Péřová zavinovačka, máte zkušenost?

martinan4
4. kvě 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s péřovou zavinovačkou. Poslední dobou se nějak množí informace, že je to pro děti to nejlepší, že peří v zimě hřeje, v létě chladí, že když se rozvine, tak se do ní dá dítě položit jako do takového hnízdečka, kde je mu dobře... Zároveň se mi ale nezdá, že je to vhodné pro i pro děti, jejichž rodiče mají nějakou alergii. Děkuji za každou informaci 🙂

nikol1989
23. dub 2018

@zelenaesmolda Zijeme ve Svedsku a tady jsou k dostani v pohode. Uz jsem si vyhlidla e-shop, kde je objednam. Urcite to zkusim. Peru v prasku urcenem pro miminka, ale asi jsem dala trosku vic nez bylo potreba a vonelo to na muj vkus az moc, navic kdyz to ma byt 0% barviv a parfemace. Takze jeste jednou diky za dobry tip 🙂

smudlinka24
24. dub 2018

@mamamtbo merino zavinovacku jsme taky hodně užili, takové drobnosti, ale hoooodne zpříjemní zivot😀. Mimi spi jak andilek.

zelenaesmolda
24. dub 2018

@nikol1989 nz 🙂

dorotka89
18. kvě 2019

Ahoj holky, myslite ze se mi vyplati perovku koupit ikdyz mam termin v cervnu? Jak dlouho jste ji tak pouzivali? Me se nejvic libi vzory na http://www.babyburrito.cz/c/27254-perova-zavino... a vsude slysim na perove zavinovacky chvalu, ale bojim se, abychom ji vubec vyuzili... Mockrat diky za odpoved! 🙂

lindikova
18. kvě 2019

@dorotka89 za me nejlepší vec do výbavy. Prikoupili jsme teď i větší, maxidracika. Malý na ni spi, jako v hnizdecku a spi celou noc už od 6ti nedel🙂 už ho do ni tedy nesneruje.

podoustevnosak
21. črc 2019

Prodlo

iris92
Autor odpověď smazal
Zobraz
sebestol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renstep
Autor odpověď smazal
Zobraz