Péřové peřinky a polštáře od Evy Kiedroňové

kristynasefer
15. srp 2013

Ahoj maminky,chtela jsem se zeptat,zda-li mate nektera z vas zkusenoti s per.perinkama nebo polstarkama od Evy Kiedronove.Sledovala jsem vysilani Sama doma,kde mluvila o spani a velice me to zaujalo.mam 4.mesicni miminko,ale tak nejak se nevyznam co by pro nej bylo nejlepsi.Dekuji za odpovedi.

larina
17. únor 2014

Ahoj, asi pozde🙂, ale my meli tu "americkou" perovou perinku a spokojonost velika, dcera v ni spala do 3 mesicu, byla klidna.

kristynasefer
autor
17. únor 2014

@larina ahoj,ne nevadi🙂planujeme jeste druhe,tak si ji chci urcite poridit.slysela jsem o ni jen same dobre veci.Synovi jsem nakonec objednala ten polstarek.no ze by spal lepe (klidneji)se rici neda,ale obcas na nem usne,potom se stejne v postylce presune vetsinou jinam.

koculu
18. únor 2014

Ahoj, v březnu čekáme holčičku a já si objednala péřovou peřinku - dráček. Moc se těším, až ji vyzkouším, myslím, že je to dokonalá věc 🙂

kristynasefer
autor
18. únor 2014

@koculu gratuluju k holcice🙂 urcite,prave jsem byla u kamardky-ma tydenni holcicku a perinku (myslim ze americkou)a je taky naprosto spokojena.Takze u druheho mimi nebudu uz vahat 😉