Postýlky zn. Drewex. Líbí se mi Hippo. Uvítám zkušenosti

befanna
16. říj 2008

nemáte někdo zkušenosti s touto značkou?
Líbí se mi od nich postýlka Hippo,tak bych uvítala zkušenosti 🙂

dumbice
16. říj 2008

Ahoj máme od ní postýlku se stahovací bočnicí a naprosto v pořádku, jen to chce postavit dřív aby to vysmrádlo.🙂)

evcafrank
16. říj 2008

ahoj máme drewex max🙂 postýlka je super, sestavení bylo složitý, poněkud chyběl návod☹ teda on byl, ale bylo to na A4 asi 4 obrázky 😅 a kvanta dřeva, který manža netušil kam dát 😅 No je manuálně dost zručnej, ale postýlku skládal skoro 3 hodiny 😅

befanna
autor
16. říj 2008

kupovali jste přes internet nebo v obchodě? ale ono asi tak i tak,to člověk dostane rozložené v krabicích.
prý to vyrábí poláci?
Jo,a máte k tomu komodu nebo ne?

evcafrank
16. říj 2008

befana, drewex max je s komodou🙂
postýlku jsem viděla na veletrhu a pak jsem jí objednala přes net🙂
jo vyrábějí to poláci

dumbice
16. říj 2008

já kupovala přes internet a přišlo to PPLkem ve velký krabici, objednali jsem to i s matrací. A myslím že to je polská výroba ale nám tam nic nepřebývalo ani nechybělo a zatím postýlka stojí🙂

mezera
18. říj 2008

My máme od Drewexu postýlku LAURA a jsme zatím spokojení. Jen je pravda, že návod na sestavení nebyl zrovna podrobnej, ale nějak jsme to dali dohromady. 🙂 Objednávali jsme přes internet, vyzvedávali jsme osobně na prodejně - vše bez problémů. Komodu nemáme, protože je hodně hluboká a já jsem chtěla "šuplíkovou".

smisatko
19. říj 2008

ahoj mám liona od drewexu a jak píše dumbice, smrděla mi 2 měsíce, teď už je to ok, dokonce jsem to řešila i z hygienou, protože mi přišlo nemožný do toho uložit novorozeně. Návod je mizernej, souhlasím. Co mi teda překvapilo a je nedokonalý je polohování roštu. Je sice dělaný jako tříúrovňový, ale se vzdáleností od sebe asi 7 cm, takže nejvyšší polohu nemáš ani v půlce postýlky, ale jen tak cca v 1/3ně. Vyřešili jsme to přivrtáním dírek. Rošt se nedá sundat pouahým zvednutím, (musíš ho zase odmontovat) prozkoumej to v kamenným obchodě - kvůli prostěradlu který jsme šili s kanýrem - to pro mě bylo docela důležitý vědět. Jinak já mám postýlku s vytahovacím šuplíkem a na houpací základně. Porovnej si ceny na internetu - jsou hodně odlišné, já jí měla za 3000kč (tu se šupletem, kt. bývá dražší). A jsou to poláci 😉 .

lilaahmmad
3. črc 2009

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci niektora neviete poradit polsku webovku, z ktorej sa da k nam na SR dostat postielku klups rafal bis, alebo drewex max, to su tie viacfunkcne postielky s prebalovakmi, ktore sa daju poskladat na junior postel. Alebo kde by sa za rozumnu cenu dali kupit tu u nas. Zatial na ziadnej polskej webke sa mi nedalo objednat k nam na SR. Dakujem

evelina0007
4. črc 2009

Taky máme postýlku Drewex a jsem moc spokojená 😉 až na ten návod a chyběla tam vyvrtaná jedna díra na horní patro 😕

barca1
4. črc 2009

taky máme postýlku drewex a neměnila 🙂 bych 🙂 máe tu s tím hrochem 🙂

barca1
4. črc 2009

beffana to je přesně ona taky máme hippo jsem naprosto spokojená 🙂

marketa137
17. říj 2009

Ahoj, je v nich nějaký rozdíl. nevim jestli vzít tu s tim lvem nebo s hrochem?. Má ten hroch taky tak divný polohování jak se tady psala u lva?.

kvetinka7
17. říj 2009

Ahoj holky,
ja premyslim nad postylkou Maja antika se stahovaci bocnici .. ma te ji nektera? pisete tu o nejaky Hippo s hrochem a lvem.. tu jsem nikde nevidela.. nejmenuji se nejak jinak?
jestli chybi predvrtane nektere dirky,tak to je sila... u vsech je ta nejvyssi polohoa rostu tak nizko,jak pisete ? do 1/3 ? 😒

berenika39
17. říj 2009

jo, asi jo,my taky vrtali......

baca
17. říj 2009

My teda od nich nemáme postýlku, ale deku, modrou s hrochem a žlutou se lvem 😀 a jsme moc spokojení, je to takový mazlík deka. Babu je v ní moc ráda. 🙂

agula
9. lis 2009

Ahoj holky, rada bych se zeptala nektere z vas ktera ma postylku Drewex Hippo se stahovaci bocnici, zda je mozne jednu bocnici pro vetsi ditko vyndat uplne? Videla jsem to na jedne fotce v batoleshopu,ale prodejce mi napsal ze to nelze. Jsem z toho hodne zmatena. Viz foto na http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=137927. Moc dekuji za odpoved