Vybavení postýlky pro rok a půl staré dítě

babyella
30. říj 2017

Ahoj,třeba má některá z vás stejný "problém"jako já a poradí mi. Moje rok a půl stará dcera spí v manželské posteli a svoji postýlku odmítá. Napadlo mě,že ji postýlku zutulnim,aby se jí tam libilo.Zkusim i odříznout jednu bočnice a její postýlku nalepim na svoji stranu postele. Jen by mě zajímalo,jak máte vybavené postýlky pro stejně staré prcky (mantinely,polštářky apod.) Děkuju 😉

adelka951
30. říj 2017

V tomto věku bych už neřešila postýlku, ale pořídila rovnou postel klasických rozměrů jako pro velké holky.

linee
30. říj 2017

@babyella resila bych to stejne jako adelka. Moje holka ma 20 mesicu a uz pomalu sama prechazi z postylky na vetsi postel, v postylce se ji uz tolik nelibi. Koupila bych proto rovnou postel jako pro dospele, aby mela take postel a nemusela se s Vami o jednu delit😉 Jinak se jenom zeptam - spi s vami uz od mala a nebo ma ted nejake obdobi, ze odmita spat sama?

babyella
autor
30. říj 2017

@linee Do 10-ti měsíců spala sama v postýlce.Sice se budila každé 3 hodiny,ale vydržela tam.A pak přišlo období,kdy pomohlo jen spaní s námi a od té doby princezna spí v kuse celou noc...

rousse
30. říj 2017

V roce a 3/4 jsem na 2 měsíce nastoupila na plný úvazek do práce a měli jsme ji taky nasáčkovanou v posteli (do té doby byla ve spokojeně ve svojí postýlce) a tak jsem spojila příjemné s užitečným - návštěvy Ikea, koupili jsme už normální dětskou postel, pěkně jsme ji nalákali a pomohlo to.

linee
30. říj 2017

@babyella a nezkouseli jste ji dat az usne opet do postylky? Chapu, take ma obcas takove obdobi, ale nikdy to nebylo tak dlouho. Jen mne to napadlo. Drzim palce!

babyella
autor
30. říj 2017

@linee zkoušeli 😀Ale jakmile ji položím,tak spustí řev.Dekuju za rady 😉

rebe
30. říj 2017

Syn má postýlku bez bočnice přiraženou k mojí posteli, má tam krásný mnou šitý látkový mantinel, kapsář, se kterým si rád hraje, polštářky, hračky, svou postýlku zbožňuje a moc rád si v ní hraje a čte (má tam i lampičku). Jakmile ale dojde na spánek, je to jasné "u mámy" nebo "s tebou". Do postýlky ho přendávám v noci spícího a někdy ani to neprojde a během chvíle se zase tulí 🙂

babyella
autor
30. říj 2017

@rebe Takhle nějak jsem si to myslela i já😉 Děkuju

blahova_andrea
31. říj 2017

@babyella syn spal od narození sám v postýlce v pokojíčku a kolem toho roku měl taky špatné období. chvíli spal s námi a pak jsem ho zas pěkně šupla zpět do postýlky. společné spaní nevyhovovalo ani jemu ani nám. vzájemně jsme se moc rušili. také mu nebyli ani dva a dostal větší postel. byl jak velkej kluk a spal v ní rád. když v noci přišel, že se bojí nebo chce potulit, tak jsem ho zavedla zpět, tam ho potulila, uklidnila a šla zpět do své postele. s dcerou jsme měli od narození postýlku bez bočnice přiraženou k naší posteli. nebylo kam jinam ji dát. jak bylo místo, šla opět postýlka dál od postele. v roce a půl bych to fakt nezaváděla. to jste sami proti sobě 😉

babyella
autor
31. říj 2017

@blahova_andrea Dekuji za názor 😉

jipe
31. říj 2017

syn secca v roce stěhoval do pokojíku do velké postele, v postýlce být odmítal