Na spaní
iv123
18. čer 2012

V čem spí vaše děti?

Prosím vás, v čem spí vaše děti, když jsou taková vedra? Nevím, jestli mám své roční dceři dávat na noc ponožky, když je pořád odkopaná.
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
zabinka88
18. čer 2012
V našem stoletém domečku je chládek celoročně takže děti spí v dlouhém ťapičkovém overalu a pod peřinou 😃
lenam
18. čer 2012
Máme chladnou ložnici. Týdenní miminko v overalu v zavinovačce 🙂, druhý syn jen v tričku s dlouhým rukávem (má rád ruce v teple), bez ponožek 🙂 Spí pod slabou peřinou.
vafle
18. čer 2012
v podkrovoví v mega vedru v noční košili 🙂 a pod bambusovou osuškou
antarres
18. čer 2012
Overálek s krátkým rukávkem a nohavičkami, ponožky jsem taky zvažovala, ale pořád se odkopává, tak jsem jí je dneska nedala. Měli jsme tu dneska 28°C, tak dneska poprvé ten letní overálek. Malé je 10 měsíců.
tadlen
19. čer 2012
spinká v celotělovém overálku a dávám do velkého fusaku z kočárku, tím se mi neodkope a může se otáčet i na bok... je tam skoro jako ve spacáků _)
ined77
19. čer 2012
ahoj 🙂 ,

malá spinká po obědě v bodýčku bez rukávků a na noc jí dávám letní overálek.ponožky nemá 😉 ....v noci otevírám okno
a odkopaná je pořád 😉 🙂 .
malý v pyžamku s krátkým rukávkem a kraťáscích 🙂 .
slundo
19. čer 2012
držím se hesla - nožičky a záda v teple 🙂 Takže ponožky klidně a bodýčko , aby neměl holý záda. Bodýčko s krátkým rukávem stačí 🙂
simiaveri
20. čer 2012
v roce dava, pri velkych vedrech jen plenu a triko, pri teplech overal letni , a pri chladnejsim pocasi overal, v zime davam pod overal dokonce i body😃D
palma111
20. čer 2012
přes den jen v tričku, na noc dávám overálek s krátkým rukávkem a krátkýma nohavičkama a k tomu ponožky. přikreju ho jen slaboučkou dekou a stejně je za chvilku zase odkopanej 🙂
leeela
20. čer 2012
Prcci v body bez rukávu - ale jsou zavinuti v tenke dece - jinak poradne neusnou... Bez ponozecek a nozicky hole kontroluji kdyz jsou studené prehodim přes ne ještě tenkou decku nebo plinecku ale ted máme v ložnici 27' ... Děs a hrůza ....
marjama
21. čer 2012
Martí spinká v pyžamku s krátkým rukávem a kraťáskách. Zásadně peřinu nepoužívá na přikrytí, ale odkope se a spí na ní 😃 Přes noc máme otevřenou ventilačku a v pokoji je kolem 25 stupňů.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další