Přikrývky na podzim. A kolik kousků? Doporučte

spetra
12. črc 2008

Ahojky maminky, co byste mi doporučili jako přikrývku do kočárku, autosedačky, postýlky pro říjnové miminko? (doufám že podobné téma tu ještě není). Kolik kousků bych měla mít?

andys26
12. črc 2008

Ahoj, tak mi jsme hodně využili deku s Emitexu jak do autosedajdy tak do kočárku a v postýlce nám malej spinkal v zavinovačce a přes to obyč. deka a když už z toho vyrostl tak spinkal v pytli, tam spí vlastně do teď 😉

ilci
12. črc 2008

do postýlky plánuju taky pytel na spaní + deka nebo rozdělaná zavinovačka
do kočáru taky nevím, jestli ještě na fusak nebo deku dát na okrasu nějakou peřinku s povlečením

helcah
12. črc 2008

Ahoj, já teda plánuju pořídit spací pytel do postýlky, zavinovačku do autosedačky (ta se dá použít třeba i do kočárku) a jednu fleesovou deku jen tak na přikrytí nebo jako rezervní kdyby náhodou. To si myslím úplně stačí.Peřinky nebudu pořizovat ani do postýlky ani do kočárku.

kacka.va
12. črc 2008

my máme fleesovou deku a fleesový fusak a s tím si vystačíme. ze začátku jsme měli rychlozavinovačku.

wox
17. črc 2008

Já má výborný zkušenosti s výrobky z merinovlny. Mám dvě deky a spací pytel a jsou strašně příjemný. Venku krásně hřejou a doma se mimísek nepřehřeje.

schnek
17. črc 2008

do kočárku jsem měla bavlněnou dečku, potom španělku a pak fusak z berana, do sedačky ty deky a potom jsem sehnala na MMA obyč bavlněnej fusak s dírama na pásy a do postýlky jsme si nechali šít péřový 😉

schnek
17. črc 2008

jo zavinovačka ani spací pytel u nás nepřicházeli v úvahu, Ondra to nenáviděl od mimina, takže zavinovačku jsme používali asi týden a spací pytel jednou 😅