Povlečení do postýlky. S jakým jste spokojené?

kulllisek
28. bře 2008

Ahojky holky, vím, že spoustu holek tady z koníka řeší povlečení do postýlky pro své mrňousky. Také teď stojím před obdobným problémem a chtěla jsem se zeptat maminek, které už nějaké to povlečení mají, s jakým jsou spokojeny, kde nakupovaly a jestli má některá z vás povlečení zn. Darland nebo Mamo Tato (obojí se hodně prodává na MMB) a jak jste s tímto povlečením spokojené, není moc drsné, hrubé? Díky moc 😉

pavlina05
5. dub 2008

.....holky, taky budeme na začátku v zavinovačce 😉 , ale postýlka bude načančaná 🙂

pavlina05
5. dub 2008

.....holky??? Perete zavinovačky???? V Lovele a na kolik???

nikka.vo
5. dub 2008

rychlozavinku sem prala ... na 30 a v lovele... nechápu proč tam psali, že se nesmí žehlit, ale žehlila sem 😅 a je ok... teda byla, momentálně je zní deka na válení 😀

binki
5. dub 2008

jsem spokojena s vyrobcem Dadka Vracov, hlavne ze maji cistou bavlnu a vzory, ktere se malemu libi

pavlina05
7. dub 2008

nikka.vo •dnes jsem vyprala na 40 a je to ok a voňavoučké 😉

atreides
7. dub 2008

já se bála i vyprat v pračce, aby mi "nezcukovatěla", tak jsem se s ní mačkala ručně 😝 příště to asi risknu 😉 jo a v Lovele samo

eva.konczynova
9. dub 2008

nikka - to povlečení feretti které máš je nádherné, akorát koukám na rozměr 100x135 - když jsi peřinku (přikrývku) nekupovala feretti, kde jsi sehnala tenhle rozměr? Díky moc

eva.konczynova
9. dub 2008

tak už jsem koukala na net a mají tento rozměr všude možně, já myslela že to je nějaký zvětšený 😝 Akorát bych tě chtěla poprosit, jestli nemáš to povlečení na nějaké fotečce, z té fotky z netu si to nějak neumím představit, jak velký je ten polštář, a na té dece to vypadá spíš jako prostěradlo 😒 Díky moc

pavlina05
9. dub 2008

Evi, kokni na www.babyexpert. cz, tam jsem objednábvala Feretti já. Včera jsem jej vyprala a dnes vyžehlila a super 😉 To se bude spinkat!!! 😀

kratoska
9. dub 2008

Ahoj pavli, na kolik jsi prala to povlečeníčko?
na 30?

pavlina05
9. dub 2008

karatos na 40 a v pohodě 😉

pavlina05
9. dub 2008

žehlení mě lase zmohlo!!! 😝

kratoska
9. dub 2008

A sundavala si i ten povlak z toho chrániče?

pavlina05
9. dub 2008

jj. A vyprala jsem i zavinovačku 😉 Vše v pohodě, tak jsem ráda!
Ty máš také Ferreti?

kratoska
9. dub 2008

Taky Ferreti, taky jsem sem dávala odkaz někam dopředu.
Věřím že se tam bude prckům pěkně chrupat.
Já ještě neperu, ale budu muset začít

pavlina05
9. dub 2008

No já jsem taky nechtěla, ale všechny těhulky co jsou o týden víc tak chodí jako bludné duše,...tak jsem raději začala dokud na to fyzicky mám...

kratoska
9. dub 2008

To jo, já začnu plenama a pak tak nějak to ostatní.
Nevim jestli mám vyprat i potah na madračku.Ale asi jo, když je nová...

kratoska
9. dub 2008

Musím letět, pěkný zbytek večera 🙂

eva.konczynova
9. dub 2008

pavli, a nemáš náhodou vyfocené? Nevíš kolik stojí normálně v kamenném obchodu? Díky moc

pavlina05
9. dub 2008

kratoska jako nepropustnou podložku? Já ji prala. Matraci ještě teda nemáme, ani postýlku 😀

Evi, já jsem to nefotila....no v tom babyexpertu je to levnější přes net než na prodejně 😉

pavlina05
9. dub 2008

evi, já mám tady vyfocenou jen tu zavinovačku:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Povlečení vypadá dobře, jen oni to mají tak nafocené , asi bez výplní. Proto to působí jako prostěradlo. Mimichodem prostěradlo je jednobarevné.
Já kupovala včetně výplní 😉

nikka.vo
9. dub 2008

já prostěradlo neřešila ... koupila jsem v hypernově za 150 kaček 😅 a ladí i barevně 😵 , ale ještě musim koupit žluté, mám zatim jen broskvové... momentálně je v postýlce modré,protože jsme měli v noci nehodu 😅 😀 , trochu se nepřilepilo lepítko na plence 😀

Evi IP 😉 ... klidně nafotim 😉 , jen napiš jak a co a co ti není jasné 😅
- já jsem objednávala na www.malvik.cz mají i kamenný obchod 😉 , takže jsem to měla za cenu na netu, ale vyzvedla jsem si to osobně v obchodě 😉

eva.konczynova
10. dub 2008

holky, a to povlečeníčko od Feretti je na knoflíčky, nebo na zip?

nikka a kde jsi teda kupovala výplně?

pavlina05
10. dub 2008

Ahoj holky!!!
Evi na zip 😉

kratoska
10. dub 2008

Ahojky, já mám to povlečeníčko na zip
Pavli: myslela jsem snímatelný potah na matraci

kratoska
10. dub 2008

Jé ahojky pavli

majina
10. dub 2008

Ahojky.... chci se jen zeptat, máte někdo k tomu povlečení Feretti i origoš nebesa??? Nikde jsem je nenašla, jen na obrázku ale k objednání nikde..... ☹

pavlina05
10. dub 2008

ahoj krato!!!
Aha....tak já ještě nejsem vlastníkem matrace 😀

maji, nebesa nemám

kratoska
10. dub 2008

Ahoj maji: já nebesa nemám, ani jsem je nechtěla, tak jsem se ani neptala zda se daj koupit

kratoska
10. dub 2008

Pavli: já koupila kokosovou matraci a ta má ještě pěkně potah na vyprání, což je super, a taky pěkně na zip