V čem spinkají Vaše miminka ?

alishia
26. zář 2008

Ahoj,

chtěla bych vědět v čem spinkají vaše miminka? Já dávám malému bodíčko s dluhým rukávem a dám ho do spacího pytle. Jenže bodíčka s dlouhým rukávem nějak nemohu sehnat, když už nějaké mají tak růžová...štve mě, že mají na holčičky více věcí než na chlapečky. Náš kluk rychle roste a hned je mu všechno malé. Myslíte, že když bude spát v bodíčku s krátkým rukávem, že může nastydnout? Máme tady kolem 25°C. (MÁME RÝMU) V čem tedy spí vaše miminka?

lenka1smejka
3. kvě 2010

tak mi spime v body s dlhym rukavom a dupacky ale mame stale dokoran otvorene okno aj ked dnes bude iba ventilacka ☹

beruska24.9.
4. kvě 2010

Tak u nás proběhla změna v půl roce. Dřív spala v body s dlouhým rukávem a overalu, teď spí v pyžámku. Prostě jí bylo teplo a takhle je to v pohodě.

exupery
6. čer 2010

Overal bavlneny na spinkami a spaci vak,podla teploty bud tensi alebo hrubsi,pretoze mame stale okno pootvorene,....

jitulisek
6. čer 2010

Já dávám body s krátkým rukávem a overálek a potom do zavinovačky nebo pod peřinku. Teplota tak kolem 22. Malá vypadá spokojená.

klara.t
6. čer 2010

My spíme v overálku a spacím vaku. Podle teploty jí ještě přikryji peřinkou.

romana29
6. čer 2010

Klasický bavlněný pyžamko + peřina. Spací pytel jsme nikdy neměli. V létě bude spinkat jenom v krátkým pyžamku - krátký rukáv i nohavice. Vloni jsme v největších vedrech spali i jenom v plíně, ale letos už spí ve svém pokoji, který je otočený na sever, takže tam snad takový extrém nebude potřeba, uvidíme.

lenka1smejka
7. čer 2010

Minuly rok sme spavali nahy myslim mala,iba plienku alebo kratke body.Teraz zatial spime v pyzamovych nohavicach-ako pre dospelych bez ponoziek,body s dlhym rukavom a dekou zakrita.Je strasne vzdy mokra.Mame od februara nonstom otvorenu ventilacku.Doma mame 25stupnov

beruska24.9.
7. čer 2010

Malá spí v pyžámku a ...................... vedle peřiny. Asi jí je teplo, nebo se jí peřina nelíbí 😀 Prostě spí na bříšku, zadeček vystrčený vzhůru 😀 včele postýlky mimo peřinu. Měla jsem strach, aby nebyla studená, ale je v poho.
Od malička spala jen pod peřinou, necelé první 2 měsíce navíc v zavinovačce, pak mi z ní začala ´´utíkat´´, tak jsem zavinovačku zrušila.