• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychlozavinovačka versus deka. Poraďte

20. února 2009 
RYCHLOZAVINOVAJDA NEBO SPÍŠE DEKA???
16. pro 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já myslím že rychlozavinovačka je lepší můžeš v ní miminko zabalit a můžeš s ní i udělat deku na přikrytí. :wink:
16. pro 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunatko,zkus vyhledavac,než založíš nové téma.Určitě něco najdeš :wink:
16. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme zavinovačku (klasickou), zvykla jsem si na ni v porodnici, s miminkem se v ní dobře manipuluje a dětem se v ní obvykle líbí, mají rády to těsné balení... Ale já malou nebalím moc natěsno, má špatné kyčle, tak ji balím volně, aby nebyla stažená.
16. pro 2007 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavinovačka rozhodně :wink:
16. pro 2007 v 18:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunatko taky jsem pro rychlozavinovačku ...jinak téma je v pohodě :slight_smile:
16. pro 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsem ze začátku používali klasiku, lepší manipulace s malým mimčem a pak jsme přešli na rychlozavinovačku, je super do kočárku, teď už se nám do ní Daník nevejde, tak jí dáváme pod něj na gauč, když tam leží a hraje si jako dečku, úplně v poho. Koupili jsme na www.ebutik.cz, tam mají veliký výběr a 100 % spokojenost se vším. Určitě bych jí radila pořídit :slight_smile: :wink:
16. pro 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro rychlozavinovačku. Luky v ní stále spinká, ale už je mu tip top. Pak dáme deku a uvidim, jestli se bude odkopávat, jinak koupim spací pytel. :wink:
16. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zavinovačku použili asi dvakrát :sweat_smile: ale jsme spíš vyjímka :wink:
16. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
rozhodně zavinovačku a ještě lépe pro tu klasickou mimčo se v ní lépe drží.
Až když je větší tak rychlozavinovačku.
16. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedam dopustit na rychlozavinovacku luci v ni byla az do 3,5 mesicu je to rychly a pohodlny :slight_smile:
17. pro 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokud jsme se do ní vlezli :grinning: , tak byla jedinečná :slight_smile:.
17. pro 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj na milion procent zavinovačka.
Jak už bylo psaný v předcházejícím příspěvku, můžeš ji pak použít i na přikrytí dítěte. Tak to dělám já. Malej už mi v zavinovačce nevydrží, tak ho s ní jen přikrývám.
Taky je sper zavinovačka do autosedačky. Tu používám i na doma. Má ušitý dvě nohavice, takže malýmu je teplo na nohy a neodkopává se. A nemusí být přikrytý úplně.
taky mám španělskou deku, která se dá zapnout do fusaku a nic moc. malej se mi v tom ztratí a je nervní, že nemůže mávat pastelkama.
17. pro 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik máte doma zavinovaček, jedna do kočárku a jedna do postýlky nebo stačí jedna? a co třeba spací vak??
20. únor 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro rychlozavinovačku..sice s ní už malý vyrostl ale posloužila dobře..já měla dvě, ale k tomu jsem měla ještě 2 "pytle", protože kolikrát se mi stalo, že to všecko pročůral a musel do pytle...je dobré mít obojí s tím že pytel budeš mít "navyrost" takže jak se ti už nevleze do zavinovačky, pytle pořád poslouží..
20. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavinovačka je super věc, ale my jsme ji využili tak max.2 měsíce, jak už se malá moc hýbala, tak se to stejně furt rozepínalo :unamused: měli jsme tři (dostali jsme) - stačila by 1, max.2 když jednu pereš.
spací vak máme taky - s tím jsem max.spokojená, ale začli koupili jsme vak na 6-12měs, protože dcerka se narodila v létě, kdy jsme tolik nepřikrývali a navíc ležela jak placka. zato kolem 5měsíců se už hodně odkopávala a ted skoro každou noc vystrkuje nohy ven z overalu, tak když je ve vaku, je aspon v teple. my jsme teda vak využili mnohem více než tu zavinovačku.
20. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek