Polohovací lehátko Chicco Relax. Máte zkušenost?

hanickak.
13. říj 2008

Ahoj holky,
mate nektera zkusenost s polohovacim lehatkem Chicco RELAX & PLAY?
Moc se mi libi, ale nevim, zda cena je umerna kvalite a funkcim.
http://www.superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbo...
Temer vsichni maji lehatka od Fisher Price, ale me se designove nelibi.
Nebo muzete doporucit nejake jine lehatko?
Dekuju moc.

lukajda
13. říj 2008

Ahoj,
používali jsme ho do cca deseti měsíců a naprostá spokojenost - Fisher Price mi přišlo jako už moc velká "divočina" 😀 Ale co člověk to názor 😉

hanickak.
autor
13. říj 2008

Ahoj lukajdo, diky za nazor. Me se taky Fisher Price nelibi, ale nic proti nikomu, kazdy at si vybere dle sveho, ne? 😉 Ale na druhou stranu ma spoustu funkci, vibruje atd.
Muzes mi napsat neco vic k tomu Chicco? Je ta hrazdicka sundavaci? A zviratka sundavaci? Ma nejake specialni funce, nebo jde treba nejak prenastavit? Diky moc.

lukajda
13. říj 2008

Pokud jde o funkce, tak je FP určitě lepší, ale mě třeba připadá nestabilní a ani se mi u něj nelíbilo, v jaké je mimčo poloze. U Relax mi naprosto vyhovovalo polohování, zvířátka jsou na sucháč, takže v pohodě hodíš do pračky a vypereš - hrazdička se sundat dá, ale jde to docela ztěžka - je to hodně napevno. Sundavala jsem jí jen párkrát. Kromě toho že jsou tam ty zvířátka žádné funce nemá - nebo alespoň loňská kolekce neměla - jedno zvířátko mělo zrcátko, druhé chrastící ocásek a to třetí tam mělo takový kroužek na chytání.

lukajda
13. říj 2008

Teď jsem ti mrkla do albíčka a koukám, že tam máš fotku s Pavly a Terezkou 🙂

hanickak.
autor
13. říj 2008

Super, diky moc, jsem rada, ze ho doporucujes. Asi do nej taky pujdu, jeste si ho necham nekde v obchode predvest. Prece jen neni nejlevnejsi 😉
JJ, Pavli znam, uz z beremka 🙂 Ty taky?

lukajda
13. říj 2008

Jj, taky z BRMS i v reálu jsme se viděli na srazících - Chomutov a okolí 😀 😀 😀
Mě naprosto vyhovovalo, nech si ho předvést a uvidíš. Chce to okouknout a pak se teprve rozhodnout 😉

hanickak.
autor
13. říj 2008

No super, budu ji pozdravovat 🙂
Tak diky jeste jednou moc za zkusenost. Opatrujte se a at se vam dari.

lukajda
13. říj 2008

Momentálně jsme marodi - snad to bude brzo pryč.
Koukám, že máš akorát polovinu za sebou - teď ti to bude hezky utíkat, tak si to hezky užívej 😵

aness
15. říj 2008

ahoj, dnes jsem lehatko objednala na weweweteckababyprofiteckacezet, taky jsme v te spouste lehatek vybrali tohle, levnejsi jsem nikde nenasla, nemaji sice takovy vyber barev, jako na webu, ktery jsi uvedla, ale za tu cenu to asi preziju 😀 , s obchodem zatim zkusenost nemam, tak snad bude vse ok, uvidime...

novynka
13. říj 2013

ahoj, měla bych dotaz 🙂 koupila jsem nějaké lehátko chicco v bazaru, ráda bych teď vyprala ten potah, můžete mi poradit, jak ten potah z toho sundám? 🙂 díky moc