Stačí velikost postele 140x70 pro mou 3 letou dceru?

hankakal
20. říj 2012

Měří 90 cm a váží 13 kg. Na jak dlouho by jí zhruba vydržela? Máte někdo radu? Děkuji moc.

oli.k
20. říj 2012

ahoj...já myslím, že určitě. Dcerce jsou 4 roky, má tuhle velikost postýlky a řekla bych, že v ní může spát tak do 6let. Připadá mi, že se v ní i cítí lépe, než v klasické velké posteli, nemá kolem sebe tolik volného prostoru, může se pěkně zachumlat se všemi svými medvídky a je spokojená...když třeba pak spí u příbuzných na klasické válendě, tak je z toho většího prostoru taková nesvá.

llluckaaa
20. říj 2012

Máme v této postýlce 4letého syna (16 kilo a asi 105 cm) a řekla bych, že mu ještě tak 2 roky vydrží.

mirunda
20. říj 2012

Přijde mi to jako zbytečná investice, koupili jsme rovnou velkou a rozhodně si také myslím, že je v ní spokojená 🙂 A vydrží až do dospělosti 😵 🙂 😎

gilotek
20. říj 2012

Syn má tuto - vel. 165x75 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...

Bude mu 5 let a vydrží mu ještě hooooodně dlouho 🙂

kozlenka
20. říj 2012

Dilema jsme vyřešili "rostoucí" postelí, v nejmenší délce spí od roka a půl a teď jsou mu tři a zatím mu stále stačí. Jak bude růst, budeme postel protahovat 🙂

cuma
22. říj 2012

maloou jsme dali ve 20měsících do klasické velké a je maximálně spokojená,přemýšleli jsme i nad rostoucí,ale menší postel nám přišla jako zbytečná investice

ivaanka
22. říj 2012

My jsme kupovali klasickou velkou, po 2.narozeninách. Koupila jsem na ni takový ten látkový domeček a je z ní nadšený.