• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Postýlky zn. Drewex. Líbí se mi Hippo. Uvítám zkušenosti

9. listopadu 2009 
nemáte někdo zkušenosti s touto značkou?
Líbí se mi od nich postýlka Hippo,tak bych uvítala zkušenosti :slight_smile:
16. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj máme od ní postýlku se stahovací bočnicí a naprosto v pořádku, jen to chce postavit dřív aby to vysmrádlo.:slight_smile:)
16. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj máme drewex max:slight_smile: postýlka je super, sestavení bylo složitý, poněkud chyběl návod:frowning2: teda on byl, ale bylo to na A4 asi 4 obrázky :sweat_smile: a kvanta dřeva, který manža netušil kam dát :sweat_smile: No je manuálně dost zručnej, ale postýlku skládal skoro 3 hodiny :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kupovali jste přes internet nebo v obchodě? ale ono asi tak i tak,to člověk dostane rozložené v krabicích.
prý to vyrábí poláci?
Jo,a máte k tomu komodu nebo ne?
16. říj 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
befana, drewex max je s komodou:slight_smile:
postýlku jsem viděla na veletrhu a pak jsem jí objednala přes net:slight_smile:
jo vyrábějí to poláci
16. říj 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupovala přes internet a přišlo to PPLkem ve velký krabici, objednali jsem to i s matrací. A myslím že to je polská výroba ale nám tam nic nepřebývalo ani nechybělo a zatím postýlka stojí:slight_smile:
16. říj 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme od Drewexu postýlku LAURA a jsme zatím spokojení. Jen je pravda, že návod na sestavení nebyl zrovna podrobnej, ale nějak jsme to dali dohromady. :slight_smile: Objednávali jsme přes internet, vyzvedávali jsme osobně na prodejně - vše bez problémů. Komodu nemáme, protože je hodně hluboká a já jsem chtěla "šuplíkovou".
18. říj 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mám liona od drewexu a jak píše dumbice, smrděla mi 2 měsíce, teď už je to ok, dokonce jsem to řešila i z hygienou, protože mi přišlo nemožný do toho uložit novorozeně. Návod je mizernej, souhlasím. Co mi teda překvapilo a je nedokonalý je polohování roštu. Je sice dělaný jako tříúrovňový, ale se vzdáleností od sebe asi 7 cm, takže nejvyšší polohu nemáš ani v půlce postýlky, ale jen tak cca v 1/3ně. Vyřešili jsme to přivrtáním dírek. Rošt se nedá sundat pouahým zvednutím, (musíš ho zase odmontovat) prozkoumej to v kamenným obchodě - kvůli prostěradlu který jsme šili s kanýrem - to pro mě bylo docela důležitý vědět. Jinak já mám postýlku s vytahovacím šuplíkem a na houpací základně. Porovnej si ceny na internetu - jsou hodně odlišné, já jí měla za 3000kč (tu se šupletem, kt. bývá dražší). A jsou to poláci :wink: .
19. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci niektora neviete poradit polsku webovku, z ktorej sa da k nam na SR dostat postielku klups rafal bis, alebo drewex max, to su tie viacfunkcne postielky s prebalovakmi, ktore sa daju poskladat na junior postel. Alebo kde by sa za rozumnu cenu dali kupit tu u nas. Zatial na ziadnej polskej webke sa mi nedalo objednat k nam na SR. Dakujem
3. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme postýlku Drewex a jsem moc spokojená :wink: až na ten návod a chyběla tam vyvrtaná jedna díra na horní patro :confused:
4. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme postýlku drewex a neměnila :slight_smile: bych :slight_smile: máe tu s tím hrochem :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beffana to je přesně ona taky máme hippo jsem naprosto spokojená :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je v nich nějaký rozdíl. nevim jestli vzít tu s tim lvem nebo s hrochem?. Má ten hroch taky tak divný polohování jak se tady psala u lva?.
17. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja premyslim nad postylkou Maja antika se stahovaci bocnici .. ma te ji nektera? pisete tu o nejaky Hippo s hrochem a lvem.. tu jsem nikde nevidela.. nejmenuji se nejak jinak?
jestli chybi predvrtane nektere dirky,tak to je sila... u vsech je ta nejvyssi polohoa rostu tak nizko,jak pisete ? do 1/3 ? :unamused:
17. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, asi jo,my taky vrtali......
17. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda od nich nemáme postýlku, ale deku, modrou s hrochem a žlutou se lvem :grinning: a jsme moc spokojení, je to takový mazlík deka. Babu je v ní moc ráda. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se zeptala nektere z vas ktera ma postylku Drewex Hippo se stahovaci bocnici, zda je mozne jednu bocnici pro vetsi ditko vyndat uplne? Videla jsem to na jedne fotce v batoleshopu,ale prodejce mi napsal ze to nelze. Jsem z toho hodne zmatena. Viz foto na http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=137927. Moc dekuji za odpoved
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek