Rostoucí postel. Máte zkušenost?

maceek
6. pro 2011

Ahoj mamči - máte někdo zkušenost s touto nebo podobnou postelí http://www.ourbaby.cz/rostouci-postel-p505/ ? Uvažujeme jí koupit cca 2 letému dítěti. Děkuji za Vaše názory.

miarosa
6. pro 2011

Teď sme kupovali velikou postel, tuhle sme taky viděli, mají jí v Kika a musim říct že bych jí nekoupila, zábrana je nízká, máme malého horolezce asi jako každá maminka, a navíc náš prcek se v noci tak mele, že z téhle postýlky by nám určitě ve spánku vypadl. Jinak cena je super, za postel matraci a rošt.

fafetka
6. pro 2011

My máme Minnen z Ikea.Je to stejný systém😵 A spokojení jsme moc.Je pravda že náš cestovatel zvládne z postýlky do naší postele cestu za noc tak 2x-3x,ale to proto že sám chce.Nestalo se že by vypadl,nebo že by si ublížil.A to řádí jak černá ruka,že jsem někdy těsně před infarktem😀Nejlepší je vyzkoušet 😉 přejeme šˇastnou ruku při výběru 😵

vera_vila
6. pro 2011

Tuhle jsme sice neměli, podědili jsme po mém o hodně mladším bráchovi, neměla ani žádné zábrany, dávali jsme tam synovi z jedné strany židle, ale nedám na ni dopustit... Teď ji má sestra pro svého skoro 4 letého syna od jeho 2 let a taky si nemůže stěžovat... Plánuji ještě dítě a rozhodně budu opět o rostoucí posteli uvažovat...

innusa
7. pro 2011

My jsme koupili velkou postel od Domestavu se zábranou a super zapínacími polštáři na zábranu, které se prodávají přímo k této posteli. Zábrana se dá oddělat a pak může postel sloužit v pohodě i velkému školákovi. Malá nám v ní spí od 2,5 roku.

ivuska027
7. pro 2011

My sme kupili nasmu drobcovi ked mal 1 rok a 8 mesiacov uz klasicku velku a dokupili sme zabranu. Zabranu sme uz dali prec a musim povedat, ze spadol z nej jeden jediny raz, ale to mal v noci teplotu, tak sa vela prehadzoval. Takto si mozem k nemu lahnut, postiskat sa, pomojkat, rozpravku precitat a nie je problem 😉

hojda
8. pro 2011

Taky máme rovnou velkou, ta rostoucí mě nějak neuchvátila a do téhle si k němu můžeme aspoň lehnout🙂. TAky jsem někde četla, že ty dělené matrace se moc nedoporučují....