Povlečení do postýlky. S jakým jste spokojené?

kulllisek
28. bře 2008

Ahojky holky, vím, že spoustu holek tady z koníka řeší povlečení do postýlky pro své mrňousky. Také teď stojím před obdobným problémem a chtěla jsem se zeptat maminek, které už nějaké to povlečení mají, s jakým jsou spokojeny, kde nakupovaly a jestli má některá z vás povlečení zn. Darland nebo Mamo Tato (obojí se hodně prodává na MMB) a jak jste s tímto povlečením spokojené, není moc drsné, hrubé? Díky moc 😉

to.manka
10. bře 2009

Povlečení jsem pořídila před porodem a když malé bylo 8 měsíců jsem teprve použila povlečení na polštářek a deku s povlečením máme pořád nevyužitou 😅 Jo, a od narození využívám jen mantinel.
V létě spala jen pod lehoučkou dekou, na podzim v pleteném merino pytli a teď přes zimu spí ve vlněném pytli od Pechů.
eatygrenee: Taky jsem kupovala přes ebutik a v pohodě 😉 , ale s výběrem ti neporadím. Jen vím,že jsem to tenkrát určitě zbytečně moc řešila 😝 😀 😀 . Stálo mě to hodiny času, které jsem mohla strávit užitečněji 😅

beruska2x
10. bře 2009

eaty ja spokojena jsem 😎

eatygrenee
10. bře 2009

tak jsem taky objednala přes ebutik 2 povlečení. vypadají tam včechny moc pěkně 🙂

elias
11. bře 2009

Nazdárek holky!
Než si budete vybírat povlečení nejdříve si pořádně rozmyslete, jestli to chcete v klasické hladké bavlně, nebo v krepu. Potom si změřte přikrývku, kterou chcete povléci. Dětské přikrývky, a tedy i povlečení se vyrábějí v různých rozměrech... Když vám výjde délka přikrývky na cca 130 - 135cm, kupte si povlečení o délce 140cm. Když si ho koupíte, nelekněte se, že je větší, než jste si objednaly. Při prvním praní se cca o 8 % srazí... 🙂

Pokud při koupi povlečení nechcete "ujet", můžete nakoupit na Bavlna.cz, Povlečení-cz.cz a na Povlečení-Lůžkoviny.cz. Vlněné lůžkoviny zase můžete nakoupit na Lambela.cz.

beruska2x
11. bře 2009

proc vetsi kdyz ten rozmer v pohode delaji?? a nesrazilo se mi ani o pid 😅

elias
11. bře 2009

Povlečení některých výrobců je už předsrážené, často chemicky. Ale to bych si nepořídil.

beruska2x
11. bře 2009

jaky je v tom rozdil? stejne se pere nez se da poprve, takze hlouppost.. bavlna se srazi malokdy..

elias
11. bře 2009

Já jsem si to nevymyslel. Taková je realita.
Čím méně chemie, tím lépe... I pro životní prostředí.

elias
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
11. bře 2009

😎 taky si myslim..

eatygrenee
12. bře 2009

No já vlastní zkučenost nemám,a le kamarádky mají děcka a nikomu se 100% bavlna nesrazila, 😀

vrana
12. bře 2009

Taky máme povlečení přes ebutik, pravda je, že je trochu tvrdší, i když se vypere a vyžehlí, ale s jinými značkami nemám zkušenost, tak třeba je to normální. Ale jinak v pohodě, hezké, není nijak řídké a je fajn že je zapínání na zip 😉

elias
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elias
12. bře 2009

Umí!!! 😀

elias
12. bře 2009

Podle čeho si vlastně vybíráte povlečení pro sebe? Jaký materiál je nejlepší? Jaké barvy?
Poraďte mi, jaké povlečení si kupuje česká žena. Co očekává v nabídce?

Děkuju za odpovědi.

elias
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eatygrenee
12. bře 2009

to je Váš obchůdek?

beruska2x
12. bře 2009

mam rada na povleceni hlavne teple barvy a bez kytek 😀 , geometricke vzory a tak a malemu aby bylo vesele.. jinak obchod se mi libi je pekne reseny a ukazky ve velkem okne prakticke, asi bych tam v poho koupila...

astrane
12. bře 2009

No na velkou postel taky kupujete 140x200,i když je celá postel 90x 200.a tak je to i s miminkovským.... 😉
taky jsou různě velké peřiny-třeba scarlett má jen 120x60 a já mám peřiny 135 nebo snad 140,takže bych to na to nenarvala....Takže mám to od Hyblera,protože bylo větší a stálo celkem málo-myslím 290Kč a je pořád jak nový-používám od narození i s polštářem,mám takovej,co nezakryje obličej,kvůli tvaru,tak ho tam nechávám jako dekoraci 😉 Taky Matějovský je fajn,ale to kupuju na velký postele.Dá se koupit třeba V MMA za super ceny-koupila jsem tak třeba Asterixe za 350 Kč(samozřejmě nový),a v obchodě stojí tak o 200 víc

matilko
12. bře 2009

Elias, kukla som na stránky a teda tento typ povlečenia rada nemám, je to moc tmavé 😖 mám rada jemný vzor, svetlý, v hrejivých farbách - oranžová, žltá, svetlomodrá, zelenkavá... Nemusím geometrické tvary, skôr nejaké kvety, lístky... 🙂
Detské povlečenie by som uvítala určite v českých večerníčkoch a hlavne svetlejšie.

astrane
12. bře 2009

Pro děti určitě nějaký veselý....
Já mám pro sebe nejraději tohle-strašně se mi líbilo.... i když je tmavší
http://www.zlaticka.unas.cz/250-3.jpg

matilko
12. bře 2009

astrane, je to nádherné, ale vôbec ma to neláka na spánok, ja proste milujem vzdušné a svetlé povlečenie 🙂

elias
12. bře 2009

Děkuju vám za rady. Je to můj obchůdek 🙂
Před časem jsme taky prodávali Hyblera, měli hezké vzory, ale fabrika napodzim krachla...
Co je to MMA?

Děkuju za odpověď.

elias
12. bře 2009

MiMiBazar!!!!! Že mě to hned nenapadlo!!! 🙂

astrane
12. bře 2009

Mimiaukce 😉

deniska.a6
12. bře 2009

ahoj holky já chci přidat názor taky k povlečení objednala jsem si z mamitati.cz cena super a vzhledově vypadalo naprosto fantasticky měla jsem přitom hooodně dlouho vybraný na babymarket.cz a o stovku ještě levnější ale co bych chtěla k tomu dodat paní tam na hodnocení má moooc kladnejch příspěvků za perfektní obchůdek,rychlej obchůdek,nádherný věcičky a děkování za dárečky navíc.Je to fajn jen jsem byla překvapená jak rychle to paní vyřídila(před výplatou nemilé snad prokaždou)objednávka ted nevím čtvrtek pátek a měla napsáno dodávka 10-14 dní a už v pondělí odpoledne mě přišel mail že zítra přijede ppl se zbožím docela jsem spanikařila 😲 😲 před výplatou a ještě jsem se na ppl vůůůbec nedomluvila paní to tam ani nepsala pro mě trošku problém nebydlím na trvalej adrese a jsem na neschopence takže rychle zajistit penízky(zlatý důchody babička zajistila)a pak jsem už jen od 11-17 čekala na ppl asi jsem byla poslední v pořadí když dorazil v pět po rozbalení jsem nebyla moc nadšená jedno povlečení vypadalo vzhledově úúúplně jinak než na fotce(o dost hůůůř) a hlavně kvalita teda nic moc(než 100% spíš ta vietnamská pytlovina)jak povlečení tak výplně peřinky a polštářku přes net objednávat je sice pohodlnější a hlavně je výběr víte co je v kurzu kde maj co nejlevnější atd. ale nevýhoda co vám pak příjde aby to vypadalo dobře bylo to právě ono a takovej matroš co chcete je to v tomhle směru na pytel můj názor moje zkušenost

astrane
12. bře 2009

Já proto kupuju jen osvědčený značky jako Hybler a Matějovský a jinak jen to co si můžu ohmatat. O věci vyrobený bůhví kým teda zrovna v tomto případě nestojím

deniska.a6
12. bře 2009

já jsem si to objednala hlavně proto že tyhle vzory maj skoro na každejch stránkách co takový zboží nebo zboží pro mimi prodávaj a dávat za to samý o 3 kila víc mě přišlo mrhání a pochybuju že pokaždý to bude jinej materiál ale stejnej vzor to by byl nesmysl hybler ale nemá sady nebo má ale myslim že zas vzory se mě nelíbily a metějovskýho ted si nevybavim snad jen že dělá taky se spidermanem,barbie,pú atd.což na mě teda není ale nevim přesně už jsem z těch značek zmagořená ale feretti má parádní ale drahý jak bejk to si myslim že už by byla jiná kvalita.astrane myslim že nikdo nestojí o nějakej šmejd jen to na netu není holt poznat a prohlídnout si x obchodů na jednom místě je holt pohodlnější něž cestovat po celým okrese a to co by jste eventuelně projela zaplatíte za poštovný jen na ten omak je to na pytel to si holt nezkusíte

astrane
12. bře 2009

To jo,to já chápu,taky to mám z ruky běhat někde po obchodech.Je to těžký-na obrázku super a realita jiná....Já viděla i povlečení do postýlky 50 bavlna 50 polyester-bylo děsně pěkný,ale do toho bych teda nešla 😖
Zase se to dá bez udání důvodu vrátit,ale je to starost navíc a peníze v čudu... ☹

yanna.o
13. bře 2009

Souhlasím s Astrane.
Přes internet bych se bála kupovat "nějaké" a levné povlečení. Stačilo mi vidět pár takový cenově výhodných v různých hypermarketech. Bylo to tenké, hrubé, nepříjemné, čučely z toho nitě. Takové jako by vetché.
Pro dítě chci povlečení bavlněné a jemné na dotek. Nevzala bych cokoliv, před koupí si na to musím sáhnout.
Povlečení mám Z Ikea, je levné a příjemné.
Z bazaru mám od Scarlett nebo Gluck?