Postel pro dvouleté dítě, poradíte?

matvej21
11. dub 2012

Ahoj všem,

dokážete mi poradit nějakou postel pro dvouleté batole. Postýlku budeme co nevidět potřebovat pro další mimčo. Jediný požadavek na postel - aby měla klidně i vyšší a stabilné zábrany, obávám se , že s přesunem budeme opět učit usínat, když přijde malý na to, že se dá snadno z postele vylézt. Děkuji.m.

kahulo
12. dub 2012

Ahoj, my se s blížícími se druhými narozeninami rozhodli pro celou změnu pokojíčku a pořídili postele rovnou dvě, je to sestava od Domestavu, jedna postel je vyvýšená, ale není to klasická palanda, je tak 120cm nad zemí a druhá je pod ní částečně zasunutá. Malý spí nahoře a není s tím problém, zatím nespadl, po šikmých schůdkách sleze když potřebuje. Večer je to náročnější, to ho někdy zaháníme i 10x, ale jednoznačně ve velké posteli spí lépe než v malé postýlce, to se neustále budil,asi jak mu byla těsná..tak určitě bych pořídila už klasickou postel, s nějakou zábranou a máš vystaráno až do maturity 🙂

ev.ka
12. dub 2012

My máme od firmy Gazel postel Sendy a spokojenost, lze pak přikoupit další postel a spojovací díl - může pak z toho být i palanda

veruska007
12. dub 2012

Ahoj, my máme tuhle:
http://www.sconto.cz/cz/produkty/postele/tereza...

Zábranu jsem koupila na Mimibazaru zvlášť. Postel je fajn, už veliká, nebudeme muset za chvíli měnit.
Koupili jsme rovnou dvě postele - už i pro druhého drobka, abychom za rok nemuseli shánět podobnou nebo to neměli v pokojíčku každý pes jiná ves 😉. Ještě jsme koupili kapsář za postel a vypadá to super. Njn, malý vylézá, hlavně ráno, ale on si pak potichu hraje, tak mi to neva.

ija1
12. dub 2012

My mame tuhle a spokojenost uplne maximalni.......... nechali jsme si od tehle firmy jeste pridalat uplne zadni sprusli doprostred, a pohoda....
http://sedacky-kocarky.cz/produkty/postylky-160...

melissska
13. dub 2012

doporučuji Domestav, máme postýlku se zábranami kolem dokola a jsem s ní maximálně spokojená, koupili jsme k ní u Domestavu i krásný polštáře, které se navléknou na zábrany, aby se děti v noci při přetáčení neuhodili. Je kvalitní a vydrží až do dospělosti.

stanpetr
14. dub 2012

domestav ma krasne veci, ale ten material mi prijde nic moc 😠 videla bych to podle jejich vzoru udelat postylku u nejakyho sikovnyho truhlare z poradnyho a kvalitniho materialu....cenove to vyjde podobne a ten material se neda srovnat....

timbouctou
14. dub 2012

ahoj, my koupili pro staršího z ikey http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...
jde dát tu postranici na obě strany a je pevná, kluci na ní blbnou 😠 určitě ji koupíme i pro mladšího

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenavalterova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamulin
24. bře 2015

Postel vypadá dobře, myslím, že dneska už se snad ani nějaké „nebezpečné“ postele nevyrábí. Nicméně když budeš mít jakékoli pochybnosti, tak vždycky existují různé doplňky, který můžeš k posteli dát, abys byla v klidu – ať už síť nebo jsem četla dokonce i o jakémsi tunelu. Určitě si myslím, že je dobře, že chceš malého zvykat už teď, protože pak by mohl mít skutečně pocit, že je odstrčený. Takže držím palce, ať to zvládnete 🙂

dan7211
Odpověď byla odstraněná
Zobraz