Proutěný koš pro miminko Amytex. Máte zkušenost?

lusinda777
4. srp 2010

Chtěla jsem se zeptat na názor na proutěný košík pro miminko, máte někdo zkušenost? Jak dlouho v něm může mimčo být? Je dobré, že se dá s košíkem pohybovat po domě či bytě. Myslíte že jsou lepší kolečka velká nebo stačí bohatě jen ty malá?

kjajule
4. srp 2010

Myslím že koš je dobrá věc , ale hodí se podle mě spíše do domu nebo vetšího bytu, když nechcete dětátko nosit do patra do postýlky anebo je to pro vás nepříjemné nebo nepohodlné aby spalo o několik pokojů dále . To už je pro každého na zváženou ...
Mimčo v něm vydrží tak cca do 6-ti měsíců než se začne otáčet sedat si apod, tu už koš není pro dítě bezpečný. Na kolečkách zas tak moc nezáleží když počítáš že s ním budeš jezdit jen doma spíš bych si ten koš prohlédla a případně s ním trochu zalomcovala aby byl stabilní 😉

smardik
4. srp 2010

@lusinda777 mám 2děti a první syn mi v košíku být nechtěl a řval jak tur takže jsme ho nepoužívali a půjčila jsem ho kamarádce která ho teda využívala pro dceru každý den ale vydržel do těch 3měsíců a ted u druhého jsme ho využívali každý den-měli jsme ho v obyváku a v ložnici postýlku a vydržel v něm do 3měsíců. Koš je podle mě dobrá věc a kolečka mi přijdou celkem jedno, spíš bych se koukala at co největší at v něm dítě vydrží dýl než ty 3měsíce jak u nás

sebestka
4. srp 2010

Ahoj, já jsem koš využila hodně a to zatím bydlíme ve 2+kk. Nemusela jsem přetahovat postýlku z ložnice do obýváku.Když byla malinká, pořád blinkala a tak jsem ji chtěla mít pořád na očích, když už se do koše nevešla, tak jsem postýlku přetahovala. Kristýnka v koši vydržela půl roku a to byla docela velká. Na kolečkách opravdu moc nezáleží, spíš bych řešila, jestli je koš stabilní. My máme například kolečka malá a koš stabilní je.
Krásný den všem

schindleris
20. čer 2011

tak já osobně si myslím, že košík je perfektní věc, miminko může být všude s vámi, nemusíte pořád řešit kam ho položit, když je tak maličké a když máte třeba větší byt nebo dům. já ho v začátku používala jako postýlku, malé se v něm lépe spinkala, je totiž strašně útulný. měla jsem ho do 5 měsíců, ale kamarádka ho má pořád ještě dobrý a malá už má 6 měsíců. myslím si že to záleží na každém mimču jaké dělá pokroky, jestli se už otáčí, sedí a jak je velké. ale košík je hodně prostorný, takže si myslím, že s velikostí není vůbec žádný problém. košík můžu jen a jen doporučit a určitě budete spokojeni. nejsou to jen vyhozené peníze, budete z něj nadšeni určitě tak jako jsem já. kupovala jsem si ho na www.bazos.cz a jsou tam fakt krásné barvičky

ffiinnkkaa
20. čer 2011

Ano košík je dobrý, že mimčo můžeme mít u sebe, ale vydrží velmi krátkou dobu..u nás jen do necelých 4 měsíců..raději bych si pořídila lehátko, to využíváme do teď (8 měsíc) je to super věc. Co se týka koleček myslím, že je to jedno, měli jsme malé a spokojenost.

beruskaveruska
20. čer 2011

ahoj
košík jsem měla právě tuto značku Amytex a malá v něm byla 3m (pořád) a pak skoro do půl roka přes den a v noci v postýlce a bylo to super. měla jsem jí u nás v ložnici od 3m spinká sama v postýlce v pokojíčku. Koš jsem prodala a ted si rvu vlasy, že na druhé budeme muset pořídit nový. Za sebe košík fakt doporučuji dá se vozit po celém bytě a miminko je stále s maminkou nebo s tatínkem

weri1
20. čer 2011

ahojky, koš jsme neměli a celkem toho lituji. Hlavně je víc útulný než postýlka, takže já bych šla do toho 😉

vojtaxx
20. čer 2011

ahojky jistě košík sii pořidte my měly půjčený a byla to nejlepší věc co jsem mohla udělat..malý byl tak do půl roku..a prostě je to lepší než v postýlce vařím a tak jsem si vzala malého do košíka a měla jsem ho u sebe a pod dozorem..jinak spával v postýlce jen prostě býval přes den v košíku...My měly malá kolečka a myslím si že nezáleží jaká kolečka my měly stabilní... 🙂 Ted čekáme druhé a jistě si ho zase půjčím už se těším 🙂

sarlotta
21. čer 2011

Košík jsem měla u obou dětí a je skvělý, 100% vydrží první 3měsíce a pak záleží jak je dítko akční, jakmile se začne samo otáčet není už bezpečný.
V prvních týdnech je kouzelné si večer sednout s partnerem a povídat si a poslouchat jak prcek oddychuje 😎

Přes den tam malá spala pořád, když nespala na balkoně nebo venku při procházce, v noci spala v postýlce.

je lepší mít miminko u sebe, tam kde sme, kvůli ublinkávání, stejně na něj chodíme furt nakukovat, když spí v jiné místnosti🙂 a běžný ruch v domácnosti mimi nevadí, naopak dceru uklidňoval můj hlas, když se probrala, stačilo promluvit a zase usla 😉

ladybugie
21. čer 2011

koš jsme měli a byla to paráda. Mám ho uložený na druhého prcka 🙂 Netuším, jak bych to bez něj zvládala 🙂

hojda
21. čer 2011

Tak já zase slyšela na koše spíše kritiku. Moc dlouho nevydrží, je to jen na chvilku než z něj mimi vyrosta a pak to člověk stejně musí řešit nějakou postýlkou nebo ohrádkou, ale hlavně prý omezuje dítěti výhled ven a brzdí ho ve vývoji, protože nemá dostatek podnětů...Tak nevím. Mě osobně by na něm vadilo, že na mimi nevidím, jestli neublinkává atd. Postýlky s kolečky vyřeší i mobilitu po bytě. To ovšem nemění nic na tom, že jsou koše opravdu nádherné🙂

gabriela_x
20. bře 2012

Ahoj. Já jsem taky pro košík pro díte...měla jsem v něm malou jako miimčo kdyz byl a bylo to pro mě moc pohodlné, vzdycky kdyz jsem nekde uklizela...vzala jsem si ji tam sebou 🙂 abych mela dohled...kupovala jsem tady ten http://svetpostylek.cz/kolebky-kosiky/index.php... jen prenosny bez koleček.

ketlin_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz