Sady do postýlek, máte tip?

hankatrdlinka
19. únor 2014

Ahojky maminky 🙂, chci si se zeptat na dobrý tip na zakoupení výbavy do postele....sady 3 ks a více vychází, kam jsem koukala nad 600,- a to jen někde...nemá někdo zkušenost, že koupil levněji, nebo se mám smířit s takovou cenou? Děkuji moc a mějte se krááááásně

leonakv
19. únor 2014

koukni třeba na mimibazar

arrowka
19. únor 2014

Na sady do postýlek pozor, na obrázcích vypadají krásně, ale kvalita je někdy hrozná. Polskou značku Mamo tato nedoporučuju už vůbec, pro mě nepoužitelný hadr. Na emiminu jsou nějaké recenze a většina z nich není dobrá.
Já bych sadu vůbec nekupovala, chápu, že to láká, ale abys pak nebyla zklamaná. Navíc povlečení v prvních měsících moc nevyužiješ, miminko bude nejspíš spinkat v zavinovačce a polštářek povlékat ani nebudeš.
Kup si nějaký barevně neutrální mantinel, já mám tenhle prošívaný a spokojenost: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=3...
Povlečení můžeš koupit později kvalitní, třeba Matějovský.

blahova_andrea
19. únor 2014

souhlasím s arrowka. potřebuješ hlavně prostěradla a mantinel. mimčo mi spalo v zavinovačce, pod hlavičkou plínku, měla jsem zimní mimčo, takže na noc ještě dečku larisku. polštář a deku a tudíž i povlečení jsme začali používat až v roce 😉 na takové ty volánky nad postýlkou a tak si nepotrpíme, takže nějaký ten setík neměl smysl. než jsme začali používat povlečení, tak jsme pomalu končili s mantinelem 😅 na obrázcích to vypadá hezky, ale myslím, že to nakonec většina maminek moc neužije 😉

novynka
19. únor 2014

nebo si to nech ušít, rozklikni si tady na MK profesionály a tam najdeš určitě šikovný švadlenky 🙂

jana8
30. bře 2014

Ahoj, jestli ještě nemáš vybráno, tak já jsem hodně kupovala od Nejbaby a ceny tam mají nižší....měla jsem od nich 4dílnou soupravu do postýlky a za sebe můžu říct, že byla fakt nádherná...ještě mi zůstalo povlečení na peřinku a polštář .... ale to už prodávám dál...nám už je malé🙂.....ale za mně obchůdek doporučuji 🙂...záleží jaké máš nároky a nebo někde kouknut na bazárku 🙂