Výbavička Darland na postýlku či kolébku. Je kvalitní?

maxik
29. říj 2008

ahoj narazila jsem na firmu Darland,zaujala mě ohledně svých vzorů a cen ,ale veskutečnosti jsem ji neviděla,nemáte někdo zkušenosti s touto firmou,na internetu to vypadá kouzelně, ale aby to vypadalo'i v reálu a výbavička do postýlky byla kvalitní? 😉

anngie
29. říj 2008

ahoj, já mám od této firmy sadu povlečení, výplně, mantinel, zavinovačku a naprostá spokojenost. Kdybys chtěla můžu ti dát odkaz na MMB na paní od které to mám, je naprosto skvělá a moc ochotná. Teď se chystám na objednání další sady povlečení, jedna nestačí 😀

maxik
autor
29. říj 2008

Ráda díky ,už jsem jednu pani oslovila ,zatím se rozmýšlím,je to paní Gabina? ,nechám si od tebe poradit 🙂

renatajjj
29. říj 2008

Ahoj, také mám od nich sadu do postýlky. Reagují i rychle na maily a když si nejsem jistá, jak moc syté jsou barvy (některé jsou syté jen na pc), tak se zeptám. Doma máme vzor 25. A supr. Veselé. Za dobrou cenu. Dobrý servis.

judit22
29. říj 2008

Ahoj, já mam doma celou mega sadu od paní Gábiny z MMB,barva žlutá s medvídkami a je to naprosto dokonalé, až na konstrukci k nebesům, z toho jsem byla trochu na rozpacích. Jukněte do mého albíčka, na posledních dvou fotečkách to mám už na postýlce.