Oválná postýlka ve stylu Stokke, existuje někde?

yvetta87
5. bře 2014

Ahoj, chci se zeptat. Zatím jen tak pomalu pokukuju po různých věcech do výbavičky, času mam ještě vážně moc. Jenže jsem narazila na ovalnou postýlku jakou dělá Stokke a hrozně se mi líbí, teda jen ta postylka, cena je hrozná. Neexistuje někde neco podobného za míň peněz? Hledala jsem ale nemůžu vubec nic najít. Dekuju za všechny tipy, jestli nějaké máte.

ange_de_la_morte
5. bře 2014

já o jiném wýrobci newím, ale osobně si myslím že truhlář na zakázku by to udělal za míň peněz

marie100
14. čer 2017

Obnovila bych dotaz. Existují postýlky na styl Stokke - ale levnější verze?

annav81
20. črc 2017

@marie100 Také takovou postýlku sháním. Líbí se mi Roundbed.cz, tam stojí od cca 8 tis. Ale prodejce ve mě nevzbuzuje důvěru, prodávají jen na fb. Hledám Stokke po bazarech, snad budu mít štěstí.

marie100
21. črc 2017

@annav81,
díky za info 🙂. Já jsem však na tento typ postýlky rezignovala už jen z principu - nelíbí se mi ta přehnaná cena.

m_ova
19. srp 2019

Modernbaby.cz, taky prodávají tyto postýlky od 8k, moc milý přístup a za 2 dny jsme měli postýlku doma. Dívali jsme se i na jiné prodejce, ale buď byli drazí nebo se muselo na ni čekat několik týdnů a to se nám nechtělo 🙂)

nikolnovakova5
3. dub 2022

Mužů jen doporučit oválné postýlky 9v1 od MIMIKO . Skvělý přístup , a hlavně ze postýlky jsou vyrobené přímo v Česku . Mají slevu na předobjednavku až 12%, což nás velmi potěšilo. Komunikace , kvalita rostoucí postýlky a design je naprosto TOP !