• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem spinkají Vaše miminka ?

7. června 2010 
tak mi spime v body s dlhym rukavom a dupacky ale mame stale dokoran otvorene okno aj ked dnes bude iba ventilacka :frowning2:
3. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás proběhla změna v půl roce. Dřív spala v body s dlouhým rukávem a overalu, teď spí v pyžámku. Prostě jí bylo teplo a takhle je to v pohodě.
4. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Overal bavlneny na spinkami a spaci vak,podla teploty bud tensi alebo hrubsi,pretoze mame stale okno pootvorene,....
6. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám body s krátkým rukávem a overálek a potom do zavinovačky nebo pod peřinku. Teplota tak kolem 22. Malá vypadá spokojená.
6. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme v overálku a spacím vaku. Podle teploty jí ještě přikryji peřinkou.
6. čer 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klasický bavlněný pyžamko + peřina. Spací pytel jsme nikdy neměli. V létě bude spinkat jenom v krátkým pyžamku - krátký rukáv i nohavice. Vloni jsme v největších vedrech spali i jenom v plíně, ale letos už spí ve svém pokoji, který je otočený na sever, takže tam snad takový extrém nebude potřeba, uvidíme.
6. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minuly rok sme spavali nahy myslim mala,iba plienku alebo kratke body.Teraz zatial spime v pyzamovych nohavicach-ako pre dospelych bez ponoziek,body s dlhym rukavom a dekou zakrita.Je strasne vzdy mokra.Mame od februara nonstom otvorenu ventilacku.Doma mame 25stupnov
7. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá spí v pyžámku a ...................... vedle peřiny. Asi jí je teplo, nebo se jí peřina nelíbí :grinning: Prostě spí na bříšku, zadeček vystrčený vzhůru :grinning: včele postýlky mimo peřinu. Měla jsem strach, aby nebyla studená, ale je v poho.
Od malička spala jen pod peřinou, necelé první 2 měsíce navíc v zavinovačce, pak mi z ní začala ´´utíkat´´, tak jsem zavinovačku zrušila.
7. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek