Ohrádka dřevěná nebo cestovní? Co byste doporučili?

bohmici
14. srp 2012

Ahoj maminky budem kupovat odrádku a nevím si rady spíš dřevěnou nebo cestovní? U dřevěné se bojím že mi bude furt strkat nožičky mezi šprušle dělá mi to tak v postýlce tak tam má daný mantynel.Cestovní se mi libí ale furt nevím.Moc necestujem.Prosím o radu jaké máte zkušenosti s ohrádkama.A co by jste doporučili. Předem děkuji

jenny.kay
14. srp 2012

Dřevěná nám přišla neskladná a v obýváku by překážela. Máme skládací Cam America, když ji potřebuju, tak rozložím a malá si hraje, když nepotřebuju, jedním tahem složím a uklidím.

ja.na81
14. srp 2012

My jsme misto klasicke ohradky poridili cestovni postylku - maly v ni byval tak 10 min denne (kdyz jsem si treba sla cistit zuby nebo tak), jinak to bylo super skladiste na hracky 😉. Od cca roka a pul uz ji doma nepouzivame vubec.

asaka
14. srp 2012

zadna 🙂

ladybugie
14. srp 2012

mám tři děti. první dcerka mi v ohrádce moc být nechtěla, dvojčata jsou tam pořád. Manžel udělal luxusní, 170*210 cm, dřevěnou z masivu. Mám ji v kuchyni a paráda. Nemůžu si ji vynachválit. U babičky máme cestovní a je to děs. Člověk se bojí, aby to pod těma prckama neprasklo. Za mě dřevěnou ohrádku.

veruska007
15. srp 2012

Pro první dítě jsem měla dřevěnou, ještě po nás, byla nenahraditelná. Malý ji měl jako hernu, byl v ní cca od půl roku do 1,5 roku. Bylo to super, když jsem šla na záchod, vařila, běžela dolů kvůli pošťákovi... super. Druhé dítko už v ní být nechtělo, protože bráška běhal po celém obýváku, tak chtěl taky - ale chvíli ohrádka sloužila jako izolace pro zlobidlo, které ubližovalo druhému. Zlobidlo tam dostalo hračky a než se zklidnilo, tak tam třeba na 10 min. zůstalo. To bylo taky užitečné. No, nebo jsem tam dala malého, když jsem šla na záchod a bála se, co by spolu dva mrňousci provedli.

Každopádně cestovní ohrádku ne, znám ji z heren, není moc stabilní, dítě se tam hůře drží, malý prostor. Dřevěná ohrádka byla super. Cestovní postýlka je fajn, ale bála bych se, že ji dítě časem při divočení může převrátit nebo potrhat. Známým vydržela značková postýlka tři měsíce a prcek ji rozcupoval

blahova_andrea
15. srp 2012

já jsem taky spíše pro dřevěnou. sama jsem teď řešila jestli koupit nebo nekoupit. no nakonec ji nekoupíme, protože náš malej si rád leze kam chce a hlavně je to záprdelník. neexistuje, aby zůstal v jiné místnosti než já. když jdu jinam, tak se ke mě doplazí a hraje si ve stejné místnosti. když jdu dolů kvůli pošťákovi, tak ho nechám v pokojíčku na pěnovce nebo šupnu na chvíli do postýlky. nedovedu si představit mu určit jedno místo, kam ho budu odkládat. to bych musela mít ohrádku v každé místnosti a na to nemáme ani peníze ani místo 😀 tu cestovní zvaž...nevím o nikom, kdo by s ní byl extra spokojený. většina lidí ji má opravdu jen na cestování, aby mělo dítko 2noci kde přespat nebo na odkládání hraček při rychlém úklidu.

hanaflint
15. srp 2012

Ja bych take byla spise pro drevenou, ale zalezi, jake mate prostory, kam chcete ohradku dat, apod. Ve vysledku podle me urcite obe dve dobre poslouzi.

cicacica
19. říj 2012

My jsme měli cestovní postýlku a spokojenost. Malá si v ní vyhrála a když bylo potřeba tak jsme ji sbalili a vzali na dovču.