Problémy se sestavením postýlky - zn. Drewex

klarkakup
5. čer 2011

Zdravím všechny,
potřebovala bych radu ohledně postýlky zn. Drewex. V pátek po měsíci a půl čekání konečně dorazila, včera jsme ji s manželem sestavili a jsme zklamaní z kvality. Je to postýlka Drewex David se šuplíkem a stahovací bočnicí. Problém je v tom, že i když jsme postýlku zmontovali dle návodu, který stál mimochodem za prd, není vůbec stabilní. Šrouby držící stěny jsou utažené na maximum a přesto nám už 2x vypadl spodní šuplík z kolejniček, protože na délku je postýlka i po tom maximálním utažení prostě větší nebo volnější a šuplík nedrží.. 😝 . Další problém je se stahovací bočnicí, která je sice jakoby zacvaknutá v horní poloze, ale stačí se jen lehce o ní opřít a sjede dolů, nahoru ale nejde vůbec, i když se vytáhnou ty kulaté plastové díly uprostřed bočnice, jde vytáhnout hrozně ztuha a mám pocit, že se postýlka každou chvíli rozpadne, vůbec si nedovedu představit, že bych to měla vytahovat sama a používat třeba každý den, až bude malá větší.. 😖 Navíc dle výrobce má vážit 21,5 kg a to teda nemá ani náhodou, jestli tak 5 kg, tak je to moc, tak si říkám, jestli nám neposlali nějaký kšunt, protože psali, že postýlka není a zřejmě nebude v nejbližší době ve výrobě a najednou tu od posledního mailu od nich za 3 dny byla.. 🙄 Ještě není dovrtané jakoby čtvrté polohování roštu zhruba v polovině postýlky, protože ty 3 nižší jsou hrozně dole.. Vůbec nevím, co s tím, jsem skoro rozhodnutá postýlku vrátit, jsem fakt hrozně zklamaná, protože zas tak levná nebyla.. Jde mi jen o to, jestli někdo řešil podobný problém, případně jestli jsme neudělali nějakou chybu při sestavení nebo nepochopili fungování té stahovací bočnice, protože ten návod byl hroznej a třeba té stahovací bočnici tam nebylo vůbec nic.. 😝 Předem díky 😉

beatta
5. čer 2011

@klarkakup ahoj být váma tak to reklamuju 😉

lamarika
5. čer 2011

@klarkakup taky bych vrátila a reklamovala. Bude to chyba výrobce a né vaše 😉

jijitka
6. čer 2011

@klarkakup ahoj, já mám taky postýlku Drewex, sice jiný typ (se šuplíkem a pevnou bočnicí), ale sestavení nebyl problém a po 16 měsících používání je pořád pevná. Takže si myslím, že máš vadný kus. Návodu na sestavení bych opravdu návod neříkala, taky jsme měli jakýsi nakopírovaný nečitelný papír 😀
Jo a pozor, ty horní předvrtané dírky nejsou poslední poloha, ale označení, kam nejvíše může dosahovat matrace. Ale jestli, jak píšeš, je máš na postýlce zhruba v polovině, je to taky blbě. Asi v polovině výšky je nejvyšší poloha a každé snížení je o cca 15 cm níž. Myslím, že by to mělo být stejně u všech postýlek zn. Drewex. Takže reklamuj ☹