Obousměrné dětské chůvičky. Kterou vybrat?

kacenasva
2. lis 2009

Ahoj, mám v plánu koupit obousměrnou dětskou chůvičku. Nabídek je dost, tak si nejsem jistá, kterou vybrat ☹ Můžete mi prosím poradit s vašimi zkušenostmi? Moc díky, Kačena

lamarika
2. lis 2009

my máme philips avent scd 530 a jsem s ní opravdu spokojená. Dosah má myslím 300 m, měří vlhkost, teplotu, má 5 melodií, může vybrovat, upozorňuje na vysokou teplotu v pokoji, citlivost má opravdu velkou, protože slyším i sousedovic dítko a aji slyším jak si malej pomlaskává a to je snímač s čidlem v poličce na straně kde má malej nohy 🙂 Nikdy jsem ale zatím nevyužila, že je oboustraná. . . 😒

maly_prcek
3. lis 2009

Nám doporučili v obchodě Topcom a zatím dobrá, snímá dost citlivě (i psa štěkajícího venku před panelákem). Má taky měří teplotu, hraje písničky, upozorňuje na vysokou teplotu v pokoji, ale cena je podstatně nižší...

To oboustranné vysílání přijde časem 😉 Myslím, že si s tím děcka ještě vyblbnou, i když budou velcí...

kacka.va
3. lis 2009

my máme obousměrné Phillipsy, ale nikdy jsem přenos rodič-dítě nevyužila, stejně za malou jdu, když se něco děje

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny maminky, těhulky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 😉

Dnes v ní přibyl i článek na téma Chůvičky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s nimi (jaká značka, cena, kvalita, atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/chuvicky .

Některé maminky mohou shánět informace o chůvičkách, jejich využití, spolehlivost, popř. kdy je dobré si je pořídit pro dítě atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča