Povlečení do postýlky. S jakým jste spokojené?

kulllisek
28. bře 2008

Ahojky holky, vím, že spoustu holek tady z koníka řeší povlečení do postýlky pro své mrňousky. Také teď stojím před obdobným problémem a chtěla jsem se zeptat maminek, které už nějaké to povlečení mají, s jakým jsou spokojeny, kde nakupovaly a jestli má některá z vás povlečení zn. Darland nebo Mamo Tato (obojí se hodně prodává na MMB) a jak jste s tímto povlečením spokojené, není moc drsné, hrubé? Díky moc 😉

zoubek
29. bře 2008

Ahojky. Já jsem si nedávno toto povlečení na MMB objednala a musím říct, že jsem moc spokojená. Objednala jsem si úplně vše, od povlečení až po volán pod matraci 🙂 Cena je také příznivá,takže já mohu jen doporučit. 🙂

krista
29. bře 2008

Kuli čau 😀
Já už jsem ti na tohle téma jednou odpovídala že 😀 No já jsem spokojená maximálně s povlečením z MMB, nevím teda co je to za značku, vím že to šili přímo pro mě, protože jsem čekala trochu dýl, ale dobrý. Zatím tam stejně malá moc nespí 😅 ale to snad napravíme 😀

kulllisek
autor
29. bře 2008

Zoubku, to je paráda, že jsi spokojená, asi také objednám.

Kristý, ahojky kočko, jakto, že nespinkáte v postýlce???? V takových krásných barvičkách! Já vím, že jsi mi o povlečení dost psala, jen jsem odněkud zaslechla, že to prý je takové hrubší, tak jsem nevěděla, co a jak! Teď jsem byla v Bejbycentru a tam mají krásné heboučké, ale je fakt, že dvojnásobně dražší, a tolik peněz se mi dávat fakt nechce! A co Kristýnka, jak se až na ty prdíky máte?

dludli
29. bře 2008

cau Kulli tak ja ti donesu na cvico osmatat treba polstarek 🙂

pavlina05
2. dub 2008

Holky, já objednala na www.babyexpert.cz
Dorazí zítra, tak dám vědět 😉

kulllisek
autor
3. dub 2008

Pavlínko, moooc krásné povlečení, s tím má kamarádka zkušenosti!!!
Moc pěkná kvalitka, ale dražší..., každopádně se těším na reference 🙂

pavlina05
3. dub 2008

kuli, tak dnes dorazilo!
Je nádherné a super kvalita. Teda stála celá sada vč. výplně 2000,- což je dost. Ale je to naše prví baby, tak ať to má krásné!!!
Ostatní můžou být třeba levnější 😉

kulllisek
autor
3. dub 2008

Pavli, tak to věřím, když ta sada stála 2.000,-- Kč!
Mě se moc líbí tohle:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a taky tohle:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a ještě tohle:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

😵 😵 😵

nikka.vo
3. dub 2008

Já mám povlečení Feretti a super 😵 😵 😵 http://www.kocarky-lvicek.cz/Textilni-zbozi/pov...

mantinel je vysoký 😵 , materiál super 😵 , design taky 😵

cena je horší, ale mě se nelíbí povlečení s medvídky, žirafkami atd tak sem si připlatila. U povlečení klidně. Máme jedno obyč povlečení na vystřídání, když feretti vyperu, pak to stejně hned povlíkám zpátky 😵 😉

kulllisek
autor
4. dub 2008

Nikko, já vím, že to Feretti je nádherné, my budeme potřebovat 3 sady, tak by se nám to asi docela prodražilo...dvě domů a jednu na chalupu! Nebo domů koupit lepší a na chalupu něco nééé tak drahého.
A výplně a prostěradla jsi také objednávala zn. Ferreti?

pavlina05
4. dub 2008

nikk, jj Feretti je kvalita!!! 😉 Já jej teda mám ještě zabalené, ale věřím, že jej bude chlapeček milovat!!!
TAky pořídím ještě levnější 😉

kulllisek, jj, tak tyhle vzory bych si vybrala i já 😉

kratoska
4. dub 2008

http://www.kocarky-lvicek.cz/img/full/12557.jpg
Kuli: nevím jestli se to povedlo, ale tohle to jsem koupila v bejbycentrum já a levněji

kratoska
4. dub 2008

Super povedlo se to.
pavli: nebute ti to líto prát? mě teda jo, taky je ještě zabalené, ale pomalu budeme muset prát.

pavlina05
4. dub 2008

kratoska to víš že bude 😀 Ale abychom začly!!! Já pořád otálím, až bude nová komoda,.....no chtěla bych během 14 dnů!!!

minea
4. dub 2008

Já povlečení nemám, protože nemám žádné peřinky 😎 . Malá první tři měsíce spala v rychlozavinovačkách a teď je ve spacím pytlíku. Dítě má tendenci přetáhnout si deku přes obličej a ty, co se vyrábějí, jsou větší, než celá postýlka... Jsem tedy zastánce nepřikrývání (mrkněte do Kojenců, je tam na to téma).

kacka.va
4. dub 2008

Minea: vyrábí se i deky, které jsou na šířku postýlky.
My teda ze začátku budeme taky v zavinovačce, přijde mi to praktičtější, než malé miminko přikrývat dekou.

kratoska
4. dub 2008

pavli: já taky čekám ale jak píšeš 14 dnů je nejzašší termín, pak to budou hoňky
taky jsem koupila ještě jednu levnějšíí sadu, taky pěknou, když na to koukám co je teď pro ty mrňousky a co 🙂 bylo za nás...

kratoska
4. dub 2008

holky: taky budeme ze začátku v zavinovačce, ale postýlka bude pěkně načančaná

nikka.vo
4. dub 2008

kulisek, prostěradlo a peřinu jsem nekupovala feretti 😉

Já to taky tak mám - že doma kvalitnější a pěkný povlečení, na střídačku fakt obýčo a u našich taky obyč 😉 To zase nejsem blázen 😅 😀 , nebo teda pracháč 😅

nikka.vo
4. dub 2008

já to povlečení kupovala až někdy kolem 4-5 měsíců- do té doby byl syn ve spacím pytli a nepotřeboval ani mantinel, ale pak už by to byl masakr, jak by se třískal do špruclí 😀

kulllisek
autor
4. dub 2008

Holky, já koukám, jak se to tady rozjelo.

Kratoš, zrovna dneska jsem byla v Bejbycentru, mají tam tu sadu, jak sis kupovala, paní říkala, že museli zvednout ceny, že jim povlečení přišly dražší, takže se nedalo nic dělat, takže sada za 1.800,-- Kč. Ale na netu jsem objevila za tu samou cenu i s prostěradlem!

Ale holky, ta kvalita, to je něco... 😵

Takže nejdřív dáváte spinkat mimi jenom v rychlozavinovačce??? Nebude mu zima? Asi ne, cooo? To jenom já jsem pořád zmrzlá! 😵

kratoska
4. dub 2008

kuli: už jsem ti psala k nám.
takže jdeš taky do tý sady?
budu se taky muset ještě vypravit něco okouknout, ale s tou cenou jsi mě zaskočila.to jsem měla kliku

kulllisek
autor
4. dub 2008

Kratoš, koukám, že lítáme z diskuze do diskuze!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tos měla kliku!!! To teda jo! Hele a to druhý jsi koupila taky Feretti, jenom potahy na dečku a polštářek?
Víš, co je dobrý? Že ten mantinel má sundavací povléčo a dá se vyprat...škoda, že nedělají jenom potah na mantinel, viď???

kratoska
4. dub 2008

kuli, jseš tady?

kratoska
4. dub 2008

Tak teda kuli: to druhé povlečení asi ferreti nebude, oni ho sundavali jako poslední z dečky.
Pak tam měli už jenom jiné barvy.
Ale je to jenom povlečení na polštář a dečku.
No a mantinel jsem kupovala taky jenom jednoduchej a ladí k tomu povlečení

Taky jsem už na to přišla že je to sundavací z tý velký sady

nikka.vo
4. dub 2008

mě se na tom feretti mantinelu líbí, že je jak vysoké, tak je i dost vyplněné, nebo jak to říct 😅 - že to dítě se absolutně nepotluče, hlavně v začátcích, kdy se snaží stát atd 😉 To byly pády 😖 😅

nikka.vo
4. dub 2008

vysoký a vyplněný - proč sem o něm mluvila ve středním rodu, nevíte? 😅 😀

nikka.vo
4. dub 2008

rodě 😔

nikka.vo
4. dub 2008

radši jdu vařit, snad se při mé dnešní demeci neopařim nebo tak 😅