Rychlozavinovačka versus deka. Poraďte

slunatko.24.let
16. pro 2007

RYCHLOZAVINOVAJDA NEBO SPÍŠE DEKA???

janicckka
16. pro 2007

Ahojky tak já myslím že rychlozavinovačka je lepší můžeš v ní miminko zabalit a můžeš s ní i udělat deku na přikrytí. 😉

terezkaaa
16. pro 2007

slunatko,zkus vyhledavac,než založíš nové téma.Určitě něco najdeš 😉

vivian
16. pro 2007

My používáme zavinovačku (klasickou), zvykla jsem si na ni v porodnici, s miminkem se v ní dobře manipuluje a dětem se v ní obvykle líbí, mají rády to těsné balení... Ale já malou nebalím moc natěsno, má špatné kyčle, tak ji balím volně, aby nebyla stažená.

suki
16. pro 2007

zavinovačka rozhodně 😉

mikca
16. pro 2007

slunatko taky jsem pro rychlozavinovačku ...jinak téma je v pohodě 🙂

pucik
16. pro 2007

ahojky, my jsem ze začátku používali klasiku, lepší manipulace s malým mimčem a pak jsme přešli na rychlozavinovačku, je super do kočárku, teď už se nám do ní Daník nevejde, tak jí dáváme pod něj na gauč, když tam leží a hraje si jako dečku, úplně v poho. Koupili jsme na www.ebutik.cz, tam mají veliký výběr a 100 % spokojenost se vším. Určitě bych jí radila pořídit 🙂 😉

petraluk
16. pro 2007

Já jsem taky pro rychlozavinovačku. Luky v ní stále spinká, ale už je mu tip top. Pak dáme deku a uvidim, jestli se bude odkopávat, jinak koupim spací pytel. 😉

schnek
16. pro 2007

tak my jsme zavinovačku použili asi dvakrát 😅 ale jsme spíš vyjímka 😉

protea
16. pro 2007

Ahojky,
rozhodně zavinovačku a ještě lépe pro tu klasickou mimčo se v ní lépe drží.
Až když je větší tak rychlozavinovačku.

dlinduska
17. pro 2007

nedam dopustit na rychlozavinovacku luci v ni byla az do 3,5 mesicu je to rychly a pohodlny 🙂

romana27
17. pro 2007

dokud jsme se do ní vlezli 😀 , tak byla jedinečná 🙂.

jana06
17. pro 2007

Ahoj na milion procent zavinovačka.
Jak už bylo psaný v předcházejícím příspěvku, můžeš ji pak použít i na přikrytí dítěte. Tak to dělám já. Malej už mi v zavinovačce nevydrží, tak ho s ní jen přikrývám.
Taky je sper zavinovačka do autosedačky. Tu používám i na doma. Má ušitý dvě nohavice, takže malýmu je teplo na nohy a neodkopává se. A nemusí být přikrytý úplně.
taky mám španělskou deku, která se dá zapnout do fusaku a nic moc. malej se mi v tom ztratí a je nervní, že nemůže mávat pastelkama.

eatygrenee
20. únor 2009

Kolik máte doma zavinovaček, jedna do kočárku a jedna do postýlky nebo stačí jedna? a co třeba spací vak??

meleri
20. únor 2009

já jsem taky pro rychlozavinovačku..sice s ní už malý vyrostl ale posloužila dobře..já měla dvě, ale k tomu jsem měla ještě 2 "pytle", protože kolikrát se mi stalo, že to všecko pročůral a musel do pytle...je dobré mít obojí s tím že pytel budeš mít "navyrost" takže jak se ti už nevleze do zavinovačky, pytle pořád poslouží..

gabka32
20. únor 2009

zavinovačka je super věc, ale my jsme ji využili tak max.2 měsíce, jak už se malá moc hýbala, tak se to stejně furt rozepínalo 😒 měli jsme tři (dostali jsme) - stačila by 1, max.2 když jednu pereš.
spací vak máme taky - s tím jsem max.spokojená, ale začli koupili jsme vak na 6-12měs, protože dcerka se narodila v létě, kdy jsme tolik nepřikrývali a navíc ležela jak placka. zato kolem 5měsíců se už hodně odkopávala a ted skoro každou noc vystrkuje nohy ven z overalu, tak když je ve vaku, je aspon v teple. my jsme teda vak využili mnohem více než tu zavinovačku.