• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem spinkají Vaše miminka ?

7. června 2010 
eatygrenee • 1d • Včera ve 20:23
Ahoj, chtěla bych se zeptat, v čem spinká v těhle vedrech Vaše mimi? oblékáte jen body s krátkým nebo overálek a přikrýváte nebo zavinovačku nebo je to moc????

momin • 1d • Včera ve 20:27
Ahoj. Maly spinka jenom v body s kratkym rukavkem. nekdy dam ponozecky ale ty si vetsinou skope.... A prikryty taky nebyva... zavinovacku nedavam asi od 3 tydnu... :wink: uz se z ni umel vykopat....

bajusik • 1d • Včera ve 20:27
Ahoji tak náš prcek v dnešním vedru spí v jednorázové plínečce, lehounkém tričku a spacím pytlíčku, přitulený k plyšáčkovi a s dudlíčkem v pusině. Má 10 týdnů a je maximálně spokojený :slight_smile:

gartneroval • 1d • Včera ve 20:46
Tak naše Nikolka spinká v bodýčku s krátkým rukávem a má tenké ponožky, přikrývám ji jen do pasu, ale ona se mi v noci odkope. :wink:

leonik • 2d • Včera ve 20:46
Ahojky, náš malej spinká v bodýčku s krátkým rukávem a slabé dupačky, přikrývám peřinkou. Když jsem mu dala jen bodyčko a ponožky, tak byl zmrzlej, pořád se totiž odkopává :sweat_smile:

evinkaa • 1d • Včera ve 20:50
Nazdárek, naše Natálka spinká v takovým "skafandru", je to kombinézka na zapínání na cvočky, slabounká, s dlouhým rukávkem a s nohavičkama jako dupačky. :grinning: Když jsem ji nechala jen v bodýčku, zdála se mi zmrzlá. Doma nemáme nejtepleji, bydlíme ve starším domě, který opravujeme.

bertica.h • 2d • Včera ve 21:17
Anetka spinká v overaliku s krátkymi rukami aj nohami,prikrytá je vždy..tenulikou dekou,alebo vačšou dekou.ie o pocit,ja by som bezprikrývky zaspať nevedla.ani v lete..nikdy :wink:

andykov • 1d • Včera ve 21:31
my spinkáme v lehčím overalku, my jsme sice v paneláku, ale ložnice je na sever a je zima kolikrát i mně, v košili pod dvouma dekama, jsem zmrzlík. Dále je v zavinovačce, ale už jen do půlky :slight_smile:

blandik • 1d • Včera ve 22:17
spinkáme v bodyčku s krátkým rukávem a přikryju ve vedrech jen potahem na peřinu, stejně se odkope.

berus • 1d • Včera ve 22:27
ještě pořád je Mates kojenec :sweat_smile: ,tak sem můžu přispět :wink:
spí v bavlněným overálku, dlouhej rukáv, dlouhej noháv :grinning:
nesnese být přikrytý a máme otevřené okno :wink:

eatygrenee • 1d • Dnes v 07:00
my spaly taky v lehčím dlouhém overalku a do pulky byla v zavinovačce
15. črc 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
malemu davam body s kratkym rukavem zabalim ho do zavinky a spime u otevreneho okna neni mu tak zima ani horko
15. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dáváme jen body s dlouhým rukávem + ponožky, protože je celý zabalený v zavinovačce (klasická, se slabou vložkou). Přikrývám ještě lehounkou dekou z merino vlny. Máme v domě tak 20 - 22 st., při otevřeném okně asi i méně.
15. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to zaujímavé. Ked ho zakryjem, tak do pol hodiny je hore,ked ho necham,len tak v plienke a tričku s krátkym rukavom a s holými nohami, tak sa zobudí podstatne neskôr. Mne je chladno,ale on je spokojny.
15. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebastianela - taky nesmime prirkyt jinak je behem chvilky rev. pres den spinka jen v tricku a v plince a noci v overalku. taky nemam ve spanku moc velke teplo na nohy
15. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iba b plienocke, ale my sme uz veliki.. predtym spaval bud v bodycku a ked bolo zimsie, tak v overaliku..
15. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudinka - koukam jste od nas presne o mesic, uz tapkate?
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spinkáme v pyžamku kupujeme ich v tescu sú tenučke a super...
15. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rocne dieta v dlhom rukave v takychto teplotach sa mi zda dost prehnane,navyse ked mate v byte tak teplo...V com spis v noci ty?Dlhe pyzamo a teply paplon?mozno si zimomrava,ale jq napr.kratke pyzamo,bez paplona...
Dieta sa ma obliekat tak,ako mamina...Podla mna,ekd uz dlhe body,tak enjake tenke nohavice a ziaden spaci vak...ten je vhodny na zimu..ale taketpo tepla?
moj maly spaval tak..a ked boli uz taketo teploty...tak cez den spaval v overaly s kratkym rukavom,aj kratkymi nohavicami....len tak...
A klop-klop...aj ekd ma znizenu inunitu,vazne sme boli chori len raz...
Naozaj si myslim,ze v tychto teplach deti netreba tak babusit
15. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
az teraz som si vsimla, ze prvy prispevok je zo septembra..beriem súpat..vtedy byva chladnejsie...takze je to ok..ja som myslela na teraz
15. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla toho ako je teplo. Ked zimsie tak dupajdy a spacak, ked teplejsie tak len dupajdy alebo pyzamko. A spime s maminou v posteli :grinning:
15. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala spi v tomto teple v bodoch s kratkym rukavom alebo len v tricku, ale nad ranom, ked mame otvorenu vetracku sa mi zda chladno a ma aj studene nozky, ale ked jej dam tenucke teplacky saze je hned spotena.
Ale tie studene nozky jej asi nevadia, lebo prave nad ranom ma najlepsi spanok, celu noc sa vrti a mravci asi od tepla :sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj a zabudla som, prikrivam ju iba holou navleckov :grinning: , s palonikom je hned spotena.
15. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly spi v tielku a tricku s kratkym rukavom a volnych teplackoch. neprikryvam uz nicim. v overaliku-pyzamku sa mi zdal dost nababuseny. aj tak ho najdem s celym mokrym chrbatikom, ako uz par noci po sebe. ale ved holeho ho nemozem nechat :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky necetla sem to tu cele.. ale myslite ze je Danecek jeste moc maly na to aby spal jenom v plence?? On se uplne silene poti a ma porad mokre zadicka i kdyz je jenom v bodycku s kratkym...
15. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 4 mesiace a spávame v bodíkoch bez rukávikov, ke´d je tak, ako dnes..alebo s rukávikmi ..a pri otvorenom okne, a prekryjem ešte plienočkou ale len nôžky, spinká na brušku, takže nehrozí skopkanie, ke´d je chladnejšie, tak normál pyžamko a buď prikryjem alebo nie..podľa toho ako je zima :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to střídám,někdy pyžamko nebo body s dupkama.Snažím se je přikrývat,ale jsou věčně odkopaný.Tak se to snažim psychicky vydržet a nepřikrývat,neboť já jsem zababušená i v létě :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my spíme podle teploty...v zimě spal v overalku, ale teď, když už je větší, tak se do něj nenechá zapnout, tak jsem přešla na tričko a plínu...a teď v těch vedrech už spí jen v plíně a pod dekou...když jsem mu dala i lehké tričko, tak se celou noc budil...hold je po taťkovi hodně horkokrevý...tak neřeším ani to, že se odkope..zas přikryju a spíme dál :grinning:
18. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja suhlasim so zuzanou030
18. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
overalik bodicko a ked zimsie trocha tenky spaci vak... :slight_smile:
19. črc 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlíme na horách, je tu chladněji, takže Tomáš spí pořád v overálku a buď přikryju nebo ne....když je chladněji, dávám mu pod overal tílko nebo i body s krátkým rukávem :slight_smile: ...a spí v zavinovačce a někdy ho musím i ještě přikrýt, jak je tu chladno :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci se zeptat v cem spi miminko pokud je narozene na podzim? Pouzivate rychlozavinovacku nebo spaci vak? overalek nebo dupacky a pod ne bodicko s dlouhym rukavem? Fakt netusim.... :sweat_smile: Diky
28. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík spával v bodýčku s dlouhým rukávem a tepláčkách nebo v overalu, přkrytej jen tenkou dekou...ale je pravda, že my máme doma stabilně 23 stupňů...
28. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spinkáme od narození v overálku, dokud se vlezem, tak ještě i v zavinovačce a je přikrytá tenkou peřinou.. Zavinovačku jí ale trochu povolím, at není stísněná.. Nejvíc mě štve, že spí s rukama na peřině, takže má ráno skoro ledové ruky.. pokud se v noci vzbudím, tak ju přikryji, ale pokud se nevbudím, tak tak spí až do rána - spinkáme celou noc..
28. dub 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak mi od narození spinkáme v rychlozavinovačce, ven, když jsme chodily na procházky tak ve Fusaku(To bylo samozřejmě v zimě), no a asi tak od 5ti měsíců jsem dala malé deku do postýlky.. Ale dodneška spí nejradši bez deky. Přikreju ji a za 5min. bych mohla znova. :wink:
28. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my ted kdyz uz je teplo spime v normalnim pyzamku.. Gatata a vrsek s dlouhym rukavkem... :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a peřinu nebo deku snase maly az ted.. Ale taky ho musim prikryt az usne... :wink:
28. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen chci dodat, teď spíme v pyžámku, aby si někdo nemyslel, že spí nahatá. :wink:

Alishio na spánek mimču stačí 18Stupňů, víc mít nemusí.

Jinak chci dodat, když jsou opravdu vedra,a nefouká vítr, tak mám Týnu buď jen v plínce v kočárku, a nebo má lehké šatičky.
28. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly v loni v lete spinkal nahaty... :grinning: teda mel plenku.. meli sme strasne teply byt-porad nam tam pralo slunko a i v noci tam bylo horko..a my vsichni porad spoceni... Tak sme byli takova nudarodinka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha tak to my sme dost zimomravci, ja spim v pohode v dlhom pyzame a paplone, mala v bodynku s dlhym rukavom a lahkom spacom vacku....
3. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek