V čem spinkají Vaše miminka ?

alishia
26. zář 2008

Ahoj,

chtěla bych vědět v čem spinkají vaše miminka? Já dávám malému bodíčko s dluhým rukávem a dám ho do spacího pytle. Jenže bodíčka s dlouhým rukávem nějak nemohu sehnat, když už nějaké mají tak růžová...štve mě, že mají na holčičky více věcí než na chlapečky. Náš kluk rychle roste a hned je mu všechno malé. Myslíte, že když bude spát v bodíčku s krátkým rukávem, že může nastydnout? Máme tady kolem 25°C. (MÁME RÝMU) V čem tedy spí vaše miminka?

krista
15. črc 2009

eatygrenee • 1d • Včera ve 20:23
Ahoj, chtěla bych se zeptat, v čem spinká v těhle vedrech Vaše mimi? oblékáte jen body s krátkým nebo overálek a přikrýváte nebo zavinovačku nebo je to moc????

momin • 1d • Včera ve 20:27
Ahoj. Maly spinka jenom v body s kratkym rukavkem. nekdy dam ponozecky ale ty si vetsinou skope.... A prikryty taky nebyva... zavinovacku nedavam asi od 3 tydnu... 😉 uz se z ni umel vykopat....

bajusik • 1d • Včera ve 20:27
Ahoji tak náš prcek v dnešním vedru spí v jednorázové plínečce, lehounkém tričku a spacím pytlíčku, přitulený k plyšáčkovi a s dudlíčkem v pusině. Má 10 týdnů a je maximálně spokojený 🙂

gartneroval • 1d • Včera ve 20:46
Tak naše Nikolka spinká v bodýčku s krátkým rukávem a má tenké ponožky, přikrývám ji jen do pasu, ale ona se mi v noci odkope. 😉

leonik • 2d • Včera ve 20:46
Ahojky, náš malej spinká v bodýčku s krátkým rukávem a slabé dupačky, přikrývám peřinkou. Když jsem mu dala jen bodyčko a ponožky, tak byl zmrzlej, pořád se totiž odkopává 😅

evinkaa • 1d • Včera ve 20:50
Nazdárek, naše Natálka spinká v takovým "skafandru", je to kombinézka na zapínání na cvočky, slabounká, s dlouhým rukávkem a s nohavičkama jako dupačky. 😀 Když jsem ji nechala jen v bodýčku, zdála se mi zmrzlá. Doma nemáme nejtepleji, bydlíme ve starším domě, který opravujeme.

bertica.h • 2d • Včera ve 21:17
Anetka spinká v overaliku s krátkymi rukami aj nohami,prikrytá je vždy..tenulikou dekou,alebo vačšou dekou.ie o pocit,ja by som bezprikrývky zaspať nevedla.ani v lete..nikdy 😉

andykov • 1d • Včera ve 21:31
my spinkáme v lehčím overalku, my jsme sice v paneláku, ale ložnice je na sever a je zima kolikrát i mně, v košili pod dvouma dekama, jsem zmrzlík. Dále je v zavinovačce, ale už jen do půlky 🙂

blandik • 1d • Včera ve 22:17
spinkáme v bodyčku s krátkým rukávem a přikryju ve vedrech jen potahem na peřinu, stejně se odkope.

berus • 1d • Včera ve 22:27
ještě pořád je Mates kojenec 😅 ,tak sem můžu přispět 😉
spí v bavlněným overálku, dlouhej rukáv, dlouhej noháv 😀
nesnese být přikrytý a máme otevřené okno 😉

eatygrenee • 1d • Dnes v 07:00
my spaly taky v lehčím dlouhém overalku a do pulky byla v zavinovačce

jeudi
15. črc 2009

malemu davam body s kratkym rukavem zabalim ho do zavinky a spime u otevreneho okna neni mu tak zima ani horko

luthien.k
15. črc 2009

My dáváme jen body s dlouhým rukávem + ponožky, protože je celý zabalený v zavinovačce (klasická, se slabou vložkou). Přikrývám ještě lehounkou dekou z merino vlny. Máme v domě tak 20 - 22 st., při otevřeném okně asi i méně.

sebastianela
15. črc 2009

Ono je to zaujímavé. Ked ho zakryjem, tak do pol hodiny je hore,ked ho necham,len tak v plienke a tričku s krátkym rukavom a s holými nohami, tak sa zobudí podstatne neskôr. Mne je chladno,ale on je spokojny.

mousunek
15. črc 2009

sebastianela - taky nesmime prirkyt jinak je behem chvilky rev. pres den spinka jen v tricku a v plince a noci v overalku. taky nemam ve spanku moc velke teplo na nohy

claudinka
15. črc 2009

iba b plienocke, ale my sme uz veliki.. predtym spaval bud v bodycku a ked bolo zimsie, tak v overaliku..

mousunek
15. črc 2009

claudinka - koukam jste od nas presne o mesic, uz tapkate?

roka96
15. črc 2009

my spinkáme v pyžamku kupujeme ich v tescu sú tenučke a super...

lienka79
15. črc 2009

rocne dieta v dlhom rukave v takychto teplotach sa mi zda dost prehnane,navyse ked mate v byte tak teplo...V com spis v noci ty?Dlhe pyzamo a teply paplon?mozno si zimomrava,ale jq napr.kratke pyzamo,bez paplona...
Dieta sa ma obliekat tak,ako mamina...Podla mna,ekd uz dlhe body,tak enjake tenke nohavice a ziaden spaci vak...ten je vhodny na zimu..ale taketpo tepla?
moj maly spaval tak..a ked boli uz taketo teploty...tak cez den spaval v overaly s kratkym rukavom,aj kratkymi nohavicami....len tak...
A klop-klop...aj ekd ma znizenu inunitu,vazne sme boli chori len raz...
Naozaj si myslim,ze v tychto teplach deti netreba tak babusit

lienka79
15. črc 2009

az teraz som si vsimla, ze prvy prispevok je zo septembra..beriem súpat..vtedy byva chladnejsie...takze je to ok..ja som myslela na teraz

wild.horses
15. črc 2009

podla toho ako je teplo. Ked zimsie tak dupajdy a spacak, ked teplejsie tak len dupajdy alebo pyzamko. A spime s maminou v posteli 😀

suziad
15. črc 2009

Mala spi v tomto teple v bodoch s kratkym rukavom alebo len v tricku, ale nad ranom, ked mame otvorenu vetracku sa mi zda chladno a ma aj studene nozky, ale ked jej dam tenucke teplacky saze je hned spotena.
Ale tie studene nozky jej asi nevadia, lebo prave nad ranom ma najlepsi spanok, celu noc sa vrti a mravci asi od tepla 😅

suziad
15. črc 2009

jaaaj a zabudla som, prikrivam ju iba holou navleckov 😀 , s palonikom je hned spotena.

zuzikmeduzik
15. črc 2009

maly spi v tielku a tricku s kratkym rukavom a volnych teplackoch. neprikryvam uz nicim. v overaliku-pyzamku sa mi zdal dost nababuseny. aj tak ho najdem s celym mokrym chrbatikom, ako uz par noci po sebe. ale ved holeho ho nemozem nechat 🙂

momin
15. črc 2009

holky necetla sem to tu cele.. ale myslite ze je Danecek jeste moc maly na to aby spal jenom v plence?? On se uplne silene poti a ma porad mokre zadicka i kdyz je jenom v bodycku s kratkym...

zuzana030
15. črc 2009

my máme 4 mesiace a spávame v bodíkoch bez rukávikov, ke´d je tak, ako dnes..alebo s rukávikmi ..a pri otvorenom okne, a prekryjem ešte plienočkou ale len nôžky, spinká na brušku, takže nehrozí skopkanie, ke´d je chladnejšie, tak normál pyžamko a buď prikryjem alebo nie..podľa toho ako je zima 🙂

wensdy
15. črc 2009

já to střídám,někdy pyžamko nebo body s dupkama.Snažím se je přikrývat,ale jsou věčně odkopaný.Tak se to snažim psychicky vydržet a nepřikrývat,neboť já jsem zababušená i v létě 🙂

lenkicka
18. črc 2009

tak to my spíme podle teploty...v zimě spal v overalku, ale teď, když už je větší, tak se do něj nenechá zapnout, tak jsem přešla na tričko a plínu...a teď v těch vedrech už spí jen v plíně a pod dekou...když jsem mu dala i lehké tričko, tak se celou noc budil...hold je po taťkovi hodně horkokrevý...tak neřeším ani to, že se odkope..zas přikryju a spíme dál 😀

janicka14
18. črc 2009

ja suhlasim so zuzanou030

fidka79
18. črc 2009

overalik bodicko a ked zimsie trocha tenky spaci vak... 🙂

ojo
19. črc 2009

bydlíme na horách, je tu chladněji, takže Tomáš spí pořád v overálku a buď přikryju nebo ne....když je chladněji, dávám mu pod overal tílko nebo i body s krátkým rukávem 🙂 ...a spí v zavinovačce a někdy ho musím i ještě přikrýt, jak je tu chladno 😅

sambucca
28. dub 2010

ahoj holky, chci se zeptat v cem spi miminko pokud je narozene na podzim? Pouzivate rychlozavinovacku nebo spaci vak? overalek nebo dupacky a pod ne bodicko s dlouhym rukavem? Fakt netusim.... 😅 Diky

lin18
28. dub 2010

Kubík spával v bodýčku s dlouhým rukávem a tepláčkách nebo v overalu, přkrytej jen tenkou dekou...ale je pravda, že my máme doma stabilně 23 stupňů...

zelvatko
28. dub 2010

tak my spinkáme od narození v overálku, dokud se vlezem, tak ještě i v zavinovačce a je přikrytá tenkou peřinou.. Zavinovačku jí ale trochu povolím, at není stísněná.. Nejvíc mě štve, že spí s rukama na peřině, takže má ráno skoro ledové ruky.. pokud se v noci vzbudím, tak ju přikryji, ale pokud se nevbudím, tak tak spí až do rána - spinkáme celou noc..

heliik
28. dub 2010

Ahojky. Tak mi od narození spinkáme v rychlozavinovačce, ven, když jsme chodily na procházky tak ve Fusaku(To bylo samozřejmě v zimě), no a asi tak od 5ti měsíců jsem dala malé deku do postýlky.. Ale dodneška spí nejradši bez deky. Přikreju ji a za 5min. bych mohla znova. 😉

momin
28. dub 2010

Ahoj holky,tak my ted kdyz uz je teplo spime v normalnim pyzamku.. Gatata a vrsek s dlouhym rukavkem... 🙂

momin
28. dub 2010

Joo a peřinu nebo deku snase maly az ted.. Ale taky ho musim prikryt az usne... 😉

heliik
28. dub 2010

Jen chci dodat, teď spíme v pyžámku, aby si někdo nemyslel, že spí nahatá. 😉

Alishio na spánek mimču stačí 18Stupňů, víc mít nemusí.

Jinak chci dodat, když jsou opravdu vedra,a nefouká vítr, tak mám Týnu buď jen v plínce v kočárku, a nebo má lehké šatičky.

momin
28. dub 2010

Maly v loni v lete spinkal nahaty... 😀 teda mel plenku.. meli sme strasne teply byt-porad nam tam pralo slunko a i v noci tam bylo horko..a my vsichni porad spoceni... Tak sme byli takova nudarodinka.... 😝 🙂

rainee
3. kvě 2010

fuha tak to my sme dost zimomravci, ja spim v pohode v dlhom pyzame a paplone, mala v bodynku s dlhym rukavom a lahkom spacom vacku....