Povlečení do postýlky. S jakým jste spokojené?

kulllisek
28. bře 2008

Ahojky holky, vím, že spoustu holek tady z koníka řeší povlečení do postýlky pro své mrňousky. Také teď stojím před obdobným problémem a chtěla jsem se zeptat maminek, které už nějaké to povlečení mají, s jakým jsou spokojeny, kde nakupovaly a jestli má některá z vás povlečení zn. Darland nebo Mamo Tato (obojí se hodně prodává na MMB) a jak jste s tímto povlečením spokojené, není moc drsné, hrubé? Díky moc 😉

pavlina05
10. dub 2008

tak jsem vyplavčená...

kulllisek jj, já mám také Ferreti 😉 , dudlík jeden, pak jeden s teploměrem. Uvidím, jestli budeme používat. Lahvičky zatím 2 od Aventu. Osušku froté, 2 Tetra osušky a 2 měkkounké 😉 Pleny 20ks.
Lehátka do vody jsou fajn, teda ještě nemáme....molitanové působí mekkounce, ale kde to člověk bude sušit???

kulllisek
autor
11. dub 2008

Hmm, to molitanové, nevím, nevím, asi koupíme klasické látkové 😵
Mimo jiné, dneska jdeme na velké nákupy, tak doufám, že to zvládnu, jak se teď oteplilo, tak je mi nějak šoufl 😔

pavlina05
11. dub 2008

kulli ahoj!!!
Tak dobře pořiďte a pak se pochlub s úlovky.
no já ani nevím jakou budeme mít vaničku, ...poté budu řešit lehátko 😀

licina
11. dub 2008

Ahoj holky,
my máme vaničku, která už má lehátko vytvarované v sobě, takže žádné další kupovat nebudeme.
Z jedné strany je lehátko pro ležící mimi a z druh= strany je pro sedící.
Akorát dám na dno lehátka plínu a bude to.... 🙂

kulllisek
autor
11. dub 2008

Ahojky Pavlí,

my budeme kupovat lehátko do velký vany, protože doma budeme koupat ve velké. No a když budeme třeba přes léto nějaký čas u našich, tak tam budeme koupat v malé vaničce, takže musíme koupit i tu vaničku a nějaké lehátko, které se vejde popřípadě do obou. Nebo koupím jedno látkové nadoma do velké vany a jedno molitanové (stojí pár kaček) a to si nechám u našich!

Takže lahvičky máš taky od Aventu? Připadají mi nejlepší, cenově vychází stejně jako např. NUK (NUK jsou sice barevnější), ale dá se k ním cokoliv dokoupit, savičky na pozdější pití a držátka, až se mimi bude učit samo 😉

kratoska
11. dub 2008

Ahoj holky
Kuli: lahvičky mám dvě Nuk a Mam
dudlíky mám taky dva Avent a ten druhej nevím
plenky hadrové mám jich 40, nějaké ještě po synovci
a lehátko mám to obyč- je nejlepší

pavlina05
14. dub 2008

licina tvarované vaničky se mi také líbí. Kde jste ji pořídili?????

sibule
15. dub 2008

Holky, mne mamka nabidla, ze mi perinky (z husiho peri) usije sama. Myslite, ze to je pro deti vhodne? Nebo je jistejsi vzhledem k potencionalnim alergiim duty vlakno, syntetika atd.?

eva.konczynova
15. dub 2008

sibule - dobrý dotaz, taky to zrovna řeším.. ty co mám vybrané jsou uvnitř 100% poliester, navíc mimčo se narodí v létě tak mám strach jej přikrývat peřinama, aby se mi pod tím neuvařilo 😒

eva.konczynova
15. dub 2008

holky které používáte zavinovačky - jaký rozměr máte? Většinu co jsem viděla jsou 78x78, akorát nevím, jak dlouho se do takové mimčo vejde?

kacka.va
15. dub 2008

jelikož u nás už doma nikde peří není, tak ani mimískový jsem ho nepořizovala.

sibule
15. dub 2008

Evo, taky budu mit letni dite, takze pod perinky ho budu schovavat az tak na podzim (?) Do ty doby si na par mesicu predstavuju pouze zavinovacku a potom spaci pytel a nejakou deku. Rozmer zavinovacky nevim, nechce se mi to ted jit premerovat, mam to zahrabany uvnitr postele 😅 Tak to sem potom napisu, pokud te to bude jeste zajimat😀

A nevite, holky, kde se to s tim husim perim da zjistit?

Jee, Kacko koukam, ze jste vcera cekali devcatko.. 😀 To je srandovni.

kacka.va
16. dub 2008

sibule: no jo, pořád čekáme 😀

pavlina05
16. dub 2008

Ahoj holky!!!
evi, já mám zavinovačku 85/85 a dá se vyrobit i větší 😉
Zkusím poslat odkaz, jestli ho najdu 😉

eva.konczynova
16. dub 2008

jů, Pavli tak to máš velikou! Pošli odkaz prosím 🙂

pavlina05
16. dub 2008

evi, tady je to:
http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=120834...

Jsou velice ochotní a když jim napíšeš nějaký rozměr, tak myslím, že ti jej bez problémů ušijí 😉
Já mám letní kopretinovou a je to kvalita 😉

titida
16. dub 2008

ahoj holky

sibule - peří je typický alergen, tak bych to dítěti už pro jistotu nedávala, je fakt, že jsem ovlivněná sestřinýma dětmama, kt. jsou atopici, ale právě po této zkušenosti nebudu nic riskovat, už jsme vyměnili i svoje dospělé za nějaké to dutévlákno

evi - no ono to mimčo tam už pak stejně nebude chtít být zavinuté, takže určo stačí i ta tvá zavinovačka 😅

pavlina05
16. dub 2008

evi, titi má pravdu...ale co když to bude obřík titi??? 😀 😀 😀

eva.konczynova
16. dub 2008

děkuju za odkaz Pavli, jinak titi, to je fakt 😉

pavlina05
16. dub 2008

😉 je tam spousty pěkných věciček 😉

titida
16. dub 2008

ale nebude, kdo by to rodil? 😀 😀 😀

pavlina05
16. dub 2008

😀 aby jsme se nedivily... 😀

sibule
16. dub 2008

Titik, dik za reakci. To bude moje mamka zklamana, ze nebude sit pro mimi...

titida
16. dub 2008

sibule - takmůže ušit něco jiného 😀 ona něcovymyslí, ne? 😉

titida
16. dub 2008

pavli, očekáváš obříky? 😀

sibule
16. dub 2008

Jak znam moji mamku, tak neco vymysli urcite, to mas recht. Ona by totiz porad neco vymejslela 😀

titida
16. dub 2008

no to jsou ty babičky 😀
já se furt chystám do pletení svetříku, ale nějak když už jsem doma, tak jsem tak mrtvá, že na pletení nemám vůbec náladu 😅

sibule
16. dub 2008

Tak to jsi sikovna, ze umis plist. Vrcholem mych rucnich praci je prisiti knofliku. Ja totiz ehm neumim ani varit, ale o tom pssst 😅

titida
16. dub 2008

a ví tomanžel/přítel? 😀
no moc šikovná nejsem, právě pletu jak šnek 😀

sibule
16. dub 2008

Jojo, pred manzou jsem to neututlala, tak vari on. Nebo prave ta moje mamka. Oni to jsou takovy dva kuchtici a maji pro mne pochopeni. Obavam se ale, ze mne nekdo za tri mesice vysoupne z trunu "princezny rodiny" a na mne se ouplne vykaslou..

S tim sitim bych ale mela neco delat, to vim. Pripadam si jako nemehlo, tak si zacnu hledat nejakej kurz siti. Jen mam strach, abych tam nechodila s holkama ze zakladky.. Ale dam si to jako ukol, ze do 35 let budu muset umet alespon trochu varit a neco prisit/zasit. Uz se nemuzu dockat 😀