V čem spinkají Vaše miminka ?

alishia
26. zář 2008

Ahoj,

chtěla bych vědět v čem spinkají vaše miminka? Já dávám malému bodíčko s dluhým rukávem a dám ho do spacího pytle. Jenže bodíčka s dlouhým rukávem nějak nemohu sehnat, když už nějaké mají tak růžová...štve mě, že mají na holčičky více věcí než na chlapečky. Náš kluk rychle roste a hned je mu všechno malé. Myslíte, že když bude spát v bodíčku s krátkým rukávem, že může nastydnout? Máme tady kolem 25°C. (MÁME RÝMU) V čem tedy spí vaše miminka?

marfushenka
26. zář 2008

My spíme v overálku 🙂 V bodíčku spal, když byla nesnesitelná vedra. Ale jinak souhlasím. Byla jsem tento týden v Tescu, že malému koupím na zimu bodíčka s dlouhým rukávem a ouha jedny měli samé velikosti 0-3 měsíce a druhé zase až od 18. měsíce. V jeho velikosti bych mohla koupit leda růžové. 😖

vojtisek2007
26. zář 2008

ahojky,
tak mi spíme v bodýčku s dlouhým rukávem, takový ty polodupačky s ťapkama a ve spacím pytli - spíme v místnosti cca okolo 19-20°C - a když má studený packy, hodím přes ní ještě deku - a bodíček s dlouhým rukávem máme hafo - nakupujeme je na www.antony.cz - a mají i barvy pro kluky i neutrální...a těch 25°C si myslím, že na rýmu není dobře...když je chladněji,líp se dýchá

alishia
autor
26. zář 2008

Promin, co je to ten overálek?.)

alishia
autor
26. zář 2008

tak ono u nas chladneji udelat nejde, zijeme v podkrovnim byte a je tady porad takhle hodne, ikdyz vetrame. Tak už vím že overalek jsou dupacky.)

marfushenka
26. zář 2008

No to má narozdíl od bodíčka i nožičky ;)

alishia
autor
26. zář 2008

dupacky s rukavem🙂

ygreen
26. zář 2008

v HaM mají na kluky hezká body s dlouhým rukávem
jinak my spíme v overálku, nebo pyžámku. Stejně bejvá ještě většinou na zavinovačce a je přikrytej peřinou

betka1
26. zář 2008

moja mala do 2-3 mesiacov spala v tom istom, v com bola cez den, aby som ju netrapila prezliekanim. Teraz uz spava v pyzamkach - dlhe rukavy aj komplet zakryte nohy. Potom ju supnem do spacieho vaku, alebo zakryjem perinkou.
lishia, myslim, ze by bolo dobre, aby maly mal dlhe rukavy. Ak nemas body s dlhym rukavom, tak mu daj na body tricko s dlhym rukavom. A ta teplota v miestnosti, kde babatko spi by naozaj mala byt okolo 18-20 stupnov, ako pise ygreen.

alishia
autor
26. zář 2008

tak sem prece jen neco jeste vyhrabala na co sem zapomnela ze sem mu to koupila.) tak dlouhy rukav jeste ma.) ale musim neco nakoupit. Jinak v tom tescu sem teda jeste bodicka s dlouhym rukavem nevidela....a HaM na to nemam penize, abych kupovala draha bodicka, ktere ma jen na chvili, roste jak z vody. KRom toho dost ublinkava, takze mam vsechno vyprany v kosi, ale sem lina zehlit, tak to trva.

alishia
autor
26. zář 2008

stve me ze maji vsechno jen na holky. Kdyby to na ty holky bylo aspon ve zlute, ale ono je to vsechno ruzove a do toho ho fakt nedam ani v nejvetsi nouzi. chjo.

marfushenka
26. zář 2008

Mají je tam 🙂 Buď mají obyčejná bílá v balení po třech nebo pak nějaká barevná. Jak ale říkám, většinou naši velikost seženu tak ve třetím tescu. 🙂

monkula
26. zář 2008

v body, alebo v pyžamkách, ale väčšinou jej pod pyžamko dávam ešte aj body, lebo počas spánku sa povyzlieka, aspoň teda spodok.... 😀
A Jarko ako veľký chlap, samozejme v pyžamku... 😉

mkr
26. zář 2008

taky spíme v overalku není nic lepšího 🙂

arieska
26. zář 2008

my tiež v overalku

cartmanko
26. zář 2008

my spime v takom co ma nasite ponozky a rozopina sa to medzi nohami a aj pri hlavicke a ma to aj dlhe rukavy. a aj capicku.

paolin
26. zář 2008

mrnousek taky v overalku 🙂

schwarzovka
26. zář 2008

overalek 😉

petraluk
26. zář 2008

Když spíme ve spacím pytli, tak má normální pyžamku. Když bez něj, tak v overálku 🙂

berynka
26. zář 2008

Loni přes zimu měla malá na spaní overálek a tenčí spací pytel. V ložnici netopíme 😉 . Overálky jsem většinou kupovala v sadě v Tescu. Jsou sice trochu tenčí, ale myslím, že to stačí. Neměli přímo holčičí, ale na spaní je to snad jedno 😅 a i ta velikost. Schválně jsem vzala větší, aby to bylo pohodlné a hned z toho neodrostla.
Teď už jsem koupila první pyžámko, jsou to kaťátka s tričkem s dlouhým rukávem. Je to na zkoušku za 75Ká. Tak uvidíme, jaká bude spokojenost 🙂 .

alishia
autor
26. zář 2008

kdyz ten muj kluk roste ze dne na den....ja spis davam jen ty bodicka s dlouhym rukavem a sup do pytle....mame tady dost teplo, takze nepotrebuje mit nozicky v nohavicich. Ja ty overalky taky mela, ale hned mu to bylo male🙂 ale nedavno sem v tescu omylem koupila na 12 mesicni dite, asi uz mu to brzo bude🙂)) Overalky se v tescu koupit daji, ale ty bodicka s dlouhym rukavem sem tak fakt nevidela...asi budu muset jeste lip koukat.)

many
26. zář 2008

tak my dáváme overálek a nebo pižámko a zakrýváme peřinou 🙂

many
26. zář 2008

alishia - jsme rodily ve stejný den co 😀 😀 😀

alishia
autor
26. zář 2008

a nebolej miminka v tech pyzamkach briska???

alishia
autor
26. zář 2008

many🙂 nojo🙂 v kolik hodin?🙂 To byl zahul co?🙂

many
26. zář 2008

to nemá utáhlý,je to volný,jinak bych mu to nedala,no začali jsem mu to dávat tento týden,protože jsem mu nakoupila overálky 74 a všechny malý,až pak jsme přišli na to,že je to tím asi ,že má větší plínky už,tak jsem dali pižámko a musíme koupit větší overálky,je mu jen jeden 😒

many
26. zář 2008

v 16.45

many
26. zář 2008

a jaké máte míry co 😉 my 66,5 a 7 140g 😀

alishia
autor
26. zář 2008

tak to sme starsi my 14:14 🙂 Ja mu bud nakoupim fakt obri veci, protoze se prehlidnu a nebo presne na telo a za par dnu je mu to male./ A vy spite v pytli nebo pod perinkou?

many
26. zář 2008

jinak čtu,že si sháněla bodyčka s dlouhým rukávem,to já taky,teď tam mívali samý s krátkým,tak snad už brzo budou prodávat s dlouhým,když už je chladno

alishia
autor
26. zář 2008

My 7,700g a 71cm🙂 ale jsme na umele vyzive🙂 a asi je to obrik po manzelovi porod. vaha 3,590g, 52cm.