• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem spí vaše děti?

21. června 2012 
V našem stoletém domečku je chládek celoročně takže děti spí v dlouhém ťapičkovém overalu a pod peřinou :grinning:
18. čer 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme chladnou ložnici. Týdenní miminko v overalu v zavinovačce :slight_smile:, druhý syn jen v tričku s dlouhým rukávem (má rád ruce v teple), bez ponožek :slight_smile: Spí pod slabou peřinou.
18. čer 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v podkrovoví v mega vedru v noční košili :slight_smile: a pod bambusovou osuškou
18. čer 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Overálek s krátkým rukávkem a nohavičkami, ponožky jsem taky zvažovala, ale pořád se odkopává, tak jsem jí je dneska nedala. Měli jsme tu dneska 28°C, tak dneska poprvé ten letní overálek. Malé je 10 měsíců.
18. čer 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinká v celotělovém overálku a dávám do velkého fusaku z kočárku, tím se mi neodkope a může se otáčet i na bok... je tam skoro jako ve spacáků _)
19. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ,

malá spinká po obědě v bodýčku bez rukávků a na noc jí dávám letní overálek.ponožky nemá :wink: ....v noci otevírám okno
a odkopaná je pořád :wink: :slight_smile: .
malý v pyžamku s krátkým rukávkem a kraťáscích :slight_smile: .
19. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím se hesla - nožičky a záda v teple :slight_smile: Takže ponožky klidně a bodýčko , aby neměl holý záda. Bodýčko s krátkým rukávem stačí :slight_smile:
19. čer 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v roce dava, pri velkych vedrech jen plenu a triko, pri teplech overal letni , a pri chladnejsim pocasi overal, v zime davam pod overal dokonce i body:grinning:D
20. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den jen v tričku, na noc dávám overálek s krátkým rukávkem a krátkýma nohavičkama a k tomu ponožky. přikreju ho jen slaboučkou dekou a stejně je za chvilku zase odkopanej :slight_smile:
20. čer 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcci v body bez rukávu - ale jsou zavinuti v tenke dece - jinak poradne neusnou... Bez ponozecek a nozicky hole kontroluji kdyz jsou studené prehodim přes ne ještě tenkou decku nebo plinecku ale ted máme v ložnici 27' ... Děs a hrůza ....
20. čer 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martí spinká v pyžamku s krátkým rukávem a kraťáskách. Zásadně peřinu nepoužívá na přikrytí, ale odkope se a spí na ní :grinning: Přes noc máme otevřenou ventilačku a v pokoji je kolem 25 stupňů.
21. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek