Vybírám lehátko, které by sloužilo taky ke krmení

petcep
13. led 2014

Chci našemu 2měsíčnímu prckovi koupit lehátko, které by pak sloužilo taky ke krmení. Potřebovala bych poradit. Moc se mi líbí lehátko T4145 od Fisher price. Máte někdo zkušenost?

riakuk
13. led 2014

Já jsem měla pro dcery koupenou houpačku a v té jsem také krmila, dokud alespoň trochu neseděly 😉

petcep
autor
13. led 2014

Totiž u zmíněného lehátka píšou, že se dá dát do polohy na ležení pro kojence. Ale nikde jsem nenašla jak je to velké, jelikož náš prcek má 2 měsíce a už má 60cm. Tak mně zajímá, zda to využije, když ještě nesedí

petcep
autor
13. led 2014

Budu ráda za každou radu. Jaké lehátka máte vy a jak jste s nimi spokojení?

petcep
autor
14. led 2014

Ještě jednou prosím prosím o rady. Určitě máte taky lehátka pro své miminka

luciksima
14. led 2014

@petcep my máme pro dceru toto lehátko a super byla v něm od narození a ted jí je 8 měs. a krmím jí v něm v pohodě 🙂 za mě je super a je do 18kg tak ho využije i jako starší 🙂

petcep
autor
14. led 2014

@luciksima Moc děkuji za odpověď!!!

petcep
autor
14. led 2014

@luciksima Na tom prvním obrázku, kde je nejmenší miminko mi připadá, že se to lehátko nehoupe, je to tak?

luciksima
14. led 2014

@petcep jo jo je to tak ona tam je taková ta zarážka,že když jí dáš lehátko se nehoupe když jí dáš dolu houpe se 🙂

outeq
14. led 2014

Většinou mi přijdou fórové ve skutečnosti...zdědili jsme něco takového https://www.modrykonik.cz/market/lehatka-kresil... nejdřív se mi nelíbilo, ale udrží v pohodě i 8měsíčního. Kdybych kupovala nový, tak Nuna Leaf se mi líbí 🙂

lulii
14. led 2014

@petcep Máme přesně to, které se ti líbí a maximalání spokojenost, je také do 18 kg a dá se různě nastavit. Navíc mi vyhovovala ta hrací hrazdička, že ji nemusíš sundavat, když chceš mimi vyndat nebo uložit, ale jen ho otočíš do strany. Já ho doporučuju 😉

petcep
autor
14. led 2014

@lulii A můžu se Tě prosím zeptat, jak velké miminko se vejde do té ležící polohy? Náš malý má 60cm. Vydrží mu to ještě chvíli bez toho, aby se tam krčil?

lulii
14. led 2014

@petcep Uff, nemám lehátko u sebe, jestli vydržíš přes víkend, tak ti to nafotím a změřím 😉

petcep
autor
14. led 2014

@lulii super, děkuju moc! Já jen, když už ho objednám, tak aby ho mohl v pohodlí užívat.

lulii
14. led 2014

@petcep Jen se mi prosím kdyžtak připomeň jo 😀

leg
14. led 2014

my máme tohle a je super, že je pro děti do 18 kg (dcera 4,5 let má nyní 18kg - to jen tak pro info) http://www.detska-lehatka.cz/content/11-test-de...

ev.ka
14. led 2014

doporučuji lehátko do 18 kg. Také máme od Fisher price a syn v něm dodneška "čte" (má 2,5 roku) a jen tak odpočívá, houpe se odrazem... Na noc dostává ještě mlíko jako druhou véču a pije to v lehátku. To do 9kg by už muselo být dávno uklizené.