Postýlka Kacper. Jde do šuplíku vidět, když zvednu rošt?

klara.t
7. říj 2009

Holky nemáte některá postýlku Kapcper se šuplíkem? Moc se mi líbí. Zajímalo by mě, jestli když zvednu rošt do vyšší polohy, jestli je šuplík uzavřený nebo do něj jde vidět.

Jde o tuto postýlku: http://www.matrace-do-postele.cz/Detska-postylk...

Nebo jak je to u jiných postelí se šuplíkem? Vypadá to blbě, když se zvedne rošt? Jak to řešíte? Tím prostěradlem s volánem?

martulikk
7. říj 2009

Ahoj, máme přesně tuhle postýlku. Už bych si jí nikdy nekoupila! Je to šmejd!!! 😠 Na obrázku mě také zaujala, ale když jsme jí doma sestavovali, chtělo se nám brečet. Na mnoha místech (u různých zakončení) koukají třísky, výrobce se neobtěžuje se zabroušením a dočistěním konců... Dost i smrděla, ale to asi všechny nové postýlky, takže doporučuju sestavit pár týdnů dopředu. Máme doma hodně věcí z Ikey a u postýlky lituju, že jsme jí taky nekoupili tam... jejich věci jsou fakt skvěle provedené! No ale zpět ke Kacperu... K balení se výrobce neobtěžuje přibalit ani montážní návod (ne že by se postýlka bez něj nedala sestavit...). No a šuplík má z vrchu takovou desku, nám se prohla už během týdne, dost blbě se to používá, je to tak akorát k tomu, abys tam něco schovala, ale ne denně používala. Díky mému požadavku na šuplík se mi výběr mezi postýlkami dost zúžil a teď je mi to k ničemu... Takže závěrem: postýlku od nich už fakt nikdy!

jijitka
7. říj 2009

Ahoj, dost velký výběr postýlek je také na www.batoleshop.cz Jsou tam i přímo postýlky, které mají spodní šuplík, nad kterým je víko (deska). Zatím jsem žádnou neviděla naživo, zdá se, že to jsou všechno poláci, takže i tady bych řekla, že kvalita bude odpovídat ceně, i když podle obrázku některé vypadají docela hezky 🙂

martulikk
7. říj 2009

jijitka: ano, souhlasím s tebou, na obrázku vypadají úžasně 😉 ale ta realita... 😖

kjajule
7. říj 2009

souhlasím s holkama postýlku raději nejdřív vidět na živo...
byla jsem v několika obchodech s postýlkama a musím říct že dost výrobců co mají sice pěkné ceny mají hrozné provedení...radši bych si postýlku ohmatala stejně jako kočárek...
já jsem chodila po krámě a třásla se všema postýlkama sice na mě koukaly divně ale dost postýlek se mi zdálo šíleně nestabilních a hrozně rozviklaných...nezabroušené dřevo, křivé šprusle a je prevda že i jednu s prohnutým víkem u šuplíku...
já ani nevím co mám vlastně za postýlku, neřešila jsem pak co je to za výrobce ani typ...
dost mých známých si chválí postýlky z ikey tam mají ceny super a myslm že už dělají i šuplík pod postýlku...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1012... bohužel zatím jen v bílé barvě...

klara.t
autor
7. říj 2009

Takže myslíte, že postýlky Scarlett jsou v horší kvalitě? já zatím vybírala jen mezi nimy. Tak to mám tedy zase co na vybírání.

martulikk
7. říj 2009

Víš co, stabilní ta postýlka je, ale provedení je otřesné... a jak jsem už napsala výše, už nikdy více!