme i mokrou plínu, protože malá má od narození rýmu, ach jo...
Jinak, někdo jste tu psal, že kvůli nebesům nevidíte do postýlky... mě spíš vadí ten mantinel... v porodnici jsem na malou viděla z postele a doma, šup, kvůli mantinelu ne a tak musím kvůli všemu vstávat, ach jo... Nejdřív jsem ho chtěla zrušit, ale má pro mě větší výhodu, že se dítko nemotá tolik nožičkama a ručičkama mezi tyčky, takže mantinel v postýlce zůstal a já pořád vstávám 😅

blanka.k
1. led 2010

Ahoj, mohla bych vás poprosit, jeslti byste mi některá nezměřila, jak jsou ty nebesa rozměrově? Jak je ta látka dlouhá a kolik má "obvod" u země, potřebuji nějak dát dohromady kolik látky na to koupit 😉 A předpokládám, že máte asi jen jedny,že? Já si chci nechat ušít na začátek dvoje povlečení a přemýšlíím,jestli bude stačit 1 mantinel a 1 nebesa, ale ty nebesa asi ano, ty budu mít proti slunci a průvanu, postýlka bude hned pod oknem 😅

ivika18
1. led 2010

blanko podle mě všechno aspoň dvakrát, třeba ten mantinel když vypereš ti hned neuschne

martulikk
1. led 2010

blanka: já to mám dvojmo 😉 nejen, že to jen tak neuschne, ale taky to žehlení zabere dost času... nebesa se sice nemají moc jak ušpinit, kdybys je chtěla mít barevně sladěné se dvojím povlečením, ale lapač prachu je to veliký, uf...

blanka.k
2. led 2010

holky díky, já právě chci mít sice dvoje povlečení, ale oboje ze stejných 2 látek, akorát jinak nakombinované, holt, se ušijí 2, ty nebesa asi nejsou problém 😉 A můžu se ještě zeptat, jak jsou ty nebesa velké, kolik látky je třeba? Postýlku ještě nemáme, ani ten držák, tak si to nějak nemůžu vyzkoušet 😅

ivika18
2. led 2010

blanko máme nebesa jenom na koš, to je asi jiný rozměr, takže ti moc nepomůžu

kutcher
2. led 2010

ja si nebesa sila sama tak mi zasli email do IP a ja ti poslu foto s rozmery udelala jsem je ze 3 kusu tak je to hezci a lip to sedi.

kvetinka7
2. led 2010

Mne nebesa pujcila kamaradka..ale jak tak uvazuju, tak je asi ani nerozbalim.. vadi mi,ze na mimi neuvidim, jak tu uz nekdo psal ..
jinak to,ze to stini je fajn-v lete a funkce vodniho stanu je taky dobra 😉
Martuliku, tak ten mantinel na jednom miste shrn.. na te strane,kde to nejvic potrebujes..nejspis na strane u vasi postele,at nemusis prekukovat , ja to tak udelam.

pikusa
3. led 2010

Nebesa máme a krásně mu stíní....jako vodní stan jsem používala při nemoci....
a mantinel????jako prcek ho neměl--ten brání výhledu,ne nebesa,ale jak se začal točit mantinel jsem vrátila zpět.

blanka.k
3. led 2010

Mantinel chci nechta ušít přes celou tu stranu, co bude u okna a radiátoru a pak za hlavou...strana otočená k naší posteli bude volná. A co je to ten "vodní stan"? 😨

pikusa
3. led 2010

Blani...když dítko marodí,na nebesa jsem navěsila mokré plínky,aby se mi líp dýchalo....

blanka.k
3. led 2010

jo takto 😀