Sháním fusak nad 90 cm. Poraďte

sarinkam
17. bře 2009

Prosím zkušenější o radu. Mam skoro 3 leteho kluka a musi spat ve fusaku na zip, on se jinak hned odkope. Nejedna se o fusak do kočáru, Je to na zip a provlečou se jím ruce, byva jak bez rukavu tak i s rukavy. Nemuzu nikde sehnat delsi jak 90 cm. Taky jsem nenašla oddělení koupím.. 😀

sarinkam
autor
17. bře 2009

uz se mi to povedlo 😀 jeste jakou kategorii byste zvolili? ja jsem dala detske-ostatni..

beruska2x
17. bře 2009

a ty nemas ten ve kterem spal doposud?? tak ho dole rozparej a nastav 😉 zip by mel stacit... jinak maji spacaky treba meda Pu a tak na detskych obchodech...

sarinkam
autor
17. bře 2009

mam , ale uz se rozpada, a to totalne. asi koupim jiny a nastavim , co mi zbyde

beruska2x
17. bře 2009

nebo kup vatelin, latku, zip a usij ho podle stareho, nejsem ani nahodou nejaka svadlenaka madlenka ale to jsou skoro rovne veci to zvladnes 😉
a vyjde to mazna lacineji a bude podle tebe, nas maly v nem taky spi, takze budu zrejme muset esit neco podobneho, jeste nam staci ale roste rychle a vetsi jesem nevidela... 😅

beruska2x
17. bře 2009

jezis ja pisu 😅

mandarinka
17. bře 2009

Já mám děti teda už velký, ale taky v tom pytli spali, oba kluci. A já ho pak šila i kamarádkám, fakt to nic není. Oni se podle mě dělají dvě velikost, menší pro miminka, tam se neprovlékají ruce, je to jakoby volnější zavinovačka na zip a pak na větší děti a to už se ty ruce provlékají. Ale není moc dlouhý....

beruska2x
17. bře 2009

ja mam edy ten "provlekaci" a je od uplneho mimi, maji pekne treba v Cherokee v Tescu ale dylka je pak asi problem.. hod nejaky figl jak jsi to sila 😉

beruska2x
17. bře 2009

nebo to rovnou delej na kseft 😀 si u tebe objedname 😉

mandarinka
17. bře 2009

Beru normálně jsem si koupila flanel a vatelín. Dlouho jsem látky nekupovala, ale flanel býval na šířku 90 cm. Tak jsem si změřila jak dlouhý ten pytel chci a to 2x plus tak 20 cm navíc - nebo to cca zaokrouhli na půl metr :o) No a vzala jsem si papír na střihy - ten mají v papírnictví - obkreslila jsem nějaké triko dítěte - vlastně jen průramky a výstřh - cca. No a pak to vystřihneš a obkreslíš na ten flanel a na vatelín. Vatelín budeš mít dva díly, předek a zadek, flanel 4 díly, předek a zadek zvenku a zevnitř. Potom se vezme látka, vagtelín, látka a prošila jsem to v cca 5-ti centimetrových odstupech, udělala jsem z toho jakousi prošívanou deku. A nakonec sešiješ na ramenou, po stranách, dole a doprostřed předního dílu vsadíš zip.

beruska2x
17. bře 2009

jee ty to mas zmaknuty bezva, jelikoz jsem kopyto tak se ti ozvu az bude potreba 😀 😀 😀 😀 ja jsem v tomhle tak - zazehlit zaplatu na teplaky 😀 😀 😀

lenula.b
17. bře 2009

holky já jsem viděla jeden maxi pytel, byl by snad i na mě, byl v HMku, zkuste to tam 😉

beruska2x
17. bře 2009

fakt? alespon nejaka alternativa 😉 diky

mandarinka
17. bře 2009

Beru není problém 😀 dyt jsem to šila 3x, jeden pro sebe a 2x kamarádce. Ta jedna čekala holčičku, tak jsem koupila flanel s princeznou v kočáře a to byl krásnej pytel 😀 😀 😀

lenula.b
17. bře 2009

a na MMB je jich spoustu http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str...
když to pročtete, jsou tam i větší a nebo je tam i někdo šije na přání 😉

beruska2x
17. bře 2009

o.k. beru te za slovo 😀

mandarinka
17. bře 2009

Beru tak si to kup na mmb, budeš to mít bez práce

beruska2x
17. bře 2009

a ty taky vid??? 😀 no ja zatim mam ale pak ten veliky.. snad tam bude dylka napsana 😉