V čem spí vaše děti?

iv123
18. čer 2012

Prosím vás, v čem spí vaše děti, když jsou taková vedra? Nevím, jestli mám své roční dceři dávat na noc ponožky, když je pořád odkopaná.

zabinka88
18. čer 2012

V našem stoletém domečku je chládek celoročně takže děti spí v dlouhém ťapičkovém overalu a pod peřinou 😀

lenam
18. čer 2012

Máme chladnou ložnici. Týdenní miminko v overalu v zavinovačce 🙂, druhý syn jen v tričku s dlouhým rukávem (má rád ruce v teple), bez ponožek 🙂 Spí pod slabou peřinou.

vafle
18. čer 2012

v podkrovoví v mega vedru v noční košili 🙂 a pod bambusovou osuškou

antarres
18. čer 2012

Overálek s krátkým rukávkem a nohavičkami, ponožky jsem taky zvažovala, ale pořád se odkopává, tak jsem jí je dneska nedala. Měli jsme tu dneska 28°C, tak dneska poprvé ten letní overálek. Malé je 10 měsíců.

tadlen
19. čer 2012

spinká v celotělovém overálku a dávám do velkého fusaku z kočárku, tím se mi neodkope a může se otáčet i na bok... je tam skoro jako ve spacáků _)

ined77
19. čer 2012

ahoj 🙂 ,

malá spinká po obědě v bodýčku bez rukávků a na noc jí dávám letní overálek.ponožky nemá 😉 ....v noci otevírám okno
a odkopaná je pořád 😉 🙂 .
malý v pyžamku s krátkým rukávkem a kraťáscích 🙂 .

slundo
19. čer 2012

držím se hesla - nožičky a záda v teple 🙂 Takže ponožky klidně a bodýčko , aby neměl holý záda. Bodýčko s krátkým rukávem stačí 🙂

simiaveri
20. čer 2012

v roce dava, pri velkych vedrech jen plenu a triko, pri teplech overal letni , a pri chladnejsim pocasi overal, v zime davam pod overal dokonce i body😀D

palma111
20. čer 2012

přes den jen v tričku, na noc dávám overálek s krátkým rukávkem a krátkýma nohavičkama a k tomu ponožky. přikreju ho jen slaboučkou dekou a stejně je za chvilku zase odkopanej 🙂

leeela
20. čer 2012

Prcci v body bez rukávu - ale jsou zavinuti v tenke dece - jinak poradne neusnou... Bez ponozecek a nozicky hole kontroluji kdyz jsou studené prehodim přes ne ještě tenkou decku nebo plinecku ale ted máme v ložnici 27' ... Děs a hrůza ....

marjama
21. čer 2012

Martí spinká v pyžamku s krátkým rukávem a kraťáskách. Zásadně peřinu nepoužívá na přikrytí, ale odkope se a spí na ní 😀 Přes noc máme otevřenou ventilačku a v pokoji je kolem 25 stupňů.