• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podhlavníček Babymoov - máte zkušenosti?

19. května 2013 
Ahoj, nemáte náhodou některá zkušenosti s Babymoov podhlavníčkem (nebo i od jiného výrobce) (http://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/fixacni-podlozky/Babymoov-Podhlavnicek-Love-Breath), který fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze a zamezuje zploštění hlavičky? Funguje to?
18. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm.... v šátku, v hacce ani s tebou v posteli v náručí to dítě nepotřebuje. takže za mě asi tak :wink:
18. kvě 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje zkušenost - nepoužívala jsem vůbec nic, obě holky mají krásný pravidelný tvar hlavičky, byli bez polštářů, klínů, jen jsem je polohovala. Kdyby to bylo třeba, můžeš dokoupit, dopředu mi to přijde zatím zbytečné.
19. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje děti nic takového taky neměli a hlavičky mají normální tvar :za mě teda zbytečnost...........nerada nakupuju věci které jsou zbytečné a jsou jen a jen moderní,............ale toť můj názor a nikomu ho nenutím
19. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla podhlavníček od candide - panda a k použití byl asi měsíc, pak se miminko začlo vrtět a hlavička mu sjela mimo, takže jsem ho pak už nedávala. Pokud je správně polohováno, tak podhlavníček není potřeba.
19. kvě 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek