V čem spinkají Vaše miminka ?

alishia
26. zář 2008

Ahoj,

chtěla bych vědět v čem spinkají vaše miminka? Já dávám malému bodíčko s dluhým rukávem a dám ho do spacího pytle. Jenže bodíčka s dlouhým rukávem nějak nemohu sehnat, když už nějaké mají tak růžová...štve mě, že mají na holčičky více věcí než na chlapečky. Náš kluk rychle roste a hned je mu všechno malé. Myslíte, že když bude spát v bodíčku s krátkým rukávem, že může nastydnout? Máme tady kolem 25°C. (MÁME RÝMU) V čem tedy spí vaše miminka?

dnada
27. zář 2008

tak já taky sháněla něco s dlouhým rukávkem pro prcka vel.62 a bohužel,vše růžové...až nakonec sou to dupky s dlouhým rukávkem a jsou žluto-béžové... jinak je to v Tescu fakt bída a nakupovat v jiných krámcích,kde seženu cenově jeden kus a v tescu za tu samou cenu 3 fakt nemám... jina spinká v bodyčku s krátkým rukávkem a máme bavlněné pyžámko apřikrytý je jen slabou dekou,mám tu kolem 24° přes den i v noci i když občas k ránu už jen 20°... ještě zkusím olympii,snad tam něco budou mít

kacka.va
27. zář 2008

my spíme v tričku s dlouhým rukávem a přes to dupajdy, protože v noci máme okolo 19 stupňů

kacka.va
27. zář 2008

jinak co se týče spacího pytle, tak v tom by mi malá nevydržela i v noci totiž občas zvedá nohy do výška a chce se hodně vrtět.

coriven
27. zář 2008

my spínkáme v overalku - jsem spokojená, je jí teplo - taky se furt vrtí a nožky pořád vyklubává z pod deky a taky je zvedá do výšky. Overálky sou fajn, že nemají děti gumku přes bříško.
Levné jsou i od značky Frog a na těch pár měsíců určitě vydrží 😅

marorlinko
27. zář 2008

moj spinkal v dupackach co su na spanie pre babatka a potom som ho dala este do spacieho vaku. ked bolo teplejsie,tak mal body s dlhym rukavom a prikryty so svojou prikryvkou.
od roka spinka v pyzamke s dvoma dielama a pod nou ma este tielko.

asitka
27. zář 2008

my tiež hajáme v overale....nevykaše sa z toho...nožičky sú tiež furt zakryté, keby sa aj odkopala...ja som s tým max.spokojná.nič netlačí...žiadna gumka...super 😀

many
27. zář 2008

ahoj holky,tak já dnes v tesku mrkla na ten spací pytel,měli jen ten světlej a zdá se mi to dost slabý,že mu v tom bude chladno,my v ložnici netopíme,tak snad se prodávají teplejší,musím se někde v obchodech poptat 😉

alishia
autor
27. zář 2008

many: ja sem si myslela ze se ti to bude zdat slabe, my kdybychom tady nemeli porad takove vedro tak bych taky sxhanela teplejsi.) Ty sem videla v puntanele a nebyli tak drahe, ale newim jestli puntanela je i v Olomouci.

katmi
27. zář 2008

moja mala spinka v normalnom pyzamku.. poden jej davam tielko,co sa zapina ako bodynko medzi nozkami..ked sa odkope nahodou,tak nema hole krize 😉

ivet100
27. zář 2008

moj maly spinka v overali s dlhym rukavom a pod nim ma natelnik s kratkym rukavom,zakryvam ho detskym paplonikom,ale vacsinou sa odkopava,ale studeny nie je.

katmi
27. zář 2008

inak aj my mame doma overaliky,ale moja mala ich neznasa.. 😅

agness02
27. zář 2008

náš prcek spinká v bodýčku s dlouhým rukávem nebo v overalu - výborný z tesca, pak spací pytel - výborná věc taky z tesca a místo peřinky máme povlečenou deku 😉

kristi
28. zář 2008

bodycko s kratkym, teplacky slaby. V lete klidne jen v plince

nadik
28. zář 2008

Holky já dnes proletěla Tesco a taky jsem scháněla body s dlouhým rukávem nakonec jsem pořídila v HM úplně obyč měli modré, bílé, růžové ale stálo jedno 150,- ve velkém Tescu v těch sadách jen samej krátkej, takže nic levného to není. 😉 Jo a spíme v pytli s odepínacíma rukávkama, je to super, malá má dost často studené ruce a takhle ne a samozřejmě taky overal

kristi
28. zář 2008

jo, to ja taky cekam, az jim do Tesca prijde zbozi

nensy
28. zář 2008

tak já jsem sehnala body s dlouhým rukávem v globusu 😀 tak mi spíme v overalku

martina.d.
28. zář 2008

my udržiavame v byte chladno (18 C, v zime nekúrime, iba občas v obývačke.), a malinký mi spinká v body s krátkym rukávom a na to mu dávam pyžamko. Nakúpila som tenké bavlnené v Antony a teplé froté na zimu tiež v Antony. Som veľmi spokojná. Občas mu dám na nôžky tenké ponožky, lebo si hned paplónik odkope.
Pokiaľ máme v byte teplejšie, tak máme hned upchaté nosy a manželovi sa pustí z nosa krv.
😒

caira
28. zář 2008

my spime v pyzamku { hadam, ze vy tomu rikate overalek?} a grobag spaci pytel, nemusim se tak bat, ze se odkope a tim, ze ona je fakt vrtici se dite tak mam jistotu, ze ma tlapky porad v teple 🙂 V lete, kdyz jsou vedra tak spala jen v pyzamku { ale tady u nas zase takova vedra nejsou, v loznici nikdy nebylo vic jak 25 stupnu}

pepibubu
29. zář 2008

ns době má dupačky, a ještě ho zapínáme do spacího pytle. Na hlavu čepičku, a otevřít okno na škvíru.

mobina
29. zář 2008

Tak u nás spací pytel nějak neprošel. On je totiž v noci zvyklý si zacvičit (hopsá na čtyřech, přetáčí se, plazí se), takže se mi budil nasrán. Takže teď dávám body s krátkým a overal a dneska i ponožky, protože on pod dekou prostě spát nehodlá 😒

pepibubu
29. zář 2008

mobino, heh uvidíme až budeme starší, zatím v pěti týdnech je pytel oblíbenej.

mobina
29. zář 2008

Pepi u nás taky po narození nebyl problém, ale přes léto jsem mu ho logicky nedávala a začal být akčňák a odvykl si 😅

frog
29. zář 2008

Tak my spïnkáme bud v overálku nebo pýžo a ponožky.Do 10 měs spala ve spacím pytli,pak už ne,páč jí taky bránil v pohybu.tedka kdykolik se za noc probudim,tak ji jdu prikrýt pác je odkopaná a bez ponožek.. 😠

kozinka
29. zář 2008

Ahoj holky, tak malá se narodila v březnu, to spinkala pěkně v overálcích, protože už nijak moc velká kosa nebyla.. 😅 😀 a v létě spinkala jen v bodyčku s krátkým, ponožky a v teňoulinkém spacím pytli (chtěla jsem jí v něm naučit spinkat, aby pak v zimě už na to byla naučená a spinkala krásně v teplíčku) a teď jí dávám body s dlouhým rukávem (z CaA nebo z HaM a pár mám i z SOS - tesco mě štve, mají krásné body, ale jen s krátkýma, takže nepraktické na zimu 😝 ) ponožky a šoupnu do teploučkého spacího pytle z Rosmanu 😵 😀

makkyna2
29. zář 2008

to my spinkáme v overálku a v rychlozavinovačce.
na zimu máme připravenou deku a spací pytel, tak jsem zvědavá, jak se bude líbit! 😉

kristi
29. zář 2008

no, my jsme byli na vikend u tchyne a mala spala v puncochackach, body s kratkym a jeste slabou mikinu a prosim pekne ma rymu jak prase. Pac tchyne nezatopi a je v tom pokoji zima i mne. tak 16 st odhaduju

kijonkova.k
29. zář 2008

My spinkáme taky v overálku,je to praktické a ve spacím pytli už od 4 měsíců,co se nám nevlezla do rychlozavinovačky 🙂

martulin
29. zář 2008

a pod ty overálky dáváte ještě bodyčka?

kijonkova.k
29. zář 2008

Já ne,to už by bylo asi moc,ne? 😉

motol
29. zář 2008

My spinkaly do 4měsíce klasicky v ovaralu a vespacím pytly a ted už jen v overalu,v postýlce už se moc převaluje tak mu moc pytel nevyhovuje 😉