Postýlka. Co máte doma?

petulak
21. únor 2008

Ahoj maminky nebo maminky čekatelky 😀
Pořád všude koukám po klasické dřevěné postýlce.Jsou to teda pěkné ceny ☹ .Co máte doma nebo budete kupovat vy?? 😀

ivulla
22. říj 2008

No to bych asi měla, ale je pěkně stará, rezavá... nepoužitelnej rošt... Oprava by stála totéž co ta nová postýlka - ovšem v borovici. Mantinel bych asi stejně pořídit chtěla.. Tak myslíš, že s mantinelem by se to nestalo, ju? 😕 Díky 🙂

aponchie
22. říj 2008

hele ja mela tu obycejnou z borovice a pkenej sunt teda tak mi mati dala po me tu velkou starou a jsem fakt spokojena a vzhled je mi ukradenej hlavne,ze je pevna a velika!takze ja mam jasno a vydrzela uz tri deti a vydrzi jeste dalsi samo ,ze matrace nova a rost je v pohode sou to masivni prkna nabite primo na konstrukci verim,ze to nestoji moc a panty se daji promazat radsi bych sla do ni

nensy
22. říj 2008

no nevím jestli se to ještě sežene mi jsme kupovali postýlku ale tam je to na pevno

aponchie
22. říj 2008

ta stara klasika se asi tezko sezene to spis od nekoho zejo? 😝

ivulla
22. říj 2008

Právě mně se nejedná o vzhled.. Ona je velikostně stejná, ale je potřeba do ní investovat, protože rošt nemá... Navíc panty jsou právě rezavý a toby prostě nešlo... No díky za názory, musíme to asi dobře zvážit... 😉

nensy
22. říj 2008

no jasně mi jí snad ještě máme na pudě 😀

ivulla
23. říj 2008

My ji máme u tchánovců - je po manželovi a jeho mladší sestře. Ale jak říkám, je do ní potřeba investovat totéž, co by stála nová - borovicová.. 😉

sarkal
24. říj 2008

Tak my máme teda postýlku novou,borovicovou,je úplně obyčejná,ale stačí,byla levná stála kolem 1100kč v Intersparu v akci 😀 Je pevná,stabilní..
Jinak u rodičů na půdě je postýlka po mamce,oprýskaná kovová natřená bíle,prý kdyby se natřela tak by nám stačila 😝 řekla jsem,že v žádném případě,prcek by tam byl jako v lágru.A pak tam je ještě jedna postýlka dřevěná a v tý už byli minimálně 4 děti tak si dovedete představit jak vypadá taková půjčovaná postýlka.Taky bysme do ní musely investovat víc než do nové,takže nám ta ze sparu stačí 😉

jituskak
22. bře 2009

obnovuji téma 😉
zajímá mě, jestli má někdo zkušenost s firmou Scarlett. zajímá mě, jestli barva na obrázku odpovídala skutečnosti, nebo ne.

bosorkajarka
15. dub 2009

Ahoj Jitusko taky se mi libi postylky od Scarlettu ale chtela jsem se zeptat jestli nekdo mate informace o materialu postylky ted myslim druh dreva, videla jsem totiz postylky borovicovi a bukovi tak jaky mezi nima (teda krom ceny) rozdil??? (pevnost, stabilita, nezavadnost materialu...) moc dekuju

bosorkajarka
7. zář 2009

Holky tady snad nikdo nepouziva postylku??? 😕 😕 😕 😕

artepeli
8. zář 2009

Co ja vim, tak buk je tvrdsi nez borovice, tak by se ti ta bukova postylka nemela tak snadno rozvrzat, kdyz po tom pak decko uz skace.

Ja mam otazku kolem perinky (male periny, ne zavinovacky 😉. Dosud jsem pouzivala jenom lehkou deku, ale s nastupujicima chladnyma nocema jsem se odhodlala koupit perinku. Vzala jsem ten mensi rozmer, tj. 120x90, ale zda se mi , ze je nejak hrozne obrovska do postylky (kterou mam taky klasicky rozmer 120x60). Prijde mi, ze jednak se tam ta perinka vubec nemuze vejit a hlavne kdyz tim malou prikryju tak se mi v noci z pod toho stejne posune ven, zatimco tou lehkou dekou se vzdycky tak hezky obalila. Jak to mate vy? Pouzivate perinku, nebo to je az do detske postele pro vetsi deti?

senja
8. zář 2009

artepeli My jsme koupili perinku 135x100 a postylku mame 120x60 a zadny problem 😉 Dole a ze strany ty zbyvajici casti ohnu dovnitr a je to, ale je fakt, ze mam teprve 2mesicni dite, takze zatim co neni muze byt 😎

bosorkajarka Mame postylku Alenku od Scarlett v borovici se stahovaci bocnici + kolecka a zatim jsme spokojeni.

tygrous
14. zář 2009

Holky, mate nekdo postylku od darja detsky nabytek? Maji super ceny a je to bukove drevo, tak doufam, ze ta nizka cena neopovida nizke kvalite☹

kvetinka7
9. říj 2009

Ahoj Tygrousi, objednala sis nakonec tu postylku z www.darjanabytek.cz? Me zaujala ta bukova Lada2.
Dobry vyber postylek maji i na http://www.nejlevnejsikocarky.cz/postylky-c-4.html

tymothy
10. říj 2009

jituskak - my ji kupovali přímo v obchodě, ale když teď koukám na netu, tak barva odpovídá. Máme bukovou a zatím jsme s ní spokojeni (doufám, že budeme i dál, ještě by nějaké to dítko mohla vydržet) 🙂 Když to porovnám, tak ty bukové postýlky byly o poznání stabilnější než borovicové.

tygrous
10. říj 2009

kvetinka: Tak nakonec jsem vzala tuhle: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=3 Uz ji mame slozenou, sice navod byl psany (nebo spis kresleny) jak pro mimozemstany, ale nakonec jsme to zvladli, i kdyz jsme se malem pohadali🙂 Vypada relativne dobre. Ani moc nesmrdi, lak je souvisly, myslim, ze za tu cenu fakt dobry. Tak uvidime, co na ni prcek a jak dlouho vydrzi...

kvetinka7
11. říj 2009

Tygrousi, takze spokojenost 🙂 .. asi tam taky objedname .. 😉

klara.t
21. říj 2009

Máte někdo postýlku od Scarlett? Spokojenost nebo ne?

petulik.zlin
12. dub 2010

Ahojte holky, moc se mi líbí tato postýlka, http://detsky-eshop.cz/produkty/postylky-s-plno..., je i za dobrou cenu. Nemáte ji někdo? Je kvalitní co se týká dřeva, roštu atd? Akorát asi nemá stahovací bočnici, ale to asi nebude nějaký velký problém..

terak
4. srp 2010

Nemáte někdo zkušenost s postýlkou DREWEX DAVID?

Je to tato: http://www.babydracek.com/zbozi/3225-detska-pos...

Děkuji

alanys
3. říj 2011

Děvčata mám dotaz ohledně postýlky, ty se tady řeší poměrně hodně, ale co třeba rošt do dětské postýlky? Já nejspíš plánuji postýlku z Ikey - Gulliver, ale má na dně jen sololitovou desku a to mě přijde takové nic moc. Dražší a drahé postýlky mají klasické a třeba i zdravotní rošty. Co vy na to?

martina_jemelkova
3. dub 2014

Ahoj holky, nemáte zkušenost s touto postýlkou? Dřevěná postýlka Klups Kolonial I se šuplíkem. Potřebovala bych, aby měla vyndávací příčky, zatím mi dva prodejci napsali, že nemá, ale my jsme našli jeden odkaz, kde byly příčky vyndané. Tak nevím, prodejci se řídí jen tím, co je napsánov papírech, což může být jinak. Aby neměla ani vydělávací příčky, ani stahovací bok se mi nezdá.
http://www.maxim-kocarky.cz/kocarky/klups-detsk...
Moc díky za rady

ckei
3. dub 2014

@petulak klasická, po sestře, mně a bratrovi, tedy více jak 30let stará, krásná, dřevěná, plně funčkní, se stahovatelnou bočnicí..... 😉

connysun
12. kvě 2014

pro martina_jemelkova : vyndávací příčky mají tady http://www.sheesham.cz/www/cz/shop/detske-posty...
- záleží kolk do toho chcete investovat, mě tam líbí jiné, s přítelem jsem už kupovali jinou variantu a ted uvažujeme zda koupit jiný pokojíček nebo jen dokoupit pro starší dítko