Pyžámka a dupačky, kde kupujete? Praha

bacovaa
4. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Pěkný den maminky, prosím vás, kde kupujete pro dětičky pyžámka a dupačky? Jsem z Prahy. Prosím jen o kamenné obchody, nechci objednávat z internetu kvůli tomu, že si nemůžu sáhnout na materiál a na to, jak jsou šité zevnitř, jestli neškrábou třeba.
Děkuji 🙂

terezkax
4. lis 2013

převážně v Marks & Spencer - sice je to dražší, ale po pár vyprání to nevypadá jako kus hadru. Malá je taky spokojená (příjemný materiál a neškrábe)

nellygray
4. lis 2013

Mám ráda pyžama z Tchiba. Snažím se vždycky chytit nějakou slevu. Nakupuju většinou přes jejich e-shop, ale prodejní koutky nebo samostatné obchody mají v Praze všude možně. Z těch, co mají ještě v prodeji, máme třeba toto a jsem s ním spokojená
http://www.tchibo.cz/pyzamo-p400028799.html;jse...

nellygray
4. lis 2013

@bacovaa A jinak dupačky jsem téměř nevedla, ale děti jako miminka spávaly v overalech (dcerka spí občas i teď, když chci, aby byla v teple), a ty jsem kupovala téměř výlučně v Tescu-F and F. Za tu cenu překvapivě slušný výkon, dcerka chudák dědila po bráchovi, ale overaly jsou pořád ve slušném stavu. 😉

ladie
4. lis 2013

Základní kousky (většinou balní po více kusech za super cenu) doporučuji kupovat v Tescu.
Jinak HM, CA, Next, Tchibo, MS.

ek_
4. lis 2013

Mam ráda pižamka z next a CA.

mamkamarketa
4. lis 2013

Mothercare 😉

zuza01
4. lis 2013

Tesco 🙂

karolina17
4. lis 2013
Uživatel karolina17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina17.

Také mi hodně záleží na materiálu, z kterých ať už pyžama, nebo jiné oblečení pro děti je. Kolikrát se mi strašně líbí oblečky na internetu, ale z tohoto důvodu neobjednávám. Mám nejradši pyžámka z Tchiba,nakupuji v Harfě, je tam koutek s oblečením a je to tam velice příjemné, pak už není problém ani objednávat z jejich e-shopu, když máš odzkoušené a víš velikost.

bacovaa
autor
5. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Moc vám děkuji za všechny reakce a rady, určitě zajdu někam do toho Tchiba, to tady padlo vícekrát. A je tady v Praze v nějakém nákupáku ten Marks & Spencer?

cooolkidcz2013
6. lis 2013

Hezký den maminky, pyžamka v řetězcích nekupuji, takže zkušeností moc nemám. Proto se chci zetat: jak dlouho dětem pyžamka vydrží. Jestli je dáte stranou až když jsou dětem malá nebo dřív, kvůli již opotřebovanému materiálu/vytahaným manžetám atd. Sama kupují synovi (4 roky) pyžama za vyšší cenu (cca 400 Kč), ale vydrží mu min. 2 roky, což je super. Ráda najdu levnější alternativu, ale chtěla bych kvalitu, co vydrží. Děkuji

stockova
6. lis 2013

Ahoj holky,kupuji pyzamka teda overaly v tescu f&f
Sadu overalu ktery jsou krasny a za par korun,veme je stejne jen parkrat a hned mu jsou male.
Mam rada ,kdyz v tom Sebik ma natahnute nozicky,jakmile mu je tesnejsi overalek tak ma nohy pokrcene a overalky se rozepinaji.doporucuji kupovat trosku vetsi.zrovna vcera jsem mu tam nakoupila nadherne s citronem a vcelkou 🙂

karolina17
6. lis 2013
Uživatel karolina17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina17.

@cooolkidcz2013 Pěkný večer, problém s kvalitou nemáme, pyžámka nejsou sepraná ani vytahaná, ale dva roky nám nevydrží z důvodu, že rychle rosteme, zase o tolik větší tedy nekupujeme 🙂 Ale pyžámka nevyhazuji pak, dávám kamarádce má menšího chlapečka, než jsme my.

cooolkidcz2013
7. lis 2013

Díky za odpověď a hezký den🙂 Asi tedy také zkusím.

karolina17
7. lis 2013
Uživatel karolina17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina17.

@bacovaa Tak to můžeš vzít zaráz s tím Tchibem v té galerce, ten MarksSpencer je i tam, já osobně tam chodím málo ale.

karolina17
7. lis 2013
Uživatel karolina17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina17.

@cooolkidcz2013 Nemáte za co. Doufám tedy, že nezklamou 🙂 a dejte vědět, jak jste spokojena. Pa

cooolkidcz2013
9. lis 2013

S Tchobem moc dobré zkušenosti nemám, koupila jsem kdysi punčocháče bez ponožek a rychle se praním ožmolkovatěly a scvrkly☹